Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/100)
 NáhledTiskNahoru
2015 - Český pohár jednotlivců - JUNIOŘI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 100 | Turnajů: 453

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Benecký Roman CZE036936A40+ Trutnov1121014177 310
2.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar111113375 500
3.Prášil Vojtěch CZE043857ATJ Dušejov 20001121115175 300
4.Lipár Dominik CZE0448111121115214 180
5.Tichý Václav CZE034332BMost121114443 400
6.Jirků Vojtěch CZE045313BDC Prima Česká Skalice121114253 080
7.Jiroušek Tomáš CZE044819APraha 8115772 940
8.Stárek Václav CZE044209Bystřice nad Pernštejnem111113132 890
8.Nečas Marek CZE039227ADC HORNETS Adamov16772 890
10.Gönnerth Lukáš CZE048621Jablonec nad Nisou1111114142 330
11.Vik Ondřej CZE050754Jaroměř12811132 290
12.Pidima Petr CZE042013AFaraon Hlinsko111113141 830
13.Vávra Marek CZE008793Choustníkovo Hradiště 23551 770
14.Lepša Václav CZE050554CBenešov nad Černou21012121 660
15.Hochman Martin CZE017231AHonzíkova cesta Brno1111181 490
15.Kolek Vít CZE046510BOhníč11011111 490
17.Heinzl Tomáš CZE023308Hluboká u Borovan11112141 380
18.Hampl Matěj CZE040080DHaFani Trutnov25771 310
19.Vlček Ladislav CZE043764BPiráti Louny2231 300
20.McKay Tomáš CZE048228BBastards DC Praha1111251 230
20.Kocourek Jakub CZE050660AEx na Ex B1111381 230
22.Bradáč Matěj CZE044823Hostivice12331 180
23.Dostálek Stanislav CZE05015711112431 110
24.Lorenc Martin CZE048213BKorunky Kolín1122990
25.Jarkovský Jakub CZE051792Jaroměř2133970
25.Poráň David CZE051226AŠK Modřice111133970
27.Pur Jan CZE050307Čehovice111129930
28.Horák Aleš CZE048212Kolín111141910
29.Kuntoš Jakub CZE050883DBukovina111121870
30.Horčík Vojtěch CZE033730CHrozen Ploskovice1233810
30.Vlasák Jan CZE047605DVikingové Zaloňov1101111810
32.Ševčík Martin CZE045456ATigers Lenešice111750
32.Kluka Jakub CZE020903Prostějov1122750
32.Verner Jiří CZE050257111113750
35.Navrátil Dominik CZE048453BMilenov111123730
36.Lafata Stanislav CZE048684Plzeň101010720
37.Zikmund Martin CZE044924Stračov1233650
38.Stýblo Ondřej CZE052403Karlovy Vary101010580
39.Weissmann Petr CZE026063CSlezští rytíři Karviná111131570
40.Šanovský Patrik CZE028563BCapa team Čechovice888540
41.Souček Pavel CZE050429Těchov999510
42.Myška Vít CZE040957BU Ajšíra Studnice777490
43.Černý Radek CZE046202BZámečtí páni z Rebešovic444480
44.Bůžek Josef CZE036687Hradec Králové111450
44.Šafránek Dominik CZE052396Milenov111113450
46.Gabriel Lukáš CZE0500611122400
47.Balej Josef CZE045083DBrno666380
48.Kolínský David CZE050762999370
49.Varga Daniel CZE052464444360
49.Fuciman Dominik CZE052349Zlatá Koruna666360
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 21.10.2020 03:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 21.10.2020 03:39:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement