Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/618)
  Náhled Tisk Nahoru
2015 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 618 | Turnajů: 318

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 1 3 3 7 7 13 800
Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice
2. Jurtíková Marcela CZE015147 B Kroměříž 1 1 3 4 8 9 12 350
Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
3. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 1 3 4 8 9 10 750
Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
4. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 1 3 3 4 11 11 10 440
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
5. Komorová Dagmar CZE000653 A Zippo team Štít 1 3 3 7 7 10 100
Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec
6. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 3 4 1 9 10 9 760
Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
7. Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha 1 3 4 1 9 9 7 600
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
9. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha 3 2 5 5 7 100
Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou
10. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 3 4 4 12 14 6 630
Nehasilová Diana CZE002930 B AC STAR-ARENA CHODOV
12. Ledvinová Pavla CZE030107 B RACEK B52 K.VARY 1 3 4 4 12 12 5 990
Gabrišková Bára CZE042201 B Průšvih Karlovy Vary
14. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha 1 3 4 4 12 25 5 890
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
15. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 3 4 4 5 550
Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
18. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice 3 4 7 7 4 600
Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
22. Marksová Blanka CZE003507 C ŠK Gambáč Mělník 1 3 1 5 5 3 900
Hraničková Alice CZE048082 C Orli Trutnov
8. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 1 2 4 4 11 18 7 550
Korčáková Renáta CZE012799 B STS Moskovice Praha
11. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 1 2 4 7 7 6 450
Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
16. Danielková Lenka CZE039991 A Velký Třebešov 1 2 4 1 8 8 5 160
Chmelíková Hana CZE032935 Jaroměř
17. Bruská Iveta CZE002191 Nové Město pod Smrkem 2 2 4 4 4 700
Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
19. Osolsobě Oksana CZE030720 Praha 7 2 4 6 6 4 200
Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
23. Stratilová Alena CZE047610 Jarohněvice 2 3 5 5 3 750
Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo
24. Němcová Kateřina CZE008674 C Vysoká u Jevíčka 2 2 4 4 3 400
Nečasová Veronika CZE038755 C Grácie Brno
24. Jelínková Božena CZE039667 A Vsetínské štičky 2 4 6 6 3 400
Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
27. Kočí Iveta CZE042197 C Mistři netrénujou B 2 2 4 4 3 200
Ščudlová Šárka CZE040891 B Mistři netrénujou Šlapanice
31. Sukupová Jana CZE036070 A Kosako Konárovice 2 2 2 3 000
Liptáková Lenka CZE000887 A Brno
34. Antlová Jana CZE007213 C Brno 1 2 3 3 2 950
Chudá Martina CZE000056 C Grácie Brno
41. Sedláčková Simona CZE019103 Šumvald 2 2 4 4 2 700
Vymazalová Andrea CZE003539 Bouzov
46. Pospíšilová Radka CZE006779 B Black schody Sadská 2 2 2 2 600
Stegbauerová Martina CZE014816 A DC 180 Chemik Polabec
52. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 2 2 2 2 200
Němečková Dagmar CZE000543 A Do roka a do dne J.Hradec
58. Kaňovská Jana CZE000107 Zlín 2 2 2 1 800
Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem
58. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY 2 2 4 4 1 800
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
112. Filoušová Petra CZE039523 C Grácie Brno 2 2 2 1 000
Nesnídalová Michaela CZE042112 D DC Štěstí Brno
13. Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu) 1 1 4 2 8 8 5 970
Strnádková Radka CZE044989 D (Vichřice z Ještědu)
21. Moravcová Jana CZE048433 B Průšvih Karlovy Vary 1 4 5 5 4 000
Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
26. Horáčková Irena CZE033864 C Peckaři Kokonín 1 1 4 2 8 9 3 330
Schmidtová Jana 1971 CZE011313 C Peckaři Kokonín
28. Spurná Vlasta CZE001052 C Olomoučtí vlci 1 1 3 1 6 6 3 130
Jořenková Lenka CZE043413 D Olomouc
29. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 1 2 2 3 050
Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl
30. Štruncová Michaela CZE037119 C Plzeň 1 4 4 9 9 3 040
Mádrová Veronika CZE039002 C Plzeň
31. Pilnáčková Kateřina CZE039323 B Mosteckej ŠK 1 2 3 3 3 000
Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
34. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 1 3 4 5 2 950
Drtilová Lenka CZE000010 A Mladé Buky
38. Dvořáková Šárka CZE020882 A Jindřichův Hradec 1 1 1 2 900
Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové
40. Mrňková Markéta CZE000111 B Olomoučtí orli 1 3 4 4 2 750
Chudá Martina CZE000056 C Grácie Brno
41. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 1 4 5 6 2 700
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
46. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 1 3 3 2 600
Ondová Andrea CZE035383 Vysoké Mýto
49. Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov 1 3 4 4 2 550
Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov
54. Nagyová Katarína SVK000185 Povážská Bystrica 1 1 2 2 2 050
Kvasničková Petra WRD007999 Beluša
57. Goldmannová Anna CZE039588 C Klikaři z Podskalky Úpice 1 1 4 6 11 1 870
Šlechtová Monika CZE039600 C Zifčák Úpice
60. Kejíková Marie CZE048535 D Sokolov 1 1 1 4 7 11 1 780
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
62. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha 1 1 1 1 700
Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu)
62. Pilnáčková Kateřina CZE039323 B Mosteckej ŠK 1 1 1 1 700
Goldmannová Anna CZE039588 C Klikaři z Podskalky Úpice
64. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 1 1 2 2 1 650
Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.10.2019 13:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 15.10.2019 13:26:22