Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/164)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup muži 2019/2020 - kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 164 | Turnajů: 695

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice13171011221224 180
2.Cvrček Tomáš CZE062413CBrno1394962623 905
3.Funk Michal CZE055518CPhoenix Darts91041131132 765
4.Dočkal Jakub CZE035906CLama Darts Ivančice1394760602 415
5.Rajdl David CZE041891CDC Rychlé šipky Bosonohy267886862 325
6.Křivka Marek CZE057081CDC Double Tops Omega1164856562 065
7.Zelina Martin CZE000159CDC Rychlé šipky Bosonohy195767671 915
8.Čermák Miroslav CZE059854CZálesáci143338381 600
9.Caha Miroslav CZE055827CZálesáci242834341 570
10.Dočekal Jaromír CZE001401CDC Rychlé šipky Bosonohy173947471 520
11.Dvořák Jaroslav CZE047093CO tečku1152330301 380
12.Kaláb Libor CZE055662CTa tam byla Brno63339391 370
13.Abrahámek Petr CZE001470CDC Fako Tuřany33033331 315
14.Muhr Petr CZE056630CTa tam byla Brno53540401 310
15.Poláček Petr CZE064035CDC Double Tops Omega223438381 295
16.Holeček Jiří CZE048515CBB Brno1122529291 165
17.Vymazal Lukáš CZE058327CDC Šipky Sloup32225251 150
18.Dostál Jan CZE063403CDC Double Tops Omega233540401 140
19.Kocman Libor CZE051192CDC Vandals Blansko1143036361 125
20.Neubauer Ivo CZE049000CDC Bejvávalo U Kolečka333339391 115
21.Zřídkaveselý Radek CZE051965CChicago 301122731311 050
22.Vejmělek Jan CZE028772CStar team by Laso22729291 045
23.Komárek Jiří CZE012759CDC Cobra Brno13334341 040
24.Lazištán Ladislav CZE054806CTa tam byla Brno32932321 020
25.Košťál Jiří CZE042985CDC Fako Tuřany34043431 000
26.Tlamka Martin CZE035247CO tečku112192323995
27.Merhaut Miroslav 1988CZE047077CDC FoFo Otnice12161919970
28.Mynařík Lukáš CZE062691CDC Šipky Sloup2242626965
29.Němeček Dominik CZE058602CDC Double Tops Omega3293232955
29.Skopík Jiří CZE039971CDC Minibaroni4303434955
31.Kalivoda Zdeněk CZE056887CPhoenix Darts11434545945
32.Kopuletý Michal CZE020513Cm13 darts club Brno2222424875
33.Ludes Rostislav CZE051423CTa tam byla Brno4172121860
34.Kocur Martin CZE064289CZálesáci3303333835
35.Vašina Martin CZE048700CŠK Vyškov3222525810
36.Hasoň Pavel CZE049104CDC Šipky Sloup3172020790
36.Kačanolli Fitim CZE017097CDC Minibaroni13252929790
38.Bláha Petr CZE038810CŠilingrák Team Brno2202222745
38.Vodička Roman CZE041913CDC Fako Tuřany3313434745
40.Polák Vojtěch CZE048746CDarts@Pipes Club1323333725
41.Pouzar Zbyněk CZE063505CDC Double Tops Omega3242727705
42.Vyoral František CZE052841CTricksters Brno2192121665
43.Pavlík Vojtěch CZE032487CDC Sport Barbarians Třebíč381111645
44.Rozkopal Bronislav CZE044541CDC Fako Tuřany4263030640
44.Petro Juraj CZE006742CDC Vandals Blansko2161818640
46.Mazur David CZE058846CPrckové z Pivního baru242424635
47.Ševčík Vlastimil CZE058824CStar team by Laso1232424630
48.Buřík Radim CZE007929CDC Vandals Blansko12131616625
49.Hladík Jiří CZE050991CMolly Darts Club21131616610
50.Brunclík Jakub CZE060972CŠK Vyškov3141717590
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 7.5.2021 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 7.5.2021 06:18:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement