Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/618)
  Náhled Tisk Nahoru
2015 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 618 | Turnajů: 318

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
46. Čiháčková Martina CZE035633 D U Huberta Hradec Králové 4 4 4 2 600
Stráníková Šárka CZE016104 D Hradec Králové
151. Katuščáková Petra CZE049192 D Děčín 1 1 1 750
Kolářová Jiřina CZE024578 D DC Kopeček Děčín
221. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Easy Game B 1 1 1 500
Valková Dana CZE008794 D Krupka
221. Czekajská Ladislava CZE024723 D Skrblíci Bítozeves 1 1 1 500
Šteklová Ilona CZE002959 D Sršni Slavětín
221. Šatopletová Martina CZE026254 D Bítozeves 1 1 1 500
Synková Monika CZE017371 D Skrblíci Bítozeves
248. Czekajská Ladislava CZE024723 D Skrblíci Bítozeves 1 1 1 450
Slavíková Lucie CZE013416 D Skrblíci Bítozeves
278. Szitaiová Denisa CZE048377 D Pijonýři Litvínov 1 1 1 350
Kolářová Jiřina CZE024578 D DC Kopeček Děčín
278. Opletalová Lucie CZE042849 D Tuchodřeva Tuchoměřice 1 1 1 350
Ledinská Kateřina CZE042844 D Tuchodřeva Tuchoměřice
278. Holá Kristýna CZE041473 D Dobroměřice 1 1 1 350
Petrlíková Lenka CZE000679 D Černčice
332. Prokopcová Irena CZE048545 D HaFani Trutnov 3 3 3 270
Prokopcová Martina CZE046509 D Prosečné
333. Zikmundová Marie CZE049878 D Hradec Králové 4 4 9 260
Škríbová Marie CZE040869 D Hradec Králové
336. Maráková Barbora Isabela CZE050428 D Bobři Dasnice 1 1 1 250
Kejíková Marie CZE048535 D Sokolov
336. Pucharová Lucie CZE045208 D ŠK Svítkov 1 1 1 250
Beranová Petra CZE040967 D ŠK Svítkov
453. Venturová Karolína CZE028028 D Dart's Ladies Praha 1 1 1 90
Venturová Lucie CZE011566 D Úplně jiný šipkaři Červené Pečky
465. Kubalíková Jana CZE049299 D Šabalci Dasnice 1 1 1 70
Šímová Iveta CZE041359 D Sokolov
494. Mašková Nikola CZE036501 D Sokolov 1 1 1 50
Novotná Žaneta CZE052058 D DC ALEX SOKOLOV
494. Černovská Michaela CZE026559 D ŠK Běleč nad Orlicí 1 1 1 50
Meiszárová Andrea CZE046550 D Syrovátka
545. Macháčková Iva CZE007729 D ŠK Bubo Hradec Králové 1 1 1 30
Kučerová Nikola CZE029917 D Hradec Králové
60. Kejíková Marie CZE048535 D Sokolov 1 1 1 4 7 11 1 780
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
106. Linková Ada CZE041989 D ŠK Slováci Plzeň 3 3 3 1 050
Koberová Vladimíra CZE000171 C Třemošná
106. Nesnídalová Michaela CZE042112 D DC Štěstí Brno 1 1 1 1 050
Díková Lenka CZE001567 C ŠC Iris Havířov
195. Kubalíková Jana CZE049299 D Šabalci Dasnice 1 1 1 550
Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov
221. Maráková Barbora Isabela CZE050428 D Bobři Dasnice 1 1 1 500
Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov
278. Drahotská Terezie CZE050494 D HaFani Trutnov 1 1 1 350
Drahotská Marcela CZE049645 C Pilníkov
336. Pošmurová Petra CZE048683 D Mariánské Lázně 1 1 1 250
Šmídmajerová Marie CZE008759 C ŠK Úlet Pšov
336. Szitaiová Denisa CZE048377 D Pijonýři Litvínov 1 1 1 250
Kracíková Soňa CZE049868 C Terezín
336. Novotná Žaneta CZE052058 D DC ALEX SOKOLOV 1 1 1 250
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
336. Pekařová Alice CZE050148 D DC Easy Game B 1 1 1 250
Tlamková Lenka CZE044653 C Brno
336. Drahotská Terezie CZE050494 D HaFani Trutnov 1 1 1 250
Drahotská Kristýna CZE050460 C Pilníkov
545. Štěpánková Veronika CZE003531 D ŠK Běleč nad Orlicí 1 1 1 30
Tomková Martina CZE042745 C U Huberta Hradec Králové
545. Holičová Linda CZE046878 D Praha 3 1 1 1 30
Vaňková Andrea CZE015520 C Praha 10
55. Prokopcová Martina CZE046509 D Prosečné 1 1 2 2 2 000
Skořepová Eva CZE014253 B Rally bar Vrchlabí
90. Szitaiová Táňa st. CZE002954 D Pijonýři Litvínov 3 3 3 1 250
Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov
93. Ogorková Kateřina CZE019667 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 2 3 3 1 200
Peterková Petra CZE046923 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
248. Čepeláková Zděnka CZE043136 D Litvínov 6 1 1 1 450
Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov
248. Klimšová Libuše CZE026241 D Olomouc 1 1 1 450
Turoňová Michaela CZE036341 B Olomouc
278. Pekařová Alice CZE050148 D DC Easy Game B 1 1 1 350
Ščudlová Šárka CZE040891 B Mistři netrénujou Šlapanice
278. Klimšová Libuše CZE026241 D Olomouc 1 1 1 350
Žouželková Iveta CZE020186 B Pardáli Olomouc
278. Lejpová Kateřina CZE035424 D Hradec Králové 1 1 1 350
Šedivá Kopta Michaela CZE035423 B ŠK Běleč nad Orlicí
336. Štěpánková Veronika CZE003531 D ŠK Běleč nad Orlicí 1 1 1 250
Kriesfalusyová Ariana CZE037406 B Hradec Králové
195. Soukupová Lucie CZE008461 D ŠK Svítkov 1 1 1 550
Rejlová Pavla CZE038247 A Pardubice
221. Bachová Jana CZE017116 D Dobročkovice 1 1 1 500
Hořínková Petra CZE033745 A ŽL Knedla Team Brno
248. Hamrníková Blanka CZE036407 D Hornets Darts Pardubice 1 1 1 450
Hrušová Hana CZE034308 A Luže
336. Mertová Nikola CZE050568 D Olomouc 1 1 1 250
Rážová Zuzana CZE050312 A Sport Bar Slovan Šternberk
336. Štěpánková Veronika CZE003531 D ŠK Běleč nad Orlicí 1 1 1 250
Vacková Michala CZE042819 A Jičín
118. Klimšová Libuše CZE026241 D Olomouc 2 2 2 900
Kroupová Irena CZE046726 Bílá Voda
175. Prokopcová Martina CZE046509 D Prosečné 1 1 1 650
Křížková Zuzana CZE049635 Stará Paka
175. Kordová Romana 1969 CZE038396 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 1 1 650
Holanová Jiřina CZE015986 Úpice
221. Kučerová Jaroslava CZE035683 D Herberk 3D Plzeň 1 1 1 500
Pohanková Lenka CZE019019 Plzeň
221. Štěpánková Veronika CZE003531 D ŠK Běleč nad Orlicí 1 1 1 500
Marková Iveta CZE043746 Hradec Králové
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2019 23:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.9.2019 01:31:54