Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/436)
 NáhledTiskNahoru
BDC Plzeňský kraj (36)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 436 | Turnajů: 215

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Mlýnek Marek CZE071411DDC McPuppin's273757510 060
2.Fuja Miroslav CZE067663DŠK Lotři ze Sladovnický46266668 540
3.Štruncová Michaela CZE037119APlzeň25052525 930
4.Jůna Josef CZE000320BŠK Saint Tropez Plzeň24951515 910
5.Ondráčková Lenka CZE078410DDC McPuppin's4444445 330
6.Doubrava Miloslav 1982CZE046092BDC McPuppin's3838385 310
7.Strejc Václav CZE074075AŠK West Club Litice23840405 240
8.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň42731315 190
9.Homolová Andrea CZE065873DŠK Slováci Plzeň24244445 130
10.Štembera Zdeněk 1998CZE078341DŠK Slováci Plzeň23941415 020
10.Mičulka Daniel CZE021816ADC Bunda Starý Klíčov53136375 020
12.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň42630304 990
13.Uldrich Jiří CZE068965BŠK Lotři ze Sladovnický23335354 960
14.Žatkuliak Tomáš CZE065287DŠK Slováci Plzeň23133334 950
15.Dlouhá Dobromila CZE061495CŠK Amorovo Šípy Haltrava24244444 900
16.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň24345454 860
17.Irimičuková Ludmila CZE067790DŠK Lítající mrtvoly Plzeň23941414 780
18.Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice53338384 720
19.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický43741414 670
20.Poledne Rudolf CZE000532CŠK Krásná těla Klenčí p. Č.23234344 270
21.Kupka Jan CZE073637DDC McPuppin's23032324 020
22.Vyhlas Jan CZE061683DDC McPuppin's3333333 980
23.Rusnák Štefan CZE067582Plzeň3333333 880
24.Schořová Barbora CZE059755DHoražďovice23133333 710
25.Padych Michal CZE061682BDC McPuppin's12425253 680
26.Horník Slavomír CZE078418Sedliště3333333 650
27.Vorlíček Petr 1978CZE006113BŠK Posterguys OKO Plzeň2929293 560
28.Dvořák Jan CZE000462ADC McPuppin's22123233 540
29.Weishäupl Filip CZE063387DŠK Lotři ze Sladovnický42529293 460
30.Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro13031313 440
31.Karel Petr CZE074339BŠK Úlet Křimice22426263 380
32.Schröder Tomáš CZE047099CŠK Amorovo Šípy Haltrava22426263 210
33.Šleis Jakub CZE071467AŠK OKO Plzeň51722223 180
34.Kužela Michal CZE079322Zdemslice2828283 130
35.Kaiserová Tereza CZE072395CŠK Amorovo Šípy Haltrava22022223 090
36.Vašíček Milan CZE072986DŠK Gladiátoři Stříbro12324243 070
37.Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov41519193 060
38.Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem41721213 030
39.Skalová Vanesa CZE077594Stříbrné Hory42226263 000
40.Starinský Lukáš CZE080479Hrádek2626262 990
41.Hanžl František CZE066766CŠK Bumerang Plzeň22325252 940
41.Přerovská Ivona CZE004299Chřešťovice22527272 940
43.Křížek Jiří CZE063699CŠK Slováci Plzeň2424242 860
44.Mošnička Michael CZE013253BŠK Gladiátoři Stříbro31720202 810
45.Výboch Martin CZE072290DŠK Slováci Plzeň21921212 720
46.Kohout Petr CZE046712DŠK Lotři ze Sladovnický41923232 710
47.Řezanka František CZE063697DC McPuppin's2323232 600
47.Větrovský Stanislav CZE000440DŠK Dangerous Plzeň1818182 600
49.Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň41519192 560
50.Vochová Lenka CZE074810CŠK Posterguys OKO Plzeň2323232 540
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.7.2024 08:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.7.2024 09:50:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement