Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/476)
 NáhledTiskNahoru
BDC Moravskoslezský kraj (69)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 476 | Turnajů: 175

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov12930304 260
2.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov12223233 760
3.Kollár Jan CZE001028BTygři Skalice2424243 240
4.Dulava Petr CZE059544CBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek2222223 090
5.Levák Jindrich CZE063856CRytíři Ostrava2626263 080
6.Zezulák Tomáš CZE052123Ostrava2727273 030
7.Schneider Petr CZE006860ADream team Ostrava1919192 790
8.Fiala Bedřich CZE061216BBo.Co Fifejdy12021212 770
9.Kielbas Josef CZE064185DDC Simpsons family Ostrava11920202 640
10.Surma Stanislav CZE001546ABambelocy Havířov11516162 540
11.Leváková Andrea CZE070342D666 Ostrava2020202 380
12.Vnenk Rostislav CZE061930CŠK Frýdek2020202 370
13.Kozubjaková Kristýna CZE067380DTJ Lokomotiva Ostrava21517172 330
14.Vajdíková Ivana CZE061205DŠK Ural Ostrava21921212 250
15.Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava11617172 200
16.Balog Igor CZE058435BŘízci z Výškovic11819192 130
17.Lores Juan CZE070473KLD Ostrava1616162 060
17.Hipíková Adéla CZE068403Frýdek-Místek11617172 060
19.Šatanová Jarmila CZE066500Ostrava21719192 030
20.Vontor Miroslav CZE041834BDC Simpsons family Ostrava1919192 010
21.Mokrý Stanislav CZE022933CSlezští rytíři Karviná1212121 940
22.Ligus Jan CZE065830CXPneu Orlová11112121 930
23.Gehry Jan CZE068755CDC PreDARTors Ostrava11516161 910
23.Sedláčik Patrik CZE064936BDC Málka Orlová1414141 910
23.Fukalová Marcela CZE000460DMýto Ostrava21214141 910
26.Urbánek Petr CZE035690ATazman Jr. Ostrava1212121 870
27.Grygarová Vendula CZE057732BBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek21315151 860
28.Puman Pavel CZE062152BŘízci z Výškovic1212121 800
28.Jendrulek Jan CZE067852CDC Profin Orlová1313131 800
30.Krčmář Filip CZE070528C13-ka Frýdek-Místek1414141 790
30.Zlatuška Antonín CZE069444Ostrava1515151 790
30.Stadtherr Martin CZE061047BMajáček Karviná1313131 790
33.Peter Tibor CZE068656Frýdek Místek1515151 780
34.Čech Miroslav CZE007773AMajáček Karviná1111111 770
35.Vávrová Jana CZE052734BŠK Lašská jizba Sedliště21416161 730
35.Bujok Dan CZE046440AKings Třinec11112121 730
37.Mík Jiří CZE021522DDC Simpsons family Ostrava1616161 670
38.Markovič Peter CZE004020CXPneu Orlová11112121 660
39.Frais Daniel CZE037062DDC Simpsons family Ostrava1414141 650
40.Zapletal Martin CZE040754BMajáček Karviná1212121 610
41.Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.11011111 550
41.Pawlita Ondřej CZE054678Karviná1212121 550
43.Sliva Adam CZE068496Orlová1212121 540
44.Varga Jakub CZE068386Frýdek-Místek1313131 520
44.Kubánek Josef CZE000822AJestřábi Ostrava1010101 520
46.Schaier Pavel CZE071190Mýto Ostrava1212121 510
47.Bahula Libor CZE003544BMichelindart Havířov1010101 490
48.Perutková Radka CZE064748DŠipkaři Blikač Hrabůvka1414141 470
49.Gregor Zdenek CZE053199Frýdek-Místek1313131 440
49.Novák Jan CZE068070CDC Profin Orlová1010101 440
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 27.5.2022 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 27.5.2022 23:53:02
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement