Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1184)
 NáhledTiskNahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2020

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1184 | Turnajů: 625

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha4423740
Dostálek Stanislav CZE008327AZákeřňáci DC Praha
2.Závorová Markéta CZE052749AZákeřňáci DC Praha445720
Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
3.Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha4420700
Dlouhá Barbora CZE060521
4.Šildbergerová Kateřina CZE059131ASeverní vítr Hradec Králové444680
Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
5.Řehoř Martin CZE057724AŠK Sušice4418660
Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha
6.Vokřálová Petra CZE048805BI am 180 Praha4464620
Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
6.Tomášková Ilona CZE000600ŠK West Club Litice445620
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
6.Nedó David CZE049959AOstré hroty Svémyslice446620
Teichnerová Kateřina CZE045221BŠK AJETO Praha
9.Nejedlý Daniel CZE031721CDC Fontána Praha4423600
Nejedlá Hana CZE037495CDC Fontána Praha
9.Vach Josef CZE001834CSedmá rota Praha4415600
Kozlová Michaela CZE000070ŠK AJETO Praha
9.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II4413600
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
9.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha444600
Frei Pavel CZE053845AProti proudu Praha
13.Danišíková Andrea CZE060076Radonice4414560
Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
13.Pošepná Marie CZE046105BDC No Score Kosice447560
Patočka Jiří CZE001202BDC No Score Kosice
15.Doležalová Jana CZE0609464426540
Strbáček Stanislav CZE000369CHorní Rozptyly Praha
15.Teichnerová Kateřina CZE045221BŠK AJETO Praha4423540
Novotný Jakub CZE045413CNo stress Praha
15.Fleišmanová Markéta CZE001085BÚlet Křimice445540
Fleišman Zdeněk CZE002211BÚlet Křimice
18.Roubíková Anna CZE062850DTwenty 6 Praha447500
Hanzl Lukáš CZE000662BPraha 8
18.Metzner Michal CZE023215CDC Kryplos Praha449500
Jirkalová Milena CZE000958Praha 7
18.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha4414500
Bečvář David CZE060331BI am 180 Praha
18.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice444500
Ungermann Petr CZE016194AŠK Těmice
18.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha444500
Vondrák Jiří CZE014987BŠK Kyklop Praha
23.Šimunková Petra Johana CZE0586214423480
Novák Ivan CZE025179BDC Falcon Praha
23.Kousalová Saša CZE011143BDřevěnka Broumov448480
Kousal Zdeněk CZE010880BDřevěnka Broumov
25.Chaloupková Jana CZE064454Praha 10-Kolovraty4421460
Chaloupka Radek CZE064380CDC Riviéra Říčany
25.Blažková Šárka CZE062560Plzeň O446460
Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň
27.Havírová Monika CZE053877CDC Fontána Praha4420440
Polanský Jiří CZE003713CDC Fontána Praha
27.Šafránek Martin CZE045511BKorunky Kolín4410440
Michalková Ilona CZE001855DŠK Střelky Veltruby
27.Linhart Zdeněk CZE043683BT.U.P.Á Vltava Č. Budějovice446440
Linhartová Hana CZE045575ASuper Ženy České Budějovice
27.Jiříček Ladislav CZE045982DPanteři Pohřebačka446440
Valentová Anna CZE059760DPanteři Pohřebačka
27.Handlová Klára CZE053800AOstré hroty Svémyslice447440
Handl Radovan CZE053799BOstré hroty Svémyslice
32.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha333430
Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha
33.Hrabák Šimon CZE059647CŠK Na Vršku Praha444420
Švorcová Zuzana CZE062930CŠK Na Vršku Praha
33.Šnejdarová Jitka 2000CZE060106DBaba Jaga Praha444420
Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
33.Kočí Jakub CZE045874CSK Delta Praha4416420
Kepková Julie CZE062312CSK Delta Praha
33.Mikeš Jan CZE051377AZelená Laguna DC Stránčice448420
Brettschneiderová Simona CZE065658Praha
33.Marvalová Dana CZE060284Krč4412420
Marval Petr CZE011036DSedmá rota Praha
33.Dubský Vladimír CZE060623DThe LegenDarts Praha4412420
Zahradníková Michaela CZE006828CDC Infarkt Praha
39.Šimková Tereza CZE063232DMichle's Ducks Praha449400
Žižka Václav CZE057237DMichle's Ducks Praha
39.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha446400
Syrový Jindřich CZE059518Jirkov
41.Buršíková Jana CZE061026448380
Patócs Martin CZE051589AZelená Laguna DC Stránčice
41.Křepelková Simona CZE048773CSuper Ženy České Budějovice222380
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
43.Polena Jaroslav CZE019355AVSB Bolevec Plzeň333370
Troníčková Eva CZE050014BVSB Bolevec Plzeň
43.Štěpánková Veronika CZE003531DŠK Běleč nad Orlicí333370
Šlechta Ivan CZE036663DTěsně vedle Plačice
45.Toman Michal CZE054148BŠK Hrášci Klatovy444360
Špačková Tereza CZE003914AŠK Sušice
45.Fazekaš Roman CZE058011BSport club 1930 Praha444360
Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha
45.Poláček David CZE057930CKlikaři z Podskalky Úpice446360
Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice
45.Řehák Jiří CZE045277AArnošt Hranice445360
Řeháková Renata CZE053323Hranice
49.Turnwald Jindřich CZE062350Praha 44411340
Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha
49.Havlová Marie CZE060434CRychlý hroty Praha4417340
Šlehofr David CZE056664CRychlý hroty Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 26.2.2021 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 26.2.2021 08:48:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement