Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-45/45)
 NáhledTiskNahoru
Bejvávalo U Kolečka I

Mistrovství Jižní Moravy - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 45 | Turnajů: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Šeregely Roman CZE001239Brno1899450
2.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka1566410
3.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno1677400
4.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov1233390
4.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice1677390
6.Pavličko Anton CZE028613BDC Bejvávalo U Kolečka444350
6.Funk Michal CZE055518BTornádo Destroyers Brno555350
8.Tichá Martina CZE054116BŠilingrák Team Brno1455340
9.Nimmrichter Jan CZE005000BTornádo Destroyers Brno444310
9.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka1233310
9.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky555310
12.Havránek Bohumil CZE008345BPBL 45 Brno1344270
13.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno222200
14.Baláž Milan CZE046518CDC Bejvávalo U Kolečka444190
15.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno222180
15.Nešpůrek Pavel CZE010106AŠilingrák Team Brno111180
17.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno222170
18.Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno1233150
19.Leret Andrij CZE064033BTornádo Destroyers Brno222140
19.Hindi Petr CZE010660CPohodáři - šipky nás baví Brno222140
19.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno222140
19.Chabina Miroslav CZE046200AŠilingrák Team Brno111140
23.Drahuta Štefan CZE007656BDC Bejvávalo U Kolečka222130
24.Veselá Veronika CZE024672Brno333120
25.Hrubý Martin CZE065810Brno222110
26.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno111100
26.Marková Štěpánka CZE063583222100
28.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov11190
29.Dostál Jan CZE063403CDC Double Tops Omega11180
29.Zourek Martin CZE051812CPohodáři - šipky nás baví Brno11180
31.Přibyl Pavel 1993CZE045427BTornádo Destroyers Brno11170
31.Vašata Milan CZE070824BŠilingrák Team Brno11170
33.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno11160
33.Ruiner Martin CZE049937Brno11160
35.Kalová Tamara CZE078258Brno11150
35.Kubíček František CZE075922DTopas Club Brno11150
37.Opltová Veronika CZE076176DTopas Club Brno11140
37.Minaříček Pavel CZE075940DTopas Club Brno11140
37.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno11140
37.Takáčová Kateřina CZE058671Brno11140
37.Zipserová Veronika CZE075160DDC Újezd u Brna11140
37.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno11140
43.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno11130
43.Krejčí Markéta CZE049938Brno11130
43.Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno11130
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.4.2024 02:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.4.2024 02:21:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement