Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/129)
 NáhledTiskNahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2021/2022

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 129 | Turnajů: 20

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Gutvirt Petr CZE001292CHorní Rozptyly Praha222280
Kopecký Jiří CZE064056CHorní Rozptyly Praha
2.Hochmuth Jan CZE049346DDart's Warriors Praha222240
Kos Matouš CZE063561BDC Mirage Sobín
3.Martinovský Pavel CZE063751Nové Jirny222200
Štěpánek Petr CZE063644Jirny
4.Svoboda Miroslav 1977CZE020198 111190
Rosa Jaroslav CZE043531CDc Vlci Svojšín
5.Kodydek Petr CZE068367Praha222180
Skřivánek Zdeněk CZE067170Jesenice
5.Špírek Pavel CZE006340BProti proudu Praha222180
Fiala Jan CZE036382BProti proudu Praha
5.Ejem Jaromír CZE029350DRytíři Hostivař222180
Setikovský Roman CZE004621DRytíři Hostivař
8.Holec Jan CZE067685ABlack Darts Karolinka111170
Coufal Tomáš CZE015509DMimoni Ostrava
8.Pecha Ondřej CZE044177ATJ Viktoria Radim111170
Vítek Jiří CZE039205BProti proudu Praha
8.Pecha Ondřej CZE044177ATJ Viktoria Radim111170
Frei Pavel CZE053845AProti proudu Praha
8.Moudrý Martin CZE048257AŠK Bar 66 Holýšov111170
Wacker Pavel CZE044773AŠK Bar 66 Holýšov
12.Bořánek Miloš CZE066819CDC Fontána Praha111150
Záruba Jan CZE025475BSTS Moskovice Praha
12.Neuwirth Aleš CZE057593BRubín Red Stones Ostrava111150
Holek Kamil CZE000407BTarget Ostrava
12.Kutík Jiří CZE048271BDC OLD BIRDS Holýšov111150
Harmáček Tomáš CZE044858BDC OLD BIRDS Holýšov
12.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník111150
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
12.Šimek Ladislav CZE062382BSynové výčepu Praha111150
Majerčin David CZE020476CTwenty 6 Praha
12.Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha111150
Svoboda Miroslav 1980CZE001548Mělník
12.Fazekaš Roman CZE058011BSport club 1930 Praha111150
Jurčík Martin CZE064282BSport club 1930 Praha
12.Materna Tomáš CZE062422APrevíti Praha111150
Vlach Jakub CZE064065CSB Hostivař Praha
20.Pecha Ondřej CZE044177ATJ Viktoria Radim111130
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
20.Benkovský Luboš CZE051782BTrabanti České Budějovice111130
Koptiš Marek CZE040097BTrabanti České Budějovice
20.Kameník Tomáš CZE062967CSons of Žižkoff Praha111130
Slabý Jaroslav CZE060607BAvengers Praha
20.Forman Bohumil CZE060237CSB Hostivař Praha111130
Vavro Tomáš WRD067730SB Hostivař Praha
20.Roch Petr CZE011278BAvengers Praha111130
Döme Matěj CZE000455BAvengers Praha
20.Dufka Martin CZE000232AKobry od Soudku Arnultovice111130
Bubaň Pavel CZE011871BVo tečku Vítězná
20.Žoha Michal CZE055450BŠK Kyklop Praha111130
Větrovský Jan CZE037652BŠK Kyklop Praha
20.Ligas Denis WRD067372DStiflerova máma Praha111130
Gratz Lumír CZE020442DStiflerova máma Praha
20.Berka Roman CZE000917BŠK Konec Světa Hyršov111130
Pučelík Pavel CZE034235BDC Sport Bar Kdyně
29.Miňovský Tomáš CZE061685BŠK Křižáci Barrandov222120
Žďárský Lubomír CZE065689DŠK Křižáci Barrandov
30.Malár David CZE045837ASokolové Želenky111110
Viščak Marek CZE006381Praha 6
30.Salwender Martin CZE053875BHorní Rozptyly Praha111110
Nemeš Jiří CZE050811BHorní Rozptyly Praha
30.Sina Florián CZE001806AVlčáci Č.Budějovice111110
Staněk Miroslav CZE035849AVlčáci Č.Budějovice
30.Materna Tomáš CZE062422APrevíti Praha111110
Kuběnský Tomáš CZE053344
30.Černohorský Miroslav CZE056988CRychlý hroty Praha111110
Žďárský Lubomír CZE065689DŠK Křižáci Barrandov
30.Pilc Antonín CZE061518CSB Hostivař Praha333110
Holodňák Petr CZE061203CSB Hostivař Praha
30.Bedlivý Pavel CZE004877AŠK Republika Úpice111110
Vincenc Lukáš CZE001316AŠK Republika Úpice
30.Pecha Ondřej CZE044177ATJ Viktoria Radim111110
Bečvář David CZE060331BI am 180 Praha
30.Mrovec Martin CZE065407CBo.Co Fifejdy111110
Puman Pavel CZE062152BŘízci z Výškovic
30.Hojda Václav CZE003010BŠK Indiáni Semněvice111110
Mošnička Michal CZE013253BŠK Indiáni Semněvice
30.Šizling Karel CZE048262BŠK Kvíčovická hospůdka111110
Šiman Karel CZE048260BŠK Kvíčovická hospůdka
41.Saidl Zbyněk CZE055711CSgt. Pepik's Band Praha11190
Stanko Jindřich CZE010235CŽíznivý důchodci Praha
41.Pecha Martin CZE044897BI am 180 Praha11190
Křemen Jan CZE033388BI am 180 Praha
41.Pavlíček Jiří CZE058437DŘízci z Výškovic11190
Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava
41.Davídek David CZE063408CHorní Rozptyly Praha11190
Přibyl Robert CZE063736CHorní Rozptyly Praha
41.Sazama Jaroslav CZE028708BŠK Konec Světa Hyršov11190
Formánek Marek CZE015255BŠK Konec Světa Hyršov
41.Syrový Petr CZE051381DŠK Indiáni Semněvice11190
Drastich Miroslav CZE060332BŠK Snipers Klatovy
41.Stárek Stanislav CZE050905AZelená Laguna DC Stránčice11190
Bogyai Viktor CZE050904AZelená Laguna DC Stránčice
41.Kozelka Václav CZE057907CSB Hostivař Praha11190
Vlach Jakub CZE064065CSB Hostivař Praha
41.Dudek Ondřej CZE060130CSons of Žižkoff Praha11190
Kameník Tomáš CZE062967CSons of Žižkoff Praha
41.Kulík Pavel CZE061170CSB Hostivař Praha11190
Šlehofr David CZE056664CRychlý hroty Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 18.6.2021 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 19.6.2021 00:17:14
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement