Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/6701)
 NáhledTiskNahoru
2021/2022 - Český pohár dvojic - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice muži | Dvojic: 6701 | Turnajů: 1557

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
28.Dostál Petr CZE052889ATulipán Žatec132665 545
Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
29.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk121445 515
Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
35.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno2224 550
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
37.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno11224 485
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
46.Hotový Miroslav CZE039380APanoramix Klášterec nad Ohří1113 750
Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
46.Pszczolka Radek CZE006168ASupi Dolní Benešov2223 750
Ficek Marek CZE000617AKings Třinec
54.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice23553 340
Albert Vít CZE049037ACrazy České Budějovice
64.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava15663 100
Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava
80.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno1112 800
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
89.Lánský Martin CZE072064ABukovina11222 680
Palij Anatolij CZE057516ABukovina
96.Procházka Filip CZE050596AZlatý Barbaři Praha1112 560
Kos Matouš CZE063561ALegie Praha
102.Klejna Tomáš CZE054365ADC Cannabis Tábor2222 430
Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
119.Malach Matěj CZE051928AČerný Sup Starý Rokytník11222 125
Dvořák Petr 1974CZE002292AStřelci Český Krumlov
127.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou11222 040
Vyvážil Petr CZE064669BBistro Kožušany
129.Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava11222 030
Cupian David CZE032173AWindson Ostrava
140.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.1111 990
Brandejs Denis CZE046807AVegas Draks Jablonec nad Nisou
142.Malach Petr CZE010053ALucky Darts Jičín1111 950
Havelka Pavel CZE000551ALucky Darts Jičín
142.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les1111 950
Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
142.Vala Dominik CZE069066BRudyho Sportbar Mikulovice1111 950
Šoltys Zdeněk CZE062628BU Mě dobrý Česká Ves
142.Kuneš Filip CZE069353ABohnice Legends Praha1111 950
Strych Jiří CZE032795ADC 180 Chemik Polabec
142.Severýn Pavel CZE000203ASavci Hlinsko1111 950
Ondráček Martin CZE013375ASavci Hlinsko
149.Cabal Michal CZE058496BJežek Ervěnice111331 920
Cerman Michal CZE052171BJežek Ervěnice
152.Peč Tomáš CZE002114APanoramix Klášterec nad Ohří2221 910
Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
166.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov31441 815
Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
178.Pejcha Martin CZE028534ADC 180 Chemik Polabec1111 750
Novotný Jiří 1979CZE009507BBohemia Hearts Poděbrady
188.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno2221 685
Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno
190.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno1111 675
Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
190.Řehák Jiří CZE045277BHospůdka u Bagarů Skalička2221 675
Řehák Tomáš 2003CZE063822APanteři Hranice
199.Vágner Jan CZE070428CHadi Smržovka13441 600
Číla Radim CZE070412CHadi Smržovka
199.Grygar Lukáš CZE043971ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek1111 600
Houdek Tomáš 2003CZE058857AŠK Těmice
209.Bubaň Pavel CZE011871AČerný Sup Starý Rokytník1111 550
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
209.Mrovec Martin CZE065407APat.rick Poruba12331 550
Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
215.Jaroš Karel CZE021925ADC Domanín1111 540
Šikula Martin CZE000383ADC Domanín
218.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice1111 510
Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
219.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít11221 500
Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
219.Frankel Benjamin CZE036525ALožisková mafie Pšov1111 500
Mašek Martin CZE058394ANetovka Deers Semily
227.Viktorin Josef 2000CZE065727AMachine Šumperk112441 490
Viktorin Josef 1972CZE017226AMachine Šumperk
230.Pejcha Martin CZE028534ADC 180 Chemik Polabec11221 480
Stegbauer Patrik CZE011361ADC 180 Chemik Polabec
232.Benko Zdeněk CZE023603ASpolek Šipkaři Prahy 1312331 470
Dostál Radim CZE060679CŠK Radotín
238.Pavelek Michal CZE030278AŽabaři Olomouc11221 460
Malaník Marek CZE020012BDravci Supíkovice
246.Balík Michal CZE052618BTitans Praha11221 440
Novák Ivan 1974CZE025179BDC Falcon Praha
249.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová1111 435
Kubánek Josef CZE000822AJestřábi Ostrava
252.Kašpar Jakub 1990CZE008157AKaspec Libina1111 410
Dvořák Tomáš 1990CZE066837BThe Rats Šumperk
263.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov1111 365
Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
264.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava1111 360
Pilch Gustav CZE000163ASupi Dolní Benešov
268.Svět Jiří CZE029972CManiac darts Rakovník1111 350
Hošek Karel CZE021003BŠK Řenčováci Řevničov
268.Bača Jan CZE053656BDC PreDARTors Ostrava1111 350
Bojar Pavel Boris CZE042219BDC PreDARTors Ostrava
268.Březovský Bořivoj CZE004145AŠK Vyškov1111 350
Matoušek Petr CZE025906AŠK Paleta Vyškov
268.Balog Igor CZE058435AŘízci z Výškovic1111 350
Kotlár Aleš CZE022819ACombeck Habřina
268.Petrželka Miloš 1965CZE054766AŠK Sušice1111 350
Brandejs Tomáš CZE011846BŠK Chodov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.6.2024 13:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.6.2024 14:12:25
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement