Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/618)
  Náhled Tisk Nahoru
2015 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 618 | Turnajů: 318

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
4. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 1 3 3 4 11 11 10 440
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
8. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 1 2 4 4 11 18 7 550
Korčáková Renáta CZE012799 B STS Moskovice Praha
10. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 3 4 4 12 14 6 630
Nehasilová Diana CZE002930 B AC STAR-ARENA CHODOV
12. Ledvinová Pavla CZE030107 B RACEK B52 K.VARY 1 3 4 4 12 12 5 990
Gabrišková Bára CZE042201 B Průšvih Karlovy Vary
14. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha 1 3 4 4 12 25 5 890
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
20. Koyšová Klára CZE041289 B DC Los Číčos Praha 1 4 4 9 15 4 170
Dusilová Nikola CZE030041 C DC Los Číčos Praha
30. Štruncová Michaela CZE037119 C Plzeň 1 4 4 9 9 3 040
Mádrová Veronika CZE039002 C Plzeň
36. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 4 4 8 21 2 940
Zítková Iveta CZE036957 B Dřevěnka Broumov
53. Jirkalová Milena CZE000958 B Praha 7 3 4 7 37 2 070
Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha
57. Goldmannová Anna CZE039588 C Klikaři z Podskalky Úpice 1 1 4 6 11 1 870
Šlechtová Monika CZE039600 C Zifčák Úpice
60. Kejíková Marie CZE048535 D DC ALEX SOKOLOV 1 1 1 4 7 11 1 780
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
67. Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava 3 4 7 7 1 630
Fukalová Marcela CZE000460 B DC Billiard bar Ostrava
89. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 1 1 4 6 23 1 280
Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha
93. Jedličková Monika CZE047576 2 4 6 44 1 200
Uzlová Marcela CZE000718 C Frnďáci Žernovka
149. Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha 1 4 5 6 790
Jirkalová Milena CZE000958 B Praha 7
168. Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha 2 4 6 14 740
Zdvíhalová Michaela CZE023043
218. Malá Iveta CZE048305 C Arachnids Poříčany 1 4 5 5 530
Vondráčková Michaela CZE048302 C Arachnids Poříčany
219. Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha 1 4 5 6 510
Vacínková Jana CZE014214 Praha 7
276. Suchánková Jana CZE007431 B Dart's Warriors Praha 4 4 13 360
Junová Petra CZE001379 B Dart's Warriors Praha
276. Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha 4 4 10 360
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
329. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 4 4 6 280
Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha
329. Hevešová Kristýna CZE050327 4 4 7 280
Jedličková Monika CZE047576
333. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 4 4 4 260
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
333. Zikmundová Marie CZE049878 D Hradec Králové 4 4 9 260
Škríbová Marie CZE040869 D Hradec Králové
333. Filipová Hana CZE045717 C DC Homolka Úvaly 4 4 5 260
Hrešková Veronika CZE044683 C DC Homolka Úvaly
412. Wisniewská Petra CZE049292 C DC ŽÍLA CHODOV 4 4 10 240
Hevkánová Věra CZE026781 C DC ŽÍLA CHODOV
412. Ročková Hana CZE047942 B Šestajovice 4 4 10 240
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
415. Korčáková Renáta CZE012799 B STS Moskovice Praha 4 4 5 220
Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha
416. Hevešová Kristýna CZE050327 4 4 6 200
Filipová Hana CZE045717 C DC Homolka Úvaly
416. Zubričanová Hana CZE049954 Broumov 4 4 13 200
Morongová Iveta CZE047495 Broumov
416. Rousková Lucie CZE050156 4 4 5 200
Vacínková Jana CZE014214 Praha 7
416. Machová Markéta CZE049886 4 4 5 200
Koberová Eva CZE049819
422. Šedivá Kopta Michaela CZE035423 B ŠK Běleč nad Orlicí 4 4 4 180
Mrzenová Aneta CZE029194 Smidary
422. Vondráčková Michaela CZE048302 C Arachnids Poříčany 4 4 4 180
Vojtěchová Markéta CZE047931
426. Geršlová Kristýna CZE040332 Jezinky Praha 4 4 4 160
Holečková Iveta CZE024816 C DC Los Číčos Praha
432. Petrželková Marta CZE008695 Chodov (Sokolov) 4 4 4 140
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
37. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary 4 3 7 7 2 910
Hergethová Jana CZE025805 Karlovy Vary
69. Holečková Iveta CZE024816 C DC Los Číčos Praha 3 3 6 6 1 560
Buřičová Hana CZE001206 C ŠK Plzeňka Praha
84. Brejchová Patricie CZE047741 C ŠK Záryby 3 3 6 7 1 300
Kalendová Lucie CZE038418 A ŠK Plzeňka Praha
247. Štibraná Jana CZE048695 A Sokolov 1 3 4 4 460
Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov
327. Medková Markéta CZE026850 C Black Diamonds Praha 1 3 4 4 340
Rozkovcová Hana CZE050045 C Pink Diamond Praha
327. Vojtěchová Markéta CZE047931 1 3 4 4 340
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
332. Prokopcová Irena CZE048545 D Pilníkov 3 3 3 270
Prokopcová Martina CZE046509 D Prosečné
414. Klašková Sandra CZE025715 Praha 8 3 3 3 230
Gálová Adéla CZE042567 B Avengers Praha
420. Kačenová Alžběta CZE020831 B ŠK Panapr Praha 3 3 3 190
Codlová Helena CZE000211 B ŠK Panapr Praha
424. Koyšová Klára CZE041289 B DC Los Číčos Praha 3 3 3 170
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
428. Hevešová Kristýna CZE050327 3 3 3 150
Hrešková Veronika CZE044683 C DC Homolka Úvaly
428. Kaftanová Jana CZE045537 3 3 3 150
Gálová Adéla CZE042567 B Avengers Praha
434. Šímová Monika CZE047242 C Běsnící pávové Kladno 3 3 3 130
Nicková Lenka CZE039676
434. Kouřimská Blanka CZE049224 C Radnice team Stříbrná Skalice 3 3 3 130
Štefanová Jitka CZE015053 C Radnice team Stříbrná Skalice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.7.2019 22:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.7.2019 22:34:16