Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/618)
  Náhled Tisk Nahoru
2015 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 618 | Turnajů: 318

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
20. Koyšová Klára CZE041289 B DC Los Číčos Praha 1 4 4 9 15 4 170
Dusilová Nikola CZE030041 C DC Los Číčos Praha
31. Ščudlová Šárka CZE040891 B Mistři netrénujou Šlapanice 1 1 2 2 3 000
Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov
36. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 4 4 8 21 2 940
Zítková Iveta CZE036957 B Dřevěnka Broumov
37. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary 4 3 7 7 2 910
Hergethová Jana CZE025805 Karlovy Vary
38. Rajmanová Marcela CZE032807 A Praha 4 1 1 2 2 2 900
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
41. Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum 4 4 4 2 700
Kučerová Jaroslava CZE035683 D Herberk 3D Plzeň
41. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary 1 1 2 2 2 700
Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
45. Waldhauserová Naděžda CZE045383 C Šutráci Oldřichov 4 1 5 6 2 670
Čepeláková Lenka CZE030429 B Pijonýři Litvínov
46. Čiháčková Martina CZE035633 D U Huberta Hradec Králové 4 4 4 2 600
Stráníková Šárka CZE016104 D ŠK Běleč nad Orlicí
49. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 2 550
Dvořáková Šárka CZE020882 A Jindřichův Hradec
51. Nykodemová Petra CZE029355 B Akademie DC Praha 3 3 3 2 250
Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha
53. Jirkalová Milena CZE000958 B Praha 7 3 4 7 37 2 070
Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha
55. Prokopcová Martina CZE046509 D Prosečné 1 1 2 2 2 000
Skořepová Eva CZE014253 B Rally bar Vrchlabí
56. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 2 2 2 1 900
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
61. Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu) 3 2 5 5 1 770
Rajmanová Marcela CZE032807 A Praha 4
64. Sukupová Jana CZE036070 A Kosako Konárovice 1 1 1 1 650
Sobotková Eva CZE035591 A Pohodáři z Knihovny Olomouc
64. Kovářová Jana CZE046805 B WFS Evaň 3 3 3 1 650
Katuščáková Petra CZE049192 D Děčín
67. Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava 3 4 7 7 1 630
Fukalová Marcela CZE000460 B DC Billiard bar Ostrava
68. Klabanová Vladimíra CZE047310 4 4 4 1 600
Václavíková Dita CZE048487 C Těžké váhy Liběšice
69. Holečková Iveta CZE024816 C DC Los Číčos Praha 3 3 6 6 1 560
Buřičová Hana CZE001206 C ŠK Plzeňka Praha
70. Soukupová Jindra CZE026952 B ŠK Argentum 2 1 3 3 1 530
Kohoutová Miroslava CZE006229 D Plzeň
71. Pilnáčková Kateřina CZE039323 B Žatec 2 2 2 1 500
Ilenčíková Jana CZE000062 B MANDL Klub Žatec
72. Marksová Blanka CZE003507 C ŠK Gambáč Mělník 3 1 4 4 1 480
Tomanová Dagmar CZE029676 Týniště nad Orlicí
73. Hraničková Alice CZE048082 C Trutnov 3 3 3 1 450
Černá Marcela CZE025779 C TJ Baník Žacléř
73. Junová Petra CZE001379 B Dart's Warriors Praha 3 3 3 1 450
Nováková Martina CZE045961
75. Solnařová Veronika CZE042809 B Acrus Litoměřice 3 1 4 4 1 420
Solnařová Martina CZE036655 C Best of Litoměřice
76. Vrajová Milena CZE002964 C Rangers Vsetín 2 2 2 1 400
Koňaříková Daniela CZE034909 A Outsiders Vsetín
76. Filoušová Petra CZE039523 C Grácie Brno 1 1 2 2 1 400
Nečasová Veronika CZE038755 C Grácie Brno
78. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem 1 1 1 1 350
Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
78. Blažková Jarmila 1978 CZE047935 C DC Vandals Blansko B 1 1 1 1 350
Novotná Petra CZE035971 D Popelka Team
78. Zenková Pavla CZE000375 C Asterix Nový Bor 1 2 3 3 1 350
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
78. Peterková Petra CZE046923 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 1 350
Hergethová Jana CZE025805 Karlovy Vary
78. Rohmová Jitka CZE028414 C DEVIL DOGS CHODOV 3 3 3 1 350
Redlová Martina CZE000535 B ŠK Správná trefa z.s.
84. Peterková Petra CZE046923 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 2 2 1 300
Andresíková Michala CZE033323 D ŠIPKOVÝ KLUB M. LÁZNĚ
84. Brejchová Patricie CZE047741 C ŠK Záryby 3 3 6 7 1 300
Kalendová Lucie CZE038418 A ŠK Plzeňka Praha
84. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín 2 2 2 1 300
Vráblová Gabriela CZE025797 A Vsetínské štičky
88. Wolfová Lenka CZE039951 B Dřevěnka Broumov 3 2 5 5 1 290
Karlecová Jana CZE039950 B Dřevěnka Broumov
89. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 1 1 4 6 23 1 280
Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha
90. Fleišmanová Markéta CZE001085 A Úlet Křimice 3 3 3 1 250
Brejchová Nikol CZE039656 B VSB Bolevec Plzeň
90. Szitaiová Táňa st. CZE002954 D Pijonýři Litvínov 3 3 3 1 250
Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov
92. Malíková Naděžda CZE046859 C Bernard Frýdek-Místek 3 2 5 5 1 230
Andrlová Barbora CZE044247 A Racek Dragons Ostrava
93. Zoubková Hlinková Lucie CZE038179 Kaznějov 2 2 2 1 200
Pohanková Lenka CZE019019 Plzeň
93. Němečková Dagmar CZE000543 A Do roka a do dne J.Hradec 2 2 2 1 200
Holická-Antonová Martina CZE000652 B Do roka a do dne J.Hradec
93. Jedličková Monika CZE047576 2 4 6 44 1 200
Uzlová Marcela CZE000718 C Frnďáci Žernovka
93. Hrešková Veronika CZE044683 C DC Homolka Úvaly 2 2 2 1 200
Stegbauerová Martina CZE014816 A DC 180 Chemik Polabec
93. Mikačová Regina CZE005657 B Vsetín 2 2 2 1 200
Koncerová Markéta CZE041847 B Vsetín
93. Martiníková Kateřina CZE046004 C Rebels Dolany 2 2 2 1 200
Sobotková Eva CZE035591 A Pohodáři z Knihovny Olomouc
100. Kubečková Martina CZE002703 A Sokolíci Červený Kostelec 3 3 3 1 150
Jirků Elen CZE044613 B ŠK Medvědi Velký Třebešov
101. Mikešová Lenka CZE037383 A Zezulkárna Jihlava 2 1 3 3 1 110
Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
102. Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha 1 1 2 2 1 100
Vacínková Jana CZE014214 Praha 7
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.7.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.7.2019 21:05:17