Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1122)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2020

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1122 | Turnajů: 584

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 4 4 19 740
Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
2. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 4 4 5 720
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
3. Puharič Petr CZE043225 A Sgt. Pepik's Band Praha 4 4 20 700
Dlouhá Barbora CZE060521 C
4. Řehoř Martin CZE057724 A ŠK Sušice 4 4 18 660
Michálková Michaela CZE052185 D Twenty 6 Praha
5. Vokřálová Petra CZE048805 D I am 180 Praha 4 4 59 620
Cirkovský Jaroslav CZE021269 D I am 180 Praha
5. Nedó David CZE049959 A Ostré hroty Svémyslice 4 4 6 620
Teichnerová Kateřina CZE045221 B ŠK AJETO Praha
7. Vach Josef CZE001834 C I am 180 Praha 4 4 15 600
Kozlová Michaela CZE000070 ŠK AJETO Praha
7. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 4 4 21 600
Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha
7. Hergetová Monika CZE031649 A I am 180 Praha 4 4 4 600
Frei Pavel CZE053845 A Proti proudu Praha
7. Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice 4 4 4 600
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
7. Špringerová Zuzana CZE039648 Kolín II 4 4 13 600
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
12. Danišíková Andrea CZE060076 B Radonice 4 4 14 560
Štola Ondřej CZE036567 A Zlatý Barbaři Praha
13. Fleišmanová Markéta CZE001085 A Úlet Křimice 4 4 5 540
Fleišman Zdeněk CZE002211 A Úlet Křimice
13. Teichnerová Kateřina CZE045221 B ŠK AJETO Praha 4 4 21 540
Novotný Jakub CZE045413 C No stress Praha
15. Doležalová Jana CZE060946 4 4 23 520
Strbáček Stanislav CZE000369 A Horní Rozptyly Praha
16. Šildbergerová Kateřina CZE059131 A Severní vítr Hradec Králové 3 3 3 510
Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Pošepná Marie CZE046105 C DC No Score Kosice 4 4 6 500
Patočka Jiří CZE001202 C DC No Score Kosice
17. Jakoubková Ivana CZE043108 A Tragiherky Těmice 4 4 4 500
Ungermann Petr CZE016194 A ŠK Těmice
17. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha 4 4 4 500
Vondrák Jiří CZE014987 C ŠK Kyklop Praha
17. Metzner Michal CZE023215 Podivín 4 4 9 500
Jirkalová Milena CZE000958 Praha 7
21. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 4 4 8 480
Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov
21. Roubíková Anna CZE062850 D Twenty 6 Praha 4 4 5 480
Hanzl Lukáš CZE000662 B Nervous Praha
21. Hergetová Monika CZE031649 A I am 180 Praha 4 4 12 480
Bečvář David CZE060331 C I am 180 Praha
24. Chaloupková Jana CZE064454 Praha 10-Kolovraty 4 4 21 460
Chaloupka Radek CZE064380 C DC Riviéra Říčany
25. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín 4 4 10 440
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
25. Linhart Zdeněk CZE043683 B T.U.P.Á Vltava Č. Budějovice 4 4 6 440
Linhartová Hana CZE045575 A Super Ženy České Budějovice
25. Šimunková Petra Johana CZE058621 4 4 21 440
Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha
25. Havírová Monika CZE053877 C DC Fontána Praha 4 4 17 440
Polanský Jiří CZE003713 B DC Fontána Praha
29. Hrabák Šimon CZE059647 C ŠK Na Vršku Praha 4 4 4 420
Švorcová Zuzana CZE062930 D ŠK Na Vršku Praha
29. Šnejdarová Jitka 2000 CZE060106 Baba Jaga Praha 4 4 4 420
Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha
29. Marvalová Dana CZE060284 Krč 4 4 11 420
Marval Petr CZE011036 C Sedmá rota Praha
29. Kočí Jakub CZE045874 C SK Delta Praha 4 4 15 420
Kepková Julie CZE062312 C SK Delta Praha
29. Mikeš Jan CZE051377 B Zelená Laguna DC Stránčice 4 4 8 420
Brettschneiderová Simona CZE065658 Praha
29. Dubský Vladimír CZE060623 The LegenDarts Praha 4 4 12 420
Zahradníková Michaela CZE006828 B DC Infarkt Praha
35. Šimková Tereza CZE063232 D Michle's Ducks Praha 4 4 9 400
Žižka Václav CZE057237 D Michle's Ducks Praha
35. Handlová Klára CZE053800 A Ostré hroty Svémyslice 4 4 5 400
Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice
35. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha 4 4 6 400
Syrový Jindřich CZE059518 Jirkov
38. Buršíková Jana CZE061026 4 4 8 380
Patócs Martin CZE051589 B Zelená Laguna DC Stránčice
38. Křepelková Simona CZE048773 Super Ženy České Budějovice 2 2 2 380
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
38. Jiříček Ladislav CZE045982 D Panteři Pohřebačka 4 4 4 380
Valentová Anna CZE059760 D Panteři Pohřebačka
41. Polena Jaroslav CZE019355 A VSB Bolevec Plzeň 3 3 3 370
Troníčková Eva CZE050014 A VSB Bolevec Plzeň
42. Fazekaš Roman CZE058011 A Sport club 1930 Praha 4 4 4 360
Michálková Michaela CZE052185 D Twenty 6 Praha
42. Blažková Šárka CZE062560 Plzeň O 4 4 5 360
Hránek Pavel CZE019815 A Plzeň
42. Poláček David CZE057930 D Klikaři z Podskalky Úpice 4 4 6 360
Kordová Romana 1969 CZE038396 D Klikaři z Podskalky Úpice
42. Toman Michal CZE054148 B ŠK Hrášci Klatovy 4 4 4 360
Špačková Tereza CZE003914 A ŠK Sušice
42. Řehák Jiří CZE045277 A Arnošt Hranice 4 4 5 360
Řeháková Renata CZE053323 C Hranice
47. Buršíková Tamara CZE059864 ŠK AJETO Praha 4 4 9 340
Hocek Jakub CZE015041 ŠK AJETO Praha
47. Turnwald Jindřich CZE062350 Praha 4 4 4 11 340
Kyjevská Veronika CZE060914 C DC The Worker Praha
47. Batcheva Mariana WRD064895 Sogaard Rabble Praha 4 4 11 340
Oliva Oldřich CZE064894 Sogaard Rabble Praha
47. Selucký Josef CZE001359 Brno 2 (Město) 4 4 5 340
Marvalová Dana CZE060284 Krč
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2020 10:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 20.9.2020 10:42:26