Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/722)
 NáhledTiskNahoru
BDC Karlovarský kraj (30)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 722 | Turnajů: 546

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Fiala Miroslav CZE062353AOggy a Škodíci Ostrov617117717725 950
2.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov613814414518 810
3.Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov214014214217 880
4.Gibiec Karel CZE063589BDC Žíla Chodov511411912016 850
5.Dvorská Klára CZE039296BDC Žíla Chodov614715315316 390
6.Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov678848513 640
7.Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov610310911113 290
8.Machunka Milan CZE015711DDC Gardner Loket510811311313 270
9.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov691979712 610
10.Hanák Patrik 1987CZE061501CBobři Dasnice610110710711 860
11.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov676828211 380
12.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov470747411 270
13.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov678848411 180
14.Trnka Jiří CZE032649AAC Star-Arena Chodov666727210 610
15.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov65359599 440
16.Tunkiv Štepan CZE050379BPrůšvih Karlovy Vary65763639 090
17.Laskovský Pavel CZE066572CVeselý Obušky Cheb7575759 030
18.Štěpánek Zdeněk CZE047180BDC Švihaci Jáchymov46367678 950
19.Šťastný Jan CZE045954AAC Star-Arena Chodov5555558 610
20.Konečný Luděk CZE019616DDC Gardner Loket36366668 350
21.Redlová Martina CZE000535AVeselý Obušky Cheb66369708 280
22.Peterka Michal 1981CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov46670708 190
23.Kalkuš Petr CZE057956BDC Alex Sokolov35962628 140
24.Ševčík Leoš CZE007889AJP Čechie Dalovice64854547 850
25.Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov15758587 740
26.Doležal Ladislav CZE063691BDC Žíla Chodov15657577 550
27.Vetchý Tomáš CZE019403ABoční Vítr Lomnice44751517 370
28.David Pavel CZE058215CDC Hvězda Sokolov6565657 230
29.Horvát Martin CZE062593CDC Alex Sokolov6363637 190
30.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov34851517 180
31.Trubač Ladislav CZE063754DSea Bowling Medáci Karlovy Vary64551517 010
32.Esková Miroslava CZE060233Abertamy56065676 890
33.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov53742426 570
34.Novotná Žaneta 1976CZE052058DDC Alex Sokolov5656566 550
35.Pálko Jan CZE008212ADC Alex Sokolov4141416 320
36.Vondráček Zbyněk CZE042182BŠK Drahomíra K.Vary24951516 260
37.Fuchs Pavel 1989CZE015611ADC Žíla Chodov53843436 250
38.Redl Vlastimil CZE003722BVeselý Obušky Cheb5454546 140
39.Henková Martina CZE045170DGarážníci Cheb64753536 080
40.Fojtík Václav CZE060307BDC Žíla Chodov13839395 710
41.Hanák Patrik 2010CZE068268Sokolov35053535 650
42.Gamrot Petr CZE054656BVeselý Obušky Cheb4545455 580
43.Kraus Petr 1969CZE010004DFedor Sokolov14546465 510
44.Spruzsanský Tomáš CZE008245BOggy a Škodíci Ostrov34144445 450
45.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov62834345 240
46.Altšmíd Petr CZE065801CBobři Dasnice34043435 210
47.Petrželka Miloš 1951CZE000697BDC Žíla Chodov4848495 200
48.Pártl Martin CZE005007BDC Alex Sokolov3333335 180
49.Vaněček Michal CZE001835CDC Republica Bar Karlovy Vary4141415 020
50.Hlavová Stanislava CZE061429DŠabalci Dasnice24244445 010
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 20.1.2022 15:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 20.1.2022 15:31:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement