Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/110)
 NáhledTiskNahoru
2014 - Český pohár jednotlivců - JUNIOŘI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 110 | Turnajů: 405

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Stárek Václav CZE044209Bystřice nad Pernštejnem1121115296 940
2.Novotný Jaroslav CZE042199Bystřice n P.1121115536 880
3.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno111113145 620
4.Pidima Petr CZE042013DDarda Radim1121115425 280
5.Andras Lukáš CZE042979BSport club 1930 Praha1121115284 940
6.Tichý Václav CZE034332BPanoramix Klášterec nad Ohří1121115884 540
7.Novotný David CZE044622Praha121013163 720
8.Lipár Dominik CZE044811112913183 120
9.Černý Tomáš CZE045088Praha1258122 970
10.Prášil Vojtěch CZE043857BTJ Dušejov 20001258112 650
11.Zámečník Adam CZE042995CŠC Iris Havířov11112412 560
12.Nečas Marek CZE039227Brno1910102 420
13.Štěpán Jan CZE044650Hradec Králové21113131 970
14.Heinzl Tomáš CZE023308Hluboká u Borovan21113201 850
15.Jirků Vojtěch CZE045313AKlub 44 Liberec21113151 730
16.Horčík Vojtěch CZE033730CBejci Býčkovice23551 590
17.Havel Jiří CZE044812Praha123681 570
18.Kubíček Jan CZE046388Domanín11112281 540
19.Laba Libor CZE033633Arnultovice11112191 460
20.Černý Radek CZE046202AZámečtí páni z Rebešovic1111221 450
21.Navrkal Dominik CZE047517DKarlštejn DC1111301 210
22.Kolek Vít CZE046510Ohníč2231 200
23.Bůžek Josef CZE036687Hradec Králové11221 150
24.Vlček Ladislav CZE043764BTigers Lenešice2221 000
25.Štorek Jaroslav CZE04481711133940
26.Křížan Stanislav CZE044157Morkovice111121850
27.Tinkov Dmitro CZE047497Benešov nad Černou111115810
28.Řehák Michal CZE044451Senice888780
29.Hampl Matěj CZE040080BOrli Trutnov1455750
30.Jánský Patrik CZE047588BBuldoci Sadská111135730
31.Zikmund Martin CZE044924Stračov1566720
31.Vondrák Petr CZE046414ABowling club & bar Frýdlant888720
33.Kluka Jakub CZE020903Prostějov1455700
34.Krušina Michal CZE048110Lišany111119690
35.McKay Tomáš CZE048228BMendosino Praha111111590
36.Šimek Radim CZE044783CPekárna Bar Trávníky111131550
36.Tůma Pavel CZE042948111550
36.Dvořák Jan CZE031800Pardubice111550
36.Pokorný Radek CZE041625BBistro Kožušany111550
40.Nerad Lukáš CZE048096AZlatý Barbaři Praha101010540
41.Myška Vít CZE040957CU Ajšíra Studnice999530
42.Drdla Lukáš CZE0479671122520
43.Langer Patrik CZE046262DHoteliéři Usobrno777490
44.Dušátko Tomáš CZE046845Staré Buky666420
44.Kotek Jaroslav CZE042337AAligators Návsí444420
46.Špidlen Josef CZE047960ABowling club & bar Frýdlant666400
46.Horčička Vojtěch CZE047930BČerný Sup Starý Rokytník1122400
48.Horčík Daniel CZE036698DBejci Býčkovice777370
49.Pavlíček Roman CZE046398MO Hluboká u Borovan888360
50.Bartůšek Josef CZE046863BKozlíci Dolní Bukovsko777350
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 15:06:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement