Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/8842)
 NáhledTiskNahoru
2020 - Český pohár jednotlivců - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 8842 | Turnajů: 7856

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Nedó David CZE049959AOstré hroty Svémyslice31821547 330
2.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha32023697 170
3.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň31821627 090
4.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha32124727 040
5.Řehoř Martin CZE057724AŠK Sušice321241086 840
6.David Karel CZE004342BKorbel II Litvínov31821866 830
7.Novák Ivan CZE025179BDC Falcon Praha321241006 800
8.Moravec Jiří 1983CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha31821456 750
9.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor31518216 740
10.Mašek Martin CZE058394ANetovka Deers Semily318211116 590
11.Kalaš Lukáš CZE000146ATequila Hrádek nad Nisou31821646 570
12.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor31720586 500
13.Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov31417256 450
14.Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov31619806 390
15.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov31821686 370
16.Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň31821446 350
17.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň31720326 320
18.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov31619306 270
18.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové31619416 270
20.Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov31720626 240
21.Houdek Tomáš 2003CZE058857A(Ne) Chyba team Nová Včelnice31720506 220
21.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor31720496 220
23.Tunkiv Štepan CZE050379BPrůšvih Karlovy Vary31821716 050
24.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov31518326 000
25.Cvrček Tomáš CZE062413CBrno31821595 890
25.Granov Michal CZE053458AŠvejci České Budějovice31821885 890
27.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most31720365 860
27.Macháček Petr CZE017551BHrobaři Charvatce31316405 860
29.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov31619425 830
29.Holeček Zdeněk CZE029121ACrazy České Budějovice318211135 830
31.Pecha Ondřej CZE044177ATJ Viktoria Radim321241125 820
32.Tomík Marek CZE060482BHelios Olomouc318211045 810
33.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov31720445 800
34.Surma Stanislav CZE001546ALeninovci Havířov31821445 790
35.Kos Matouš CZE063561BDC Mirage Sobín32124715 760
36.Dostál Jaromír 1966CZE021065AKupec Tážaly31821925 750
37.Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha21820655 740
38.Jonica Martin CZE039936BTulipán Žatec31720545 600
39.Hronek Stanislav CZE001494ACrazy České Budějovice31619335 590
40.Horák Jan 1976CZE023812ARůžek team J. Hradec31114345 540
41.Novák Aleš 1977CZE002819AŠK Šipkaři Sedlec31619375 530
41.Pietsch Enrico CZE041474ATequila Hrádek nad Nisou31821585 530
41.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice31619395 530
44.Tvrzník Tomáš CZE008782BProfi Tytan Písty31518535 520
45.Nerušil Marek CZE059026AČerti Poděbrady31619395 510
45.Šlambor Zdeněk CZE052010ALucky Panthers Liberec31821695 510
47.Milo Jakub CZE040577ACrazy České Budějovice31518345 500
48.Gutvirt Petr CZE001292CHorní Rozptyly Praha22123665 490
49.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov21618345 420
49.Pokorný Vlastimil CZE000823ARed Hornets Litoměřice31518455 420
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 24.7.2021 22:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 24.7.2021 22:39:02
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement