Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/833)
 NáhledTiskNahoru
BDC Jižní Morava (52)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 833 | Turnajů: 698

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Tichá Martina CZE054116CŠilingrák Team Brno11911911913 830
2.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno688949413 690
3.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky69610210213 360
4.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno39810110112 200
5.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno672787811 540
6.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno674808011 360
7.Vojta Radim CZE037412AYellov fish669757610 760
8.Šeregely Roman CZE001239Brno39710010010 630
9.Bičan Robert CZE065745BTěsně vedle Brno664707010 110
10.Funk Michal CZE055518CTornádo Destroyers Brno47276769 270
11.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov45761619 200
12.Javorský Zdeněk CZE052341DDarts@Pipes Club56772729 030
13.Stjepan Miroslav CZE046561Brno7777778 630
14.Kozlová Kateřina CZE033162BDC Bejvávalo U Kolečka37477778 470
15.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka66167678 450
16.Knotek Petr CZE070431Třebíč6565658 360
17.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno16768688 270
18.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠK Modřice54954548 210
19.Košařová Markéta CZE023339BDC Štiky Rosice25961627 610
20.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno64955557 370
21.Zelina Martin CZE000159CDC Rychlé šipky Bosonohy16364647 320
22.Čermák Miroslav CZE059854BZálesáci4848487 260
23.Košťál Jiří CZE042985CDC Fako Tuřany45862627 190
24.Leret Andrij CZE064033CTornádo Destroyers Brno54954546 980
25.Kvarda Josef CZE064034AŠK Modřice64551516 890
26.Kocur Martin CZE064289CZálesáci5757576 770
27.Kadlec Jan CZE071630AŠilingrák Team Brno43842426 740
28.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno16061616 730
29.Novotná Kateřina CZE060496DC Rychlé šipky Bosonohy6161616 720
30.Vlček Roman CZE070771Třebíč5757576 510
31.Lasovský Dušan CZE033525DDarts@Pipes Club5252526 450
32.Tashkov Christo CZE069846BStrmeň Kohoutovice25052526 420
33.Poláček Lukáš CZE053203Darts of the Dark Side5757576 410
34.Havlík Pavel CZE070903Třebíč4848486 400
35.Sedláček Michal CZE050944DDarts@Pipes Club25456566 270
36.Franěk Radim CZE065925CDC Nafrakk Ivančice64046475 980
37.Matuška Osvald CZE004192AViva Brothers Brno43741415 890
37.Benda Zbyněk CZE054098DDC Angry Birds Osmička Brno45054545 890
39.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka24850505 790
40.Dočekal Jaromír CZE001401CDC Rychlé šipky Bosonohy15051515 780
41.Hladík Radim CZE069527Cm13 darts club Brno24345455 550
42.Poráň David CZE051226AŠK Modřice23234345 460
43.Körting Pavel CZE056712DDC Angry Birds Osmička Brno4545455 400
44.Chudá Martina CZE000056AGrácie Brno34043435 300
45.Ryšavý Zdeněk CZE065335DWC Šipkouni3737375 290
46.Šiková Jarmila CZE063529DStrmeň Kohoutovice14950515 140
47.Caha Miroslav CZE055827BZálesáci3131315 070
48.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov42731315 010
49.Skoupý Leopold CZE059712B1. Šipkařská kapela Šošůvka3737374 870
50.Dočekalová Martina CZE000034CDC Rychlé šipky Bosonohy3838384 850
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 6.2.2023 14:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 6.2.2023 14:33:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement