Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1008)
 NáhledTiskNahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2021/2022

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1008 | Turnajů: 539

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina1113 010
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
2.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko1112 710
Písek David CZE046265ADC Mustang Bar
3.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov14552 475
Kocánová Lucie CZE060456BDream Bar Jirkov
4.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha1112 410
Kos Matouš CZE063561BDC Mirage Sobín
5.Votavová Anna CZE054375B(Jen Tak Libín)1112 260
Houdek Tomáš CZE058857A(Ne) Chyba team Nová Včelnice
6.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice1112 110
Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
7.Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha167482 025
Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
8.Strunzová Jitka CZE046181BTorzo Bílina1111 960
Peč Tomáš CZE002114AFofr Duchcov
9.Košťálová Eva CZE000210AFekobe Pilníkov1111 885
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
10.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov1111 810
Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany
11.Šnejdarová Jitka 2000CZE060106CSB Hostivař Praha16771 800
Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
12.Kovářová Eva CZE068788CŠK Slováci Plzeň15661 735
Pelan Jiří CZE068381CŠK Slováci Plzeň
13.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic1111 710
Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
14.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most1111 610
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
15.Mráčková Marcela CZE067407CAŠKK FJ Sokol Vejprnice16771 580
Jandík Vladimír CZE057511AŠK Posterguys OKO Plzeň
16.Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov1111 560
Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
17.Mikluš Martin CZE059853BJestřábi Ostrava13441 550
Nagelová Denisa CZE050389AJestřábi Ostrava
18.Řeháková Renata CZE053323AHranice1111 510
Řehák Tomáš CZE063822APanteři Hranice
19.Plevová Jana CZE050557CŘízci z Výškovic1111 460
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
20.Mrovec Martin CZE065407BBo.Co Fifejdy1111 410
Vránová Martina CZE029272CPanthers Poruba
21.Špringerová Zuzana CZE039648Korunky Kolín167141 405
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
22.Fukalová Marcela CZE000460DMýto Ostrava1111 360
Příhoda František CZE000457AManíci Frýdek-Místek
23.Křepelková Simona CZE048773CSuper Ženy České Budějovice14551 340
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
24.Tomík Marek CZE060482AHelios Olomouc11221 335
Sobotková Eva CZE035591APitbull Senice na Hané
25.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka1111 310
Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar
26.Křístková Svatava CZE057622BŘízci z Výškovic1111 235
Vácha Martin CZE000293ALeninovci Havířov
27.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice1111 210
Johanidesová Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice
28.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov14551 190
Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
29.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most1111 160
Kozlová Kateřina CZE033162CŠilingrák Team Brno
30.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto1111 135
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
31.Mašek Martin CZE058394ANetovka Deers Semily1111 110
Dubcová Lucie CZE060232BNetovka Deers Semily
32.Schejbal Martin CZE052815BTitans Praha1111 035
Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
33.Vrzalová Eliška CZE059389CTrabanti České Budějovice14551 030
Koptiš Marek CZE040097BTrabanti České Budějovice
34.Kocianová Pavlína CZE059336BDC Rýbrcoul Trutnov1111 010
Bubaň Pavel CZE011871AVo tečku Vítězná
35.Černošek Ondřej CZE042550BSport Bar Atláč Přerov111985
Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
36.Vašulín Miloš CZE045567AU Ajšíra Studnice111960
Němcová Tereza CZE028638BU Ajšíra Studnice
37.Balík Michal 1986CZE052618BTitans Praha6632940
Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
37.Závorová Markéta CZE052749AZákeřňáci DC Praha6611940
Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
39.Tůmová Petra 1985CZE047361BMostecký Most111935
Pomeje Daniel CZE057187BBest of Litoměřice
40.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov111910
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
41.Junová Petra CZE001379DDart's Warriors Praha666900
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
42.Kropáček Jindřich CZE001624AFofr Duchcov111895
Šlabjarová Pavla CZE054568DKapitán Duchcov
43.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha6610880
Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha
44.Takácsová Danuše CZE052915CTulipán Žatec111865
Dostál Petr CZE052889ATrosky Litomyšl
45.Vanišová Alena CZE057583CTragiherky Těmice111850
Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
46.Skoumalová Jaroslava CZE052805Mladá Boleslav111835
Frankel Benjamin CZE036525ALožisková mafie Pšov
47.Balík Michal 1986CZE052618BTitans Praha111805
Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
48.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov666800
Domáčková Karolína CZE054453DOggy a Škodíci Ostrov
48.Šturma Rostislav CZE001823BBig Crash Velká Kraš1122800
Kuběnová Marcela CZE029709BBig Crash Velká Kraš
48.Handlová Klára CZE053800BOstré hroty Svémyslice666800
Handl Radovan CZE053799BOstré hroty Svémyslice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 20.1.2022 18:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 20.1.2022 18:56:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement