Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-42/42)
 NáhledTiskNahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2021/2022

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 42 | Turnajů: 18

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Handlová Klára CZE053800AOstré hroty Svémyslice333410
Handl Radovan CZE053799BOstré hroty Svémyslice
2.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha222240
Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha
3.Balík Michal CZE052618CSons of Žižkoff Praha222180
Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
4.Vokřálová Petra CZE048805BI am 180 Praha222160
Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
4.Sýkorová Petra CZE002708BSynové výčepu Praha222160
Malý Vilibald CZE004189BSynové výčepu Praha
6.Kroužková Zuzana CZE044983111130
Kroužek Radek CZE043325BAmatéři Písnice
6.Vránová Martina CZE029272DPomíci-Modrý pomeranč Poruba111130
Veselý Jan CZE032241ALudgeřovice D.C.
8.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha111110
Domený Vlastimil CZE001718BSTS Moskovice Praha
8.Ungerová Kristýna CZE058822Titans Praha111110
Nedó David CZE049959AOstré hroty Svémyslice
8.Šnejdarová Jitka CZE060106DBaba Jaga Praha111110
Marval Petr CZE011036DSedmá rota Praha
8.Závorová Markéta CZE052749AZákeřňáci DC Praha111110
Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
8.Řanda Jan CZE063441BDC Mirage Sobín111110
Čapková Kristýna CZE064870Praha
13.Šimková Tereza CZE063232DMichle's Ducks Praha11190
Žižka Václav CZE057237DMichle's Ducks Praha
13.Vrbický Vít CZE057912BAkademie DC Praha11190
Jirkalová Milena CZE000958Praha 7
13.Červenka Michal CZE021517BT.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice11190
Havlíková Alena CZE058776BT.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice
13.Jaroňová Kamila CZE062143DŠK Ural Ostrava11190
Cupian David CZE032173ATazman Jr. Ostrava
17.Nejedlý Daniel CZE031721CDC Fontána Praha11170
Nejedlá Hana CZE037495CDC Fontána Praha
17.Rieb Tomáš CZE060909DDC The Worker Praha11170
Šnejdarová Jitka CZE060106DBaba Jaga Praha
17.Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha11170
Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
17.Junová Petra CZE001379DDart's Warriors Praha11170
Ženíšek Vlastimil CZE059751Praha 2
17.Korbel Tomáš CZE061515CSB Hostivař Praha11170
Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha
22.Havírová Monika CZE053877CDC Fontána Praha11150
Polanský Jiří CZE003713CDC Fontána Praha
22.Chaloupková Jana CZE064454Praha 10-Kolovraty11150
Novák Jaroslav CZE064388CDC Riviéra Říčany
22.Poláček David CZE057930CKlikaři z Podskalky Úpice11150
Kordová Romana CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice
22.Šnejdarová Jitka CZE060106DBaba Jaga Praha11150
Svoboda Jan CZE034282BKZP Jablonec n/N.
22.Havlová Marie CZE060434CRychlý hroty Praha11150
Rezek Adam CZE067958Praha
22.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha11150
Velev Stanislav CZE059619DSedmá rota Praha
22.Tanglová Dominika CZE060779DSgt. Pepik's Band Praha11150
Slugeň Jan CZE051506DSgt. Pepik's Band Praha
22.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic11150
Polhoš František CZE064192DDC Simpsons family Ostrava
22.Stupka Tomáš CZE068722Praha11150
Novotná Lucie CZE067173Praha
22.Fišer Vítězslav CZE052882CŠK Posterguys OKO Plzeň11150
Hodanová Miroslava CZE048828CŠK Posterguys OKO Plzeň
22.Hojda Petr CZE054203BŠK Krásná těla Klenčí p. Č.11150
Dlouhá Dobromila CZE061495DŠK Amorovo Šípy Haltrava
33.Littmanová Erika CZE054343DDart's Warriors Praha11130
Dostál Radim CZE060679DTwenty 6 Praha
33.Buršíková Tamara CZE059864DKlub AJETO z.s. Praha11130
Hocek Jakub CZE015041DKlub AJETO z.s. Praha
33.Velcová Martina CZE061376DLumírkovci Úpice11130
Illner Antonín CZE061377DLumírkovci Úpice
33.Skálová Markéta CZE063239D11130
Tesárek Michal CZE052120DAsfalt Ž Praha
33.Zedník Jaroslav CZE062926DDC Simpsons family Ostrava11130
Vráblová Gabriela CZE025797AA jaj Huslenky
33.Šnejdarová Jitka CZE060106DBaba Jaga Praha11130
Endlicher Aleš CZE067177DPremier League Bar Praha
33.Holodňák Petr CZE061203CSB Hostivař Praha11130
Šnejdarová Jitka CZE060106DBaba Jaga Praha
33.Rapanová Kateřina CZE061934DDC Simpsons family Ostrava11130
Míka Jan CZE064720DPomíci-Modrý pomeranč Poruba
33.Tressl Ján CZE004102BT.U.P.É Vltava Č. Budějovice11130
Vrzalová Eliška CZE059389CHobiti České Budějovice
33.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha11130
Bečvář David CZE060331BI am 180 Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 18.6.2021 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 19.6.2021 00:08:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement