Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/67)
  Náhled Tisk Nahoru
2015 - Český pohár jednotlivců - JUNIORKY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 67 | Turnajů: 250

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice 1 1 2 11 15 59 5 560
2. Mikundová Aneta CZE031797 Trutnov 1 2 11 14 23 2 960
3. Lejsková Adéla CZE042702 Trutnov 1 2 11 14 16 2 340
3. Malinovská Markéta CZE032293 A Pohodáři Praha 1 1 7 9 9 2 340
5. Pánková Nikola CZE044666 Hradec Králové 2 11 13 20 2 030
6. Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň 1 1 2 2 1 900
7. Nováková Monika CZE050684 A Vortová 101 1 1 8 10 10 1 400
8. Vávrová Natálie CZE030483 Choustníkovo Hradiště 2 2 4 4 1 360
9. Szitaiová Denisa CZE048377 D Pijonýři Litvínov 2 11 13 18 1 270
10. Zahradníčková Jana CZE048953 Praha 1 2 2 5 6 1 160
11. Kačírková Hana CZE050750 C DC Sniper Čížová 1 11 12 23 1 080
11. Marková Iveta CZE043746 B Hradec Králové 1 11 12 16 1 080
13. Křečková Kristýna CZE045409 Slavošovice 1 7 8 8 970
14. Klusáčková Šárka CZE048901 B Vonoklasy 26 11 11 14 850
15. Štěpánová Eliška CZE045444 Hradec Králové 2 3 5 7 830
16. Nováková Tereza CZE049853 C ŠK Plzeňka Praha 11 11 15 750
17. Barnetová Zuzana CZE048964 D Hradec Králové 11 11 22 710
17. Minaříková Nikol CZE025611 Nikola Kraslice 11 11 12 710
19. Hanušová Andrea CZE050060 Měník 1 1 2 2 680
20. Purová Žaneta CZE050349 Čehovice 11 11 12 650
21. Pletková Aneta CZE047828 Domanín 1 5 6 6 540
22. Pavlová Tereza CZE051649 C 11 11 11 530
23. Šimůnková Anna CZE049913 Jihlava 1 3 4 4 480
24. Jungrová Michaela CZE052050 10 10 10 420
25. Melichová Kateřina CZE048914 B Dobruška 7 7 7 410
26. Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum 7 7 7 390
27. Holá Kristýna CZE041473 C Václavák Černčice 4 4 4 320
28. Smolková Monika CZE045346 Otnice 6 6 6 300
29. Nikola Czekajská CZE032848 D Skrblíci Bítozeves 1 1 1 250
29. Ždimerová Simona CZE049495 Dušejov 1 1 1 250
29. Horváthová Denisa CZE050771 1 1 1 250
32. Chmelařová Petra CZE046292 MO Zlatá Koruna 8 8 8 240
33. Kolečková Monika CZE051890 Brno 5 5 5 210
34. Štěpánková Sabina CZE052046 MO Zlatá Koruna 2 2 2 120
34. Drahotská Terezie CZE050494 D HaFani Trutnov 2 2 2 120
34. Jandlová Alexandra CZE051659 2 2 2 120
37. Pokorná Karolína CZE052397 Mariánské Lázně 2 2 2 100
38. Donátová Barbora CZE059119 D Žoldnéři Hradec Králové 1 1 1 90
38. Ďurencová Adéla CZE051314 3 3 3 90
40. Ferková Tereza CZE047067 2 2 2 80
40. Mate Simona CZE050521 Vemena Hradec Králové 2 2 2 80
40. Šmalclová Karolína CZE050955 2 2 2 80
40. Pavlů Veronika CZE051987 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 2 2 2 80
44. Venturini Deborah ITAVI2969 1 1 1 70
44. Kučerová Marta CZE042951 Zlatá Koruna 1 1 1 70
44. Richterová Tereza CZE052200 1 1 1 70
47. Felcmanová Sára CZE047597 Náchod 2 2 2 60
48. Vaňková Michaela CZE044284 Brno 1 1 1 50
48. Sklenaříková Tereza CZE049797 Hranice 1 1 1 50
48. Dvořáková Denisa CZE051651 Liberec 1 1 1 50
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2018 08:56

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 12.12.2018 08:56:42