Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/2204)
 NáhledTiskNahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2021/2022

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 2204 | Turnajů: 1240

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko134412 835
Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
2.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most13449 985
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
3.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina131558 335
Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
4.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha122557 135
Kos Matouš CZE063561BDC Mirage Sobín
5.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov13610106 710
Kocánová Lucie CZE060456BDream Bar Jirkov
6.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc13610116 340
Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
7.Schejbal Martin CZE052815BLegie Praha122555 965
Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
8.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor11225 890
Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany
9.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic12335 825
Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
10.Šnejdarová Jitka 2000CZE060106CSgt. Pepik's Band Praha13610325 560
Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
11.Balík Michal 1986CZE052618BTitans Praha12335 490
Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
12.Šafránek Martin CZE045511BKorunky Kolín1269445 465
Kroužecká Adéla CZE069042SB Hostivař Praha
13.Vémola Dominik CZE048666AHamerské kladivo131555 345
Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
14.Kozubjaková Kristýna CZE067380DJestřábi Ostrava115775 080
Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
15.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most1114 950
Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
16.Plevová Jana CZE050557CŘízci z Výškovic121444 930
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
17.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor11224 915
Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
18.Makkaiová Šárka CZE061375CSkarabeus Slatiňany12334 775
Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
19.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov11224 690
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
20.Strunzová Jitka CZE046181BTorzo Bílina121444 665
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
21.Fukalová Marcela CZE000460DMýto Ostrava31444 390
Příhoda František CZE000457AManíci Frýdek-Místek
22.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor121444 295
Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
23.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov2224 275
Košařová Markéta CZE023339CDC Štiky Rosice
24.Nerušil Marek CZE059026AKorunky Kolín12333 870
Votavová Anna CZE054375B(Jen Tak Libín)
25.Telíšek Michal CZE000968ARebel Olomouc133773 830
Vranková Julie CZE062101BProdarts club Lipník nad Bečvou
26.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno11223 790
Kuběnová Marcela CZE029709BBig Crash Velká Kraš
27.Špringerová Zuzana CZE039648Veselé střelky Kolín1269243 635
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
28.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto3333 610
Ondo Michal CZE001787ATrosky Litomyšl
29.Junová Petra CZE001379DMártyho andílci Praha268143 585
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
30.Fiala Bedřich CZE061216BBo.Co Fifejdy12333 470
Doležalová Andrea CZE031352DMýto Ostrava
31.Procházka Filip CZE050596AZlatý Barbaři Praha113553 395
Domáčková Karolína CZE054453DUnkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
32.Řehoř Martin CZE057724ADC Mirage Sobín268613 385
Roubíková Anna CZE062850DBastards DC Praha
33.Grygarová Vendula CZE057732BDC PreDARTors Ostrava1113 150
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
33.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov13443 150
Dvorská Klára CZE039296BDC Žíla Chodov
35.Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha115773 095
Benko Zdeněk CZE023603CMlsat cukroví Praha
36.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov121442 945
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
37.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary111332 835
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
38.Košťálová Eva CZE000210APilníkov 2222 810
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
39.Vokřálová Petra CZE048805AMártyho andílci Praha268762 750
Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
40.Vrzalová Eliška CZE059389CTrabanti České Budějovice36992 665
Koptiš Marek CZE040097BTrabanti České Budějovice
41.Boumová Kateřina CZE056851DKorbel II Litvínov115772 610
David Karel CZE004342BKorbel II Litvínov
42.Vybíral Matěj CZE066944CThe Rats Šumperk11222 600
Vybíralová Irena CZE066777DThe Snakes Šumperk
43.Kučerová Ivana CZE067412I am 180 Praha111332 545
Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
44.Koukolová Veronika CZE071349Treblíci Sedliště11222 540
Dubišar Jakub CZE054508DTreblíci Sedliště
45.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav111332 435
Čechová Kateřina CZE064386A26ERS Jihlava
45.Puršl Radek CZE002916BDC Smrkáči Břežany1112 435
Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany
47.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov26882 420
Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
48.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk11222 365
Beutelová Lenka CZE019261Pohodáři Olomouc
49.Urbánek Petr CZE035690ATazman Jr. Ostrava2222 310
Nagelová Denisa CZE050389AJestřábi Ostrava
50.Homolová Lenka CZE020567AHappy Darts Velké Meziříčí113552 285
Homola Tomáš CZE020566AHappy Darts Velké Meziříčí
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 17:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 17:58:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement