Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/3091)
 NáhledTiskNahoru
2015 - Český pohár dvojic - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice muži | Dvojic: 3091 | Turnajů: 698

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)1337714 700
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň134191014 680
Krtička Luboš CZE000257APlzeň
3.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov1348812 950
Géring Pavel CZE001093AŠK Maséři Hradec Králové
4.Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov1348812 550
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
5.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov1344121812 070
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
6.Linhart David CZE000099AFofr Duchcov12418812 000
Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
7.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov1343111211 920
Danda Jiří CZE000196ALitoměřice
8.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov13419911 860
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
9.Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha13419911 740
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
10.Jelínek Patrik CZE035852ATJ Viktoria Radim134191011 720
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
11.Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové1348911 150
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
12.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl134411 050
Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
13.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)134410 950
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
14.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň1343111210 920
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
15.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc13481010 850
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
16.Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové1247810 750
Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
17.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim1342101410 230
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
18.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar133778 900
Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
19.Zahradník Michal CZE011627AŠK OKO Plzeň134888 750
Bárta Petr CZE001392Plzeň
20.Hendrych Daniel CZE042296AJičín134412158 450
Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
21.Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov134898 350
Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
22.Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les1312778 100
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
23.Malinovský Zdeněk CZE000487BPohodáři Praha124411258 070
Páša Jiří CZE013417BPohodáři Praha
24.Nejman Jiří CZE000300AŠK Maséři Hradec Králové1131667 450
Genik Michal CZE000092AŠK Maséři Hradec Králové
24.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít134887 450
Houžvička Zdeněk CZE009335BPátecká sportovní z.s.
26.Drobík Aleš CZE010545ASupi Dolní Benešov1133887 410
Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
27.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice121447 300
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
28.Dudík Milan CZE034520ADC Hurricane Adamov124776 450
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
29.Pavlík Radim CZE000419AGerlich Fulnek211446 360
Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
30.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové13446 250
Helis Petr CZE006585BKroměříž
31.Humpula František 1994CZE040919AGerlich Fulnek11225 900
Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
31.Ondráček Jiří CZE042593Budišov24675 900
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
33.Ševčík Leoš CZE007889AJP Čechie Dalovice34411145 860
Pospíchal Tomáš CZE000538AKarlovy Vary
34.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod321665 830
Bareš Ondřej CZE029631ASvětlá nad Sázavou
35.Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov24665 800
Šulc Václav CZE000245BDustin Most
36.Reil David CZE000020APrevíti Praha323885 650
Hradský Pavel CZE000493ASgt. Pepik's Band Praha
37.Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec123665 600
Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
38.Pospíšil Pavel CZE009539AJablonec nad Nisou 221555 170
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
39.Ulrich Michal CZE045078ADC Prima Česká Skalice1449105 150
Dvořáček Jan CZE021684ADC Prima Česká Skalice
40.Ištok Michal CZE000641ADC Brooklyn Havířov2349104 710
Surma Stanislav CZE001546ALeninovci Havířov
41.Magula Marian CZE038878BSportdarts Ostrava3334 700
Mesiarik Josef CZE005959BŘízci z Výškovic
42.Fuchs Pavel 1989CZE015611ADC Žíla Chodov1449174 620
Fuchs Pavel 1964CZE010594ADC Žíla Chodov
43.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov22444 500
Březovský Bořivoj CZE004145AŠK Vyškov
43.Kopecký Michal 1993CZE040274BŠipkařský klub Jince121444 500
Pitor Jiří CZE039222BŠipkařský klub Jince
43.Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov111334 500
Zápotocký Jiří CZE001982ASgt. Pepik's Band Praha
46.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most142784 440
Kováč Karel CZE012848AKanec Most
47.Bali Michal CZE007049AOlympia Tábor12334 350
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
48.Grande Jan CZE041566ADEXTEROUS Krásný Les2248184 340
Skupin Martin CZE034344ATJ Viktoria Radim
49.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník1132774 300
Benecký Roman CZE036936A40+ Trutnov
50.Kapl Aleš CZE034679AKlub 44 Liberec232774 150
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 30.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.10.2020 21:03:16
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement