Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/61)
 NáhledTiskNahoru
2015 - Český pohár jednotlivců - ŽÁCI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 61 | Turnajů: 161

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)1121115476 320
2.Turan Václav CZE040771BVP Evaň112442 880
3.Nový Zdeněk 2001CZE037061BBRILLIANT DARTS Praha112442 430
4.Hofman Petr CZE050491Vemena Hradec Králové12710122 420
5.Krejčík Patrik CZE047288Praha 8 - Palmovka125892 380
6.Rychecký Lukáš CZE049502Dušejov11222 200
7.Ljubečko Tomáš CZE047714Úpice12332 030
8.Hotový Miroslav CZE039380BVáclavák Černčice21012141 780
9.Hospodka Jakub CZE050492DHaFani Trutnov25771 570
10.Ljubečko Lukáš CZE049650Úpice12331 410
11.Pirkl Filip CZE051304BDřevěnka Broumov2911111 290
12.Vrána Matěj CZE054468Hradec Králové11112161 280
13.Hochman Pavel CZE047724APlzeň11221 270
14.Uldrich Josef CZE044501DVáclavák Černčice21113221 250
14.Brodský David CZE051784Libáň21113201 250
16.Vais Karel CZE050058Slatina23561 170
17.Ozdin Patrik CZE051927Libáň23561 050
17.Prokýšek Karel CZE039674Praha1111 050
19.Vaněk Petr CZE037869BDarts Brothers Červený Kostelec11221 040
20.Moťka Jakub CZE050788BBuldok Unčovice111900
21.Holík Jiří CZE039173Úpice1122880
22.Málek Petr CZE054630BJihlava111750
23.Schieferdecker Vít CZE050608CLožisková mafie Pšov111116610
24.Štefl Daniel CZE050288Trutnov1455590
25.Lorenc Matěj CZE050387Tři Dvory1122530
25.Jarkovský Hynek CZE048293Velký Třebešov111112530
27.Štiller Filip CZE050493CÚpice1122500
27.Barbořík Zdeněk CZE050789Olomouc111500
29.Kučera Roman CZE050402Zlatá Koruna101010460
30.Pech Libor CZE049496Dušejov111450
30.Málek David CZE052221Jezdovice111450
32.Doležal Jan CZE052761999430
33.Mlejnek Daniel CZE043970Jičín1122380
34.Marvan Jiří CZE049649333350
34.Bartoň Ondřej CZE052402Nová Ves111350
34.Varga Petr CZE052224Jezdovice111350
34.Duba Radek CZE052225Dušejov111350
38.Suchochleb Patrik CZE046680Divočáci Nemyčeves1122320
39.Válek Jakub CZE050583C(Ne) Chyba team Nová Včelnice1122300
40.Kašajík Stanislav CZE050757Jaroměř1122280
40.Malach Matěj CZE051928AŠK Maséři Hradec Králové1122280
42.Nový Zdeněk 2003CZE051210777270
43.Varga Matěj CZE052223Jezdovice111250
44.Lorko Jiří CZE051035B333230
45.Vondráček Adam CZE046931Velký Třebešov555190
46.Barteček Daniel CZE051293555170
46.Šámal David CZE052272Ostré hroty Svémyslice333170
48.Kučera David CZE050391222120
48.Skopár Dominik CZE051946Jičín444120
50.Zajíc Jan CZE051481AMagistři Duo Most333110
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.10.2020 00:23:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement