Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/169)
 NáhledTiskNahoru
2019 - Mistrovství SVČ - ŽENY absolutní pořadí

Archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 169 | Turnajů: 701

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov143303815840 500
2.Košťálová Eva CZE000210AFekobe Pilníkov14330385140 100
3.Šlechtová Monika CZE039600CZifčák Úpice14330387336 700
4.Hrnčiariková Radka CZE038118AElita Jičín14330384535 200
5.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov14230375433 000
6.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice143303813229 400
7.Kocianová Pavlína CZE059336BDC Rýbrcoul Trutnov14330388729 000
8.Kousalová Saša CZE011143BDřevěnka Broumov4330374328 400
9.Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice14330388927 000
10.Horká Alena CZE053232CÚpice143303814326 500
11.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov14230374024 600
12.Černá Marcela CZE025779CTJ Baník Žacléř14130364624 000
13.Melicharová Nicol CZE056427Velký Třebešov14128343423 900
14.Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice13330378923 700
15.Svobodová Andrea CZE026800BTrutnov143303814123 200
16.Jarkovská Lenka CZE044616Velký Třebešov132303611721 900
16.Formanová Denisa CZE056395Velký Třebešov14330386621 900
18.Mašková Magdaléna CZE046153BÚletáři Hradec Králové1418141620 600
19.Máslová Iva CZE052128BDarts Brothers Červený Kostelec13230366119 500
20.Železová Jaroslava CZE053287DPartyzánky z Chmelnice Úpice13330379918 600
21.Velcová Martina CZE061376DLumírkovci Úpice12303315018 000
21.Melicharová Radka CZE047070Velký Třebešov14230378018 000
23.Šandová Eva CZE056779BTJ Sparta Úpice12327333317 550
24.Schmidtová Kateřina CZE049881DLumírkovci Úpice1130324717 400
25.Melicharová Nela CZE057628Velký Třebešov4119242516 750
26.Komárková Eliška CZE042222CDC Prima Česká Skalice13317242415 750
27.Uxová Karolína CZE059302CTJ Baník Žacléř1230333715 600
28.Hraničková Alice CZE048082COrli Trutnov130313215 000
29.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov428141514 500
30.Drahotská Terezie CZE050494CRafani Dvůr Králové1128303013 900
31.Prokopová Alena CZE059762Rtyně3230353913 700
32.Tupcová Renata CZE054047DSKKS Cukrárna Náchod30303012 500
33.Farská Jana CZE024452CNa pohodu Vítězná30305312 400
33.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)448912 400
35.Wolfová Lenka CZE039951BDřevěnka Broumov326292911 900
36.Živná Jana CZE062682Žacléř30303411 800
36.Pološčuková Lucie CZE061164Žacléř30303311 800
38.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov130315411 600
39.Šildbergerová Kateřina CZE059131ASeverní vítr Hradec Králové47111210 950
40.Čílová Helena CZE055338Chroustov4313202210 850
41.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice325510 800
42.Plodková Kateřina CZE060309CDC Prima Česká Skalice3313191910 750
43.Horká Iva CZE042800CKlikaři z Podskalky Úpice23232310 550
44.Forstová Monika CZE062972Úpice130318510 500
44.Charvátová Lucie CZE062208DVítězná30303910 500
46.Klempířová Erika CZE021129BTrutnov29292910 450
47.Szelke Nikola CZE058238CPodskaláci Úpice30303910 300
48.Hofmanová Jitka CZE044079ADC Prima Česká Skalice3111151510 250
49.Pavlechová Irena CZE024796Trutnov30305110 200
50.Trejtnarová Irena CZE036841Trutnov3030339 900
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 17.5.2021 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 17.5.2021 16:12:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement