Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/326)
 NáhledTiskNahoru
2020/22 - Pohár W-Sportu - DVOJICE

Archiv | Dvojice smíšené | Dvojic: 326 | Turnajů: 50

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník146111214 600
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
2.Dufka Martin CZE000232AKobry od Soudku Arnultovice148131913 400
Bubaň Pavel CZE011871AČerný Sup Starý Rokytník
3.Pecina Jiří CZE054216Pilníkov437910 450
Petr Martin CZE008426ATornádo Vlčice
4.Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové132667 500
Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové
5.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 134885 900
Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov
5.Poláček David CZE057930CKlikaři z Podskalky Úpice189185 900
Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice
7.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)23555 650
Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov
8.Tomcsányi Aleš CZE047362ATornádo Vlčice121445 550
Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
9.Lorenc David CZE007830CZifčák Úpice88125 500
Szelke Oskar CZE056513CPodskaláci Úpice
10.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice4711115 050
Mann Josef CZE038392Úpice
11.Krouželová Viola CZE039591CKlikaři z Podskalky Úpice11810154 500
Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
12.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)2224 200
Rezek Petr CZE042652ADC Prima Česká Skalice
13.Korda Milan 1964CZE041275BLumírkovci Úpice8884 100
Petrus Karel CZE038853BLumírkovci Úpice
14.Lár Jakub CZE062904BVo tečku Vítězná23553 950
Drahotská Terezie CZE050494BVo tečku Vítězná
15.Bedlivý Pavel CZE004877BŠK Republika Úpice5553 750
Mach Miloš CZE002095AŠK Republika Úpice
16.Jiroušková Šárka CZE065469Rtyně v podkrkonoší34773 600
Jiroušková Nela CZE064441CKlikaři z Podskalky Úpice
16.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník12333 600
Téra Josef CZE039594BČerný Sup Hajnice
18.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov25773 350
Borůvka Lukáš CZE031111COrli Trutnov
18.Macháček Martin CZE068804CNa pohodu Vítězná33663 350
Kreml Radek CZE062507Pardubice
20.Tomm Petr CZE066539Trutnov22443 300
Bartoš Otakar CZE066538BTJ Sparta Úpice
21.Petera Ondřej CZE000182BPiráti Paluba Dvůr Králové12333 200
Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
21.Chráska Dalibor CZE032178ADarts Brothers Červený Kostelec11223 200
Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec
23.Hoffman Martin CZE059602BPiráti od Vlčků Rtyně14553 100
Ráž Vítězslav CZE066488Rtyně v Podkrkonoší
24.Rychetská Jana CZE068736CZifčák Úpice88123 000
Szelke Nikola CZE058238CPodskaláci Úpice
25.Kábrt Michal CZE053920BSKKS Cukrárna Náchod31442 950
Pavlista Zdeněk CZE040444Náchod
26.Erban Jiří CZE053288CJestřábi Velké Svatoňovice25772 850
Železová Jaroslava CZE053287DPartyzánky z Chmelnice Úpice
27.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice16772 800
Goldmann Petr CZE040773CKlikaři z Podskalky Úpice
27.Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice2222 800
Rakus Lukáš CZE050674BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
27.Ulrich Michal CZE045078AŠK Medvědi Velký Třebešov2222 800
Rezek Petr CZE042652ADC Prima Česká Skalice
30.Huťka Aleš CZE012473BČerný Sup Hajnice13442 650
Borůvka Lukáš CZE031111COrli Trutnov
31.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov21332 550
Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov
31.Macečková Hana CZE039590CPodskaláci Úpice5552 550
Černý Jaroslav CZE008322CPodskaláci Úpice
33.Velcová Martina CZE061376DZifčák Úpice88102 400
Illner Antonín CZE061377DZifčák Úpice
34.Rážová Marie 2006CZE064444Rtyně v Podkrkonoší14552 300
Rážová Leontýna CZE064443CRtyně v Podkrkonoší
35.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice3332 250
Adam Jiří CZE023108AŠK Republika Úpice
36.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov2222 200
Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov
37.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)1112 100
Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník
38.Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice2222 000
Kučera Petr CZE036214AŠK Republika Úpice
39.Kousalová Saša CZE011143Broumov 11221 950
Kousal Zdenek CZE010880BDřevěnka Broumov
40.Luštinec Daniel CZE000602AŽacléř 1111 900
Rezek Petr CZE042652ADC Prima Česká Skalice
40.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov1111 900
Melichar David CZE044617BŠK Medvědi Velký Třebešov
40.Sucharda Petr CZE000176A40+ Trutnov1111 900
Kvasničák Petr CZE001765BVo tečku Vítězná
43.Jiroušek Luboš CZE065463Rtyně v Podkrkonoší13441 850
Dvořák Petr CZE065462Červený Kostelec
43.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice111331 850
Šimanovská Lucie CZE062208CŽraloci Trutnov
43.Kořínek Jan CZE048345BP&R Radim3331 850
Havlíček Petr CZE048344BP&R Radim
43.Rakus Lukáš CZE050674BDT Puškvorec Velké Svatoňovice11221 850
Knap Martin CZE046848BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
47.Šlik Petr CZE024598ADC Prima Česká Skalice11221 650
Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
48.Šimanovská Lucie CZE062208CŽraloci Trutnov12331 600
Hromádko Leoš 1986CZE032994BŽraloci Trutnov
48.Hloušek Jaroslav CZE012355BŠK Republika Úpice4441 600
Šandová Eva CZE056779BŠK Republika Úpice
48.Bartoš Otakar CZE066538BTJ Sparta Úpice12331 600
Borůvka Lukáš CZE031111COrli Trutnov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.5.2024 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.5.2024 23:43:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement