Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/618)
 NáhledTiskNahoru
2015 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 618 | Turnajů: 318

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno1337713 800
Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice
2.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1 1348912 350
Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
3.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina1348910 750
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
4.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha1334111110 440
Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
5.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít1337710 100
Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
6.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice13419109 760
Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
7.Venclová Ludmila CZE000778ŠK AJETO Praha1341997 600
Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
8.Kozlová Michaela CZE000070ŠK AJETO Praha124411187 550
Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha32557 100
Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
10.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov134412146 630
Nehasilová Diana CZE002930AAC Star-Arena Chodov
11.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov124776 450
Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
12.Ledvinová Pavla CZE030107BRacek B52 Karlovy Vary134412125 990
Gabrišková Bára CZE042201Karlovy Vary
13.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)1142885 970
Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
14.Prokýšková Eva CZE000023ŠK AJETO Praha134412255 890
Coufalová Kateřina CZE000136ŠK AJETO Praha
15.Macurová Veronika CZE035660BLeninovci Havířov13445 550
Zatloukalová Ilona CZE025533CRytíři Ostrava
16.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov1241885 160
Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
17.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem22444 700
Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
18.Hospodářská Barbora CZE045385CJen tak Slavošovice34774 600
Javorková Petra CZE039499CJen tak Slavošovice
19.Osolsobě Oksana CZE030720Praha 724664 200
Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
20.Koyšová Klára CZE041289CDC Los Číčos Praha1449154 170
Dusilová Nikola CZE030041CDC Los Číčos Praha
21.Moravcová Jana CZE048433AŠK Sušice14554 000
Štroblová Veronika CZE046043APrůšvih Karlovy Vary
22.Marksová Blanka CZE003507DŠK Gambáč Mělník131553 900
Hraničková Alice CZE048082COrli Trutnov
23.Stratilová Alena CZE047610Jarohněvice23553 750
Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
24.Němcová Kateřina CZE008674Vysoká u Jevíčka22443 400
Nečasová Veronika CZE038755CGrácie Brno
24.Jelínková Božena CZE039667Vsetínské štičky24663 400
Kulíšková Jana CZE028512BRangers Vsetín
26.Horáčková Irena CZE033864CPeckaři Kokonín1142893 330
Schmidtová Jana 1971CZE011313CPeckaři Kokonín
27.Kočí Iveta CZE042197Šlapanice22443 200
Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice
28.Spurná Vlasta CZE001052COlomoučtí vlci1131663 130
Jořenková Lenka CZE043413Olomouc
29.Baťhová Helena CZE000524Jirkov 11223 050
Hruboňová Lenka CZE043561AZa Vodou Litomyšl
30.Štruncová Michaela CZE037119Plzeň144993 040
Mádrová Veronika CZE039002Plzeň
31.Sukupová Jana CZE036070CŠK Střelky Veltruby2223 000
Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo
31.Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice11223 000
Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov
31.Pilnáčková Kateřina CZE039323BCihláři Žatec12333 000
Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
34.Antlová Jana CZE007213Brno 12332 950
Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
34.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky 13452 950
Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
36.Kousalová Saša CZE011143BDřevěnka Broumov448212 940
Zítková Iveta CZE036957BDřevěnka Broumov
37.Ledvinová Jiřina CZE025806APrůšvih Karlovy Vary43772 910
Hergethová Jana CZE025805Karlovy Vary
38.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec1112 900
Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
38.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha11222 900
Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
40.Mrňková Markéta CZE000111BOlomoučtí orli13442 750
Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
41.Sedláčková Simona CZE019103Šumvald22442 700
Vymazalová Andrea CZE003539Bouzov
41.Mačurová Kateřina CZE039393CŠK Argentum4442 700
Kučerová Jaroslava CZE035683DHerberk 3D Plzeň
41.Ledvinová Jiřina CZE025806APrůšvih Karlovy Vary11222 700
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
41.Chárová Zdenka CZE042456CPredátoři Krupka14562 700
Masopustová Jana CZE039221DU Šlenců
45.Waldhauserová Naděžda CZE045383BHrušky Litvínov41562 670
Čepeláková Lenka CZE030429CPijonýři Litvínov
46.Čiháčková Martina CZE035633U Huberta Hradec Králové4442 600
Stráníková Šárka CZE016104CHradec Králové
46.Pospíšilová Radka CZE006779CBlack schody Sadská2222 600
Stegbauerová Martina CZE014816ADC 180 Chemik Polabec
46.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové111332 600
Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
49.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov13442 550
Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
49.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les1112 550
Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 24.1.2021 03:03
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 24.1.2021 03:03:50
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement