Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1336)
 NáhledTiskNahoru
2015 - Český pohár dvojic - MIXY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice mixy | Dvojic: 1336 | Turnajů: 567

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)134411 450
Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
2.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít131559 920
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
3.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec13449 750
Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz
4.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec13449 650
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
5.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice13448 750
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
6.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto131558 660
Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
7.Dvořáková Šárka CZE020882Jindřichův Hradec13448 350
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
8.Prokýšková Eva CZE000023Klub Ajeto z.s. Praha1348278 210
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
9.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov13447 850
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
9.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most13447 850
Danda Jiří CZE000196Litoměřice
11.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II1348467 830
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
12.Mesiarik Josef CZE005959ADC Hornets Bohumín13447 350
Zatloukalová Ilona CZE025533DKovárna na Bazaru Ostrava
12.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina13447 350
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
14.Čapková Martina CZE011716Stařeč 13447 150
Mrva Aleš CZE000162Adamov
15.Grande Jan CZE041566AKlub 44 Liberec1348136 550
Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
16.Vojtková Blanka CZE000027Želešice13446 450
Réda Martin CZE000437Adamov
17.Venclová Ludmila CZE000778Klub Ajeto z.s. Praha1348146 430
Skupin Martin CZE034344BBohemia Hearts Poděbrady
18.Macurová Veronika CZE035660CŠC Iris Havířov13446 350
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
19.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice131555 860
Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
20.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary134885 850
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
21.Hraničková Alice CZE048082Trutnov1348145 690
Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
22.Pospíšilová Radka CZE006779CStaďák Sadská12335 250
Zápotocký Jiří CZE001982Veltruby
23.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary12335 050
Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
24.Bruská Iveta CZE002191Nové Město pod Smrkem 2225 000
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
25.Antlová Jana CZE007213AKavárka Brno13444 950
Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
26.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov1348104 870
Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
27.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1 34794 780
Jeníček Petr CZE015787AMilenov
27.Baťhová Helena CZE000524Jirkov 121444 780
Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
29.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)122554 710
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
30.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov1348124 590
Gabrišková Bára CZE042201Karlovy Vary
31.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky 133774 520
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
32.Stegbauerová Martina CZE014816ADC 180 Chemik Polabec347214 480
Strych Jiří CZE032795ADC 180 Chemik Polabec
33.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov3334 300
Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
34.Hruboňová Lenka CZE043561BZa Vodou Litomyšl12334 150
Hruboň Michal CZE027582BZa Vodou Litomyšl
35.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov1348144 090
Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary
36.Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha11223 950
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
37.Kočí Iveta CZE042197Šlapanice121443 940
Kočí Milan CZE041470Šlapanice
38.Šmejda Michal CZE001960AZa Vodou Litomyšl11223 850
Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
39.Marksová Blanka CZE003507DSkokani Trutnov13443 750
Hendrych Daniel CZE042296CJičín
40.Ščudlová Šárka CZE040891AMistři netrénujou Šlapanice124773 530
Schmidt Peter CZE039470Brno
41.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice34773 520
Gryč Miloslav CZE002746BPDC Hluboká u Borovan
42.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno11223 450
Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
43.Spurná Vlasta CZE001052Olomouc 11223 250
Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
43.Ledvinová Pavla CZE030107Racek B52 Karlovy Vary12333 250
Šroubek Pavel CZE000047ABarracudy Olomouc
45.Antl Tomáš CZE002264AKavárka Brno31443 210
Časnochová Vlasta CZE010503Čadca
46.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané347103 160
Stratilová Alena CZE047610Jarohněvice
47.Hynčica Petr CZE000080Hranice 1 11223 150
Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
47.Blažková Jarmila CZE047935BDC Vandals Blansko1113 150
Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
49.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha11222 950
Dostálek Stanislav 1965CZE008327AZákeřňáci DC Praha
50.Filoušová Petra CZE039523BGrácie Brno12332 850
Krejčiřík Jaroslav CZE038769Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 14:59:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement