Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/6719)
 NáhledTiskNahoru
2021/2022 - Český pohár dvojic - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice muži | Dvojic: 6719 | Turnajů: 1557

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha1344121716 780
Hoffmann Martin 1971CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
2.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha1344122514 135
Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
3.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)13481013 750
Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
4.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov134191213 680
Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
5.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most1243101213 425
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
6.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor1346142013 100
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
7.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov13481012 985
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
8.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov1246131911 580
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
9.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod1345131511 265
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
10.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov1346142011 075
Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
11.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno124779 700
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
12.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov124613189 475
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
13.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov13419119 365
Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
14.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň1348109 135
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
15.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov1348108 600
Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
16.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc1348107 815
Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
17.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy124512127 575
Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
18.Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha34613467 170
Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
19.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav122611127 125
Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
20.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha123667 050
Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
21.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov24612216 930
Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
22.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim134896 870
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
23.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor112446 710
Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
24.Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)1211556 550
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
25.Nerušil Marek CZE059026AFRIENDS Praha24612396 360
Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha
26.Schejbal Martin CZE052815ALegie Praha113611116 150
Kos Matouš CZE063561ALegie Praha
27.Procházka Filip CZE050596AZlatý Barbaři Praha135995 890
Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
28.Dostál Petr CZE052889ATulipán Žatec132665 545
Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
29.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk121445 515
Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
30.Ráž Marek CZE054589ADémoni Chotyně142795 420
Daňko Jakub CZE054588ADEXTEROUS Krásný Les
31.Míka Lukáš CZE064834ATequila Hrádek nad Nisou14510135 200
Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
32.Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha14611204 950
Kos Matouš CZE063561ALegie Praha
33.Mašek Martin CZE058394ANetovka Deers Semily14564 890
Kobr Petr CZE049646AŠK Nola Vilémov
34.Pokorný David 1986CZE044298ADC Bunda Starý Klíčov14564 640
Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
35.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno2224 550
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
36.Gerstner Robert CZE004733ALvi Karlovy Vary4610244 520
Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
37.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno11224 485
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
38.Pokorný Vlastimil CZE000823AKališníci Litoměřice459114 450
Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
39.Babuka Lukáš CZE030381ADEXTEROUS Krásný Les459104 310
Vondrák Petr CZE046414ABowling club & bar Frýdlant
40.Žoha Michal CZE055450AŠK Kyklop Praha4610154 260
Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
40.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov132664 260
Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
42.Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové14611154 140
Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové
43.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov41554 090
Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice
44.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová24612144 030
Markovič Peter CZE004020BXPneu Orlová
45.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov22610193 760
Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
46.Hotový Miroslav CZE039380APanoramix Klášterec nad Ohří1113 750
Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
46.Pszczolka Radek CZE006168ASupi Dolní Benešov2223 750
Ficek Marek CZE000617AKings Třinec
48.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc134883 620
Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
49.Šlambor Zdeněk CZE052010AEX Liberec43783 590
Adam Marcel CZE048403AEX Liberec
50.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno42673 400
Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 26.2.2024 23:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.2.2024 23:10:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement