Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1191)
 NáhledTiskNahoru
BDC Královehradecký kraj (53)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1191 | Turnajů: 958

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov921422322325 780
2.Janku Jiří CZE031947BLumírkovci Úpice815916716723 650
3.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice819820620622 720
4.Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov514314814819 350
5.Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec711712412418 900
6.Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka1013514514518 880
7.Jiříček Ladislav CZE045982DPanteři Pohřebačka614214814818 210
8.Pozděna Petr CZE071061CTJ Sokol Horní Radechová411712112117 990
9.Miklošin Marek CZE077165DKrálovští lvi Hradec Králové511011511517 690
10.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice615015615617 500
11.Pavlista Zdeněk CZE040444Náchod712413113116 460
12.Kujal Josef CZE056720AKocouři Hradec Králové810611411416 450
13.Kůžel Jan CZE041121BOmnirecord Hradec Králové710210910915 850
14.Strnad Josef 1955CZE050453DVotroci Hradec Králové14214214215 710
15.Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice611712312315 520
16.Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník788959515 380
17.Čapek Petr CZE069144CSedláci Hradec Králové410611011014 870
18.Šanda Adam CZE072766DŠK Paletáři Hradec Králové810711511514 320
19.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov910811711714 040
20.Hrazdíra Bronislav 1973CZE000920BŠK Paletáři Hradec Králové489939313 850
21.Tomcsányi Aleš CZE047362ATornádo Vlčice283858513 300
22.Suk Stanislav CZE036843Trutnov10810810813 080
23.Svoboda Libor CZE026803ATrutnov678848412 820
24.Bílek Pavel CZE026189BOrli Trutnov98989812 710
25.Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov 890989812 660
26.Zahoř Lukáš CZE070632DLos Dartmigos Hradec Králové59710210212 580
27.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov1078888812 530
28.Ševčík Petr CZE010262CRafani Dvůr Králové689959512 370
29.Kábrt Michal CZE053920BSKKS Cukrárna Náchod687939312 280
30.Šklíbová Dana CZE071018DOmnirecord Hradec Králové710110810812 160
31.Sevič Ladislav CZE058886DVotroci Hradec Králové10310310311 930
32.Kynčl Jakub CZE044116BOrli Trutnov282848411 920
33.Jankaj Tomáš CZE067002CSedláci Hradec Králové49810210211 750
34.Dudáček Martin CZE002030BSKKS Cukrárna Náchod685919111 500
35.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové875838411 490
36.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2 97979711 450
37.Svobodová Andrea CZE026800CTrutnov691979711 280
38.Chvojka Martin 1995CZE070831ADarts Brothers Červený Kostelec466707011 250
39.Dusbaba Tomáš CZE074552Červený Kostelec490949411 070
40.Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové561666711 040
41.Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové1066767611 000
42.Dostál Ondřej 1994CZE067816DKrálovští lvi Hradec Králové275777810 990
43.Hendrych Daniel CZE042296CJičín369727210 980
44.Čírtek Tomáš CZE074303Červený Kostelec582878710 920
45.Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové866747410 910
46.Entrich Daniel CZE053807CHrobaři Hradec Králové81818110 870
47.Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice685919110 790
48.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov887959510 750
49.Jadrná Lenka CZE071864DŠK Paletáři Hradec Králové296989810 650
50.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice880888810 640
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.4.2024 09:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.4.2024 09:43:28
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement