Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1755)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽENY 2020

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 1755 | Turnajů: 4750

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hergetová Monika CZE031649 A I am 180 Praha 3 16 19 60 5 950
2. Vokřálová Petra CZE048805 D I am 180 Praha 3 16 19 95 5 470
3. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 3 14 17 36 5 450
4. Křístková Denisa CZE052833 A Řízci z Výškovic 3 16 19 45 5 350
5. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 3 14 17 24 5 330
6. Husáková Alžběta CZE000428 C Asterix Nový Bor 3 15 18 55 5 160
7. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha 3 12 15 18 4 930
8. Radová Karla CZE000873 A Mostecký Most 3 15 18 51 4 900
9. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 3 15 18 42 4 580
9. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka 3 13 16 43 4 580
11. Horská Lenka CZE015519 A DC Alex Sokolov 3 16 19 60 4 570
12. Staňková Michaela CZE054825 B Sousedky České Budějovice 3 16 19 35 4 470
13. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo 3 9 12 17 4 400
14. Tůmová Petra 1985 CZE047361 B Mostecký Most 3 15 18 40 4 340
15. Sobotková Eva CZE035591 B Klikaři Litovel 3 16 19 84 4 290
16. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec 3 16 19 37 4 270
17. Jakoubková Ivana CZE043108 A Tragiherky Těmice 3 15 18 31 4 260
18. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 A ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 16 19 28 4 230
19. Formanová Monika CZE056394 A ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 16 18 66 4 220
20. Novotná Jiřina CZE049730 B Hornets Darts Pardubice 3 16 19 36 4 150
21. Bláhová Monika CZE054559 B Dream Bar Jirkov 3 12 15 37 4 090
22. Dubcová Lucie CZE060232 C Netovka Deers Semily 3 16 19 68 3 910
23. Šildbergerová Kateřina CZE059131 A Severní vítr Hradec Králové 3 14 17 39 3 870
24. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice 3 13 16 27 3 840
25. Pokorná Markéta CZE054536 C Panoramix Klášterec nad Ohří 3 12 15 21 3 830
25. Teichnerová Kateřina CZE045221 B ŠK AJETO Praha 3 16 19 69 3 830
27. Peterková Petra CZE046923 A Oggy a Škodíci Ostrov 3 16 19 74 3 810
28. Havlová Marie CZE060434 C Rychlý hroty Praha 2 16 18 63 3 800
29. Doležalová Sandra CZE052719 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 3 16 19 57 3 790
30. Doležalová Monika CZE002255 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 3 16 19 59 3 730
31. Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov 3 14 17 34 3 690
32. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 3 15 18 34 3 680
33. Frühaufová Marcela CZE039792 A Dragon Darts Jihlava 3 15 18 50 3 580
34. Lukšová Šárka CZE053629 C Hobiti České Budějovice 3 13 16 39 3 540
35. Šnejdarová Jitka 2000 CZE060106 Baba Jaga Praha 3 16 19 100 3 490
35. Šikolová Šárka CZE055144 A Gripeni Liberec 3 16 19 94 3 490
37. Špringerová Zuzana CZE039648 Kolín II 3 16 19 36 3 450
38. Chudá Martina CZE000056 B Grácie Brno 2 16 18 29 3 420
39. Vaculová Lenka CZE000193 C Devils Darts Řideč 3 8 11 15 3 410
40. Samlerová Michaela CZE048405 B Dragonflies Liberec 3 15 18 51 3 400
41. Špačková Tereza CZE003914 A ŠK Sušice 3 13 16 18 3 380
42. Beutelová Lenka CZE019261 B Uničov 3 10 13 19 3 370
43. Linhartová Hana CZE045575 A Super Ženy České Budějovice 3 16 19 38 3 330
44. Andrášková Klára CZE036437 A Racek B52 Karlovy Vary 3 3 6 6 3 300
45. Roubíková Anna CZE062850 D Twenty 6 Praha 3 13 16 33 3 240
46. Valchářová Kateřina CZE021563 C Tsunami Vsetín 3 11 14 32 3 220
46. Redlová Martina CZE000535 B Veselý Obušky Cheb 3 15 18 40 3 220
48. Štruncová Michaela CZE037119 C Plzeň 3 16 19 75 3 150
49. Chudárková Zdeňka CZE003195 B Tsunami Vsetín 3 12 15 25 3 130
50. Kocianová Pavlína 1993 CZE059336 C DC Rýbrcoul Trutnov 1 16 17 54 3 090
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2020 08:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 20.9.2020 09:12:38