Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/618)
  Náhled Tisk Nahoru
2015 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 618 | Turnajů: 318

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
465. Amlerová Kateřina CZE048065 1 1 1 70
Zápotocká Beáta CZE031613 Veltruby
494. Andrlová Barbora CZE044247 A Racek Dragons Ostrava 1 1 1 50
Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
34. Antlová Jana CZE007213 C DC Osmička Brno 1 2 3 3 2 950
Chudá Martina CZE000056 C Grácie Brno
102. Appelová Zlatka CZE047775 C ŠK Ural Ostrava 3 1 4 4 1 100
Doležalová Andrea CZE031352 Ostrava
221. Appelová Zlatka CZE047775 C ŠK Ural Ostrava 1 1 1 500
Fukalová Marcela CZE000460 B DC Billiard bar Ostrava
494. Babáková Růžena CZE041485 1 1 1 50
Vašková Iveta CZE038567 Praha 9
221. Bachová Jana CZE017116 D Dobročkovice 1 1 1 500
Hořínková Petra CZE033745 A ŽL Knedla Team Brno
545. Bahníková Erika CZE049673 Dobruška 1 1 1 30
Gabrielová Jaroslava CZE040667 Libňatov
336. Baliharová Jitka CZE008097 C Soliter Chrudim 1 1 1 250
Gabrielová Jaroslava CZE040667 Libňatov
248. Baliharová Jitka CZE008097 C Soliter Chrudim 1 1 1 450
Šolcová Petra CZE030037 C Soliter Chrudim
494. Baliharová Jitka CZE008097 C Soliter Chrudim 1 1 1 50
Železná Lucie CZE020587 Úhřetice 126
545. Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou 1 1 1 30
Petrová Aneta CZE033603 Světlá nad Sázavou
545. Barešová Květoslava CZE049349 Dobruška 1 1 1 30
Šmídová Radmila CZE042505 Bílý Újezd
151. Barnetová Iva CZE044957 B Notorcross Garáž Pardubice 1 1 1 750
Němcová Tereza CZE028638 B Kocouři Moravany
102. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 2 2 2 1 100
Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
29. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 1 2 2 3 050
Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl
336. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 1 1 250
Kolářová Jiřina CZE024578 D DC Kopeček Děčín
52. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 2 2 2 2 200
Němečková Dagmar CZE000543 A Do roka a do dne J.Hradec
169. Bayerová Jana CZE002253 B Outsiders Vsetín 2 2 2 700
Chvístková Kateřina CZE017680 A Music Club Lapač
118. Bayerová Jana CZE002253 B Outsiders Vsetín 2 2 2 900
Koncerová Markéta CZE041847 B Vsetín
336. Bayerová Jana CZE002253 B Outsiders Vsetín 1 1 1 250
Válková Kamila CZE001071 A Club Monako v Besedě
143. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 2 2 2 800
Frühaufová Marcela CZE039792 A Dragon Darts Jihlava
248. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 1 1 450
Hermannová Marie CZE049915 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod
118. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 1 900
Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
434. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 1 130
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
46. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 1 3 3 2 600
Ondová Andrea CZE035383 Kašna Vraclav
151. Bělohlávková Anna CZE046655 C Greenhorn's Praha 1 1 1 750
Holičová Linda CZE046878 D Praha 3
221. Bělohlávková Anna CZE046655 C Greenhorn's Praha 1 1 1 500
Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha
545. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha 1 1 1 30
Venturová Karolína CZE028028 D DC Ostrov Šebestěnice
545. Bidlová Tereza CZE050716 Pardubice 1 1 1 30
Sychrová Jana CZE049779 Pardubice
278. Bílková Iveta CZE040582 C Pohodáři Praha 1 1 1 350
Vendišová Ivana CZE026390 C Bambu's DC Praha
175. Blažková Miroslava CZE039270 C ŠIPKOVÝ KLUB M. LÁZNĚ 1 1 1 650
Blažková Jarmila 1954 CZE034980 C ŠIPKOVÝ KLUB M. LÁZNĚ
78. Blažková Jarmila 1978 CZE047935 C DC Vandals Blansko B 1 1 1 1 350
Novotná Petra CZE035971 D Popelka Team
545. Brejchová Patricie CZE047741 C ŠK Záryby 1 1 1 30
Dusilová Nikola CZE030041 C DC Los Číčos Praha
84. Brejchová Patricie CZE047741 C ŠK Záryby 3 3 6 7 1 300
Kalendová Lucie CZE038418 A ŠK Plzeňka Praha
113. Březinová Nikola CZE029564 Humpolec 1 1 2 2 950
Balnohová Petra CZE027572 Humpolec
17. Bruská Iveta CZE002191 Nové Město pod Smrkem 2 2 4 4 4 700
Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
195. Bruská Iveta CZE002191 Nové Město pod Smrkem 1 1 1 550
Samlerová Michaela CZE048405 A Dragonflies
151. Budišová Ludmila CZE000789 A Titáni Hodonín 1 1 1 750
Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem
190. Buřičová Hana CZE001206 C ŠK Plzeňka Praha 1 2 3 3 610
Myslíková Marcela CZE006412 C Jezinky Praha
545. Buřičová Hana CZE001206 C ŠK Plzeňka Praha 1 1 1 30
Schmídová Elena CZE013384 Jezinky Praha
420. Cejzlarová Veronika CZE000130 Trutnov 1 1 1 190
Cejzlarová Jitka CZE000156 B Black Angels Trutnov
248. Cejzlarová Jitka CZE000156 B Black Angels Trutnov 1 1 1 450
Schmidtová Jana 1992 CZE045443 B Peckaři Kokonín
336. Cejzlarová Jitka CZE000156 B Black Angels Trutnov 1 1 1 250
Trejtnarová Irena CZE036841 Trutnov
443. Charouzová Jarmila CZE034843 B Lužská Střela 2 2 2 120
Samková Markéta CZE028889 B Štamgasti Luže
41. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 1 4 5 6 2 700
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
336. Chudá Martina CZE000056 C Grácie Brno 1 1 1 250
Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice
118. Chudá Martina CZE000056 C Grácie Brno 2 2 2 900
Kothánková Simona CZE024680 A ŽL CATS Brno
84. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín 2 2 2 1 300
Vráblová Gabriela CZE025797 A Vsetínské štičky
78. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem 1 1 1 1 350
Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.7.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.7.2019 04:23:35