Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/777)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup muži 2015/2016

Strmeň Cup - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 777 | Turnajů: 1099

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Daněk Lukáš CZE000160 A DC HORNETS Adamov 2 148 150 150 6 685
2. Poráň David CZE051226 A Darts@Pipes Club 2 142 144 144 6 085
3. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 1 131 132 132 5 460
4. Zukal Tomáš CZE039537 C Mistři netrénujou Šlapanice 2 136 138 138 5 170
5. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar 2 89 91 91 4 660
6. Kučera Jiří 1987 CZE047020 B DC Vandals Blansko 2 97 99 99 4 165
7. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov 2 97 99 99 4 160
8. Wisman Ondřej CZE045227 A Brno 2 105 107 107 4 045
9. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov 2 75 77 77 3 465
10. Kočí Milan CZE041470 C Mistři netrénujou B 1 115 116 116 3 360
11. Kyzlink David CZE040369 A Darts@Pipes Club 1 131 132 132 3 310
12. Večeřa Radek CZE045873 B Zálesáci 2 77 79 79 3 230
13. Daňa Jaromír CZE040370 Brno 2 115 117 117 3 060
14. Suchý Roman CZE032109 B Siga 2 75 77 77 3 040
15. Bařina Milan CZE036795 D WC Šipkouni 1 101 102 102 2 920
16. Pavličko Anton CZE028613 A DC Easy Game 2 66 68 68 2 850
17. Komárek Jiří CZE012759 C DC Cobra Brno 2 97 99 99 2 835
17. Lasovský Dušan CZE033525 A Šmoulové z PBL 1 97 98 98 2 835
19. Ondrůj David CZE043010 A Darts@Pipes Club 2 63 65 65 2 715
20. Vymazal Stanislav CZE006276 B PPaO - Tuřany 2 58 60 60 2 695
21. Zahradník Jan CZE005636 A Siga 2 53 55 55 2 515
22. Strachoň Štěpán CZE049103 C DC Pivárna Sloup A 2 78 80 80 2 480
22. Korčák Lukáš CZE007588 B Havrani 1 59 60 60 2 480
24. Vilímek Dušan CZE000636 A Darts@Pipes Club 2 104 106 106 2 405
25. Nárožný Vladimír CZE002589 A Boskovice 2 49 51 51 2 325
26. Sládeček Ladislav CZE044505 D WC Šipkouni 1 89 90 90 2 290
27. Mlčoch Dominik CZE050731 C Dělníci z Dělňáku Blansko 1 67 68 68 2 240
28. Mikula Jiří CZE018579 A Bullovci Křenovice A 2 43 45 45 2 195
29. Cupák Jan CZE037194 B Brno 1 59 60 60 2 115
30. Pelánek Josef CZE032954 B PPaO - Tuřany 2 59 61 61 2 080
31. Polívka Leoš CZE039261 C Surikaty 1 68 69 69 2 075
32. Buchlovský Marcel CZE016480 A DC Easy Game 2 37 39 39 2 045
33. Suchý Jakub CZE039301 A DC Knajp Riders Letovice 2 43 45 45 2 025
34. Jaroš Marek CZE012548 C DC Sport Barbarians Třebíč 2 46 48 48 2 000
35. Šeregely Roman CZE001239 Brno 1 94 95 95 1 975
36. Kovač Antonín CZE049474 A Mistři netrénujou Šlapanice 1 52 53 53 1 900
36. Daška Pavel CZE001049 B Siga 2 36 38 38 1 900
38. Čečil Filip CZE033230 A DC Straky z Dyleně M.L. 1 74 75 75 1 875
39. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 2 32 34 34 1 865
40. Kotlán Tomáš CZE050282 B DC Orli Ráječko 1 61 62 62 1 815
41. Bořil Miroslav CZE016444 A Prckové z Pivního baru 1 52 53 53 1 790
42. Kostelka Martin CZE019339 A Devastators Brno 1 41 42 42 1 745
43. Šeba Vladimír CZE006393 C DC Sport Barbarians Třebíč 2 55 57 57 1 710
43. Vorsa Jiří CZE000002 A Adalbertus Medlov 1 33 34 34 1 710
45. Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B 2 59 61 61 1 705
46. Frühauf Milan CZE048894 B DC Orli Ráječko 1 39 40 40 1 670
47. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 2 22 24 24 1 650
48. Pelíšek Michal CZE039894 C Surikaty 1 58 59 59 1 625
49. Staňek Rudolf CZE002630 A Rakol Brno 2 27 29 29 1 615
50. Dvořáček Roman CZE050235 C Dělníci Blansko 2 51 53 53 1 610
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.5.2020 09:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.5.2020 10:19:14