Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/2337)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2020

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 2337 | Turnajů: 371

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty 2 2 4 5 2 920
Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty
2. Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most 2 2 4 4 2 780
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
3. Křivka Petr CZE019417 A Nikola Kraslice 2 1 3 3 2 690
Černý Josef 1993 CZE047116 A Nikola Kraslice
4. Povolný Karel CZE000663 A 40+ Trutnov 2 2 4 4 2 500
Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
4. Dofek Leoš CZE001717 A ŠK Vyškov 2 2 4 2 500
Šarközi Jakub CZE060355 A Zběsile a rychle Vyškov
6. Pokorný Vlastimil CZE000823 A Profi Tytan Písty 2 2 4 5 2 480
Hájek Tomáš CZE036305 A WFS Evaň
7. Cupian David CZE032173 A Tazman Jr. Ostrava 2 2 4 4 2 460
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
8. Trousil Marek CZE042579 A Kanec Most 2 2 4 4 2 440
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
8. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV 2 2 4 8 2 440
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
10. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 2 3 2 400
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
10. Svět Jiří CZE029972 A ŠK Řenčováci Řevničov 2 2 3 2 400
Poklop Karel CZE021006 A Sgt. Pepik's Band Praha
12. Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 2 3 2 200
Puharič Petr CZE043225 A Proti proudu Praha
12. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu) 2 2 2 2 200
Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
12. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 2 2 2 2 200
Šroubek Pavel CZE000047 A Buldok Unčovice
12. Houdek Tomáš CZE058857 A Olympia Tábor 2 2 2 2 200
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
16. Kalaš Lukáš CZE000146 A Tequila Hrádek nad Nisou 2 2 4 4 2 160
Pietsch Enrico CZE041474 A Tequila Hrádek nad Nisou
17. Vácha Martin 1977 CZE000293 B Leninovci Havířov 2 2 4 5 2 140
Surma Stanislav CZE001546 A Leninovci Havířov
18. Jašek Vlastimil CZE010749 A Buď a nebo Huslenky 2 2 3 2 100
Machálek Petr CZE000068 A Buď a nebo Huslenky
18. Adámek Vladimír CZE000657 A Kaspec Libina 2 2 2 2 100
Hrtoň Kamil CZE053486 A Kaspec Libina
18. Svoboda Miroslav 1977 CZE011392 A Scorpions Plzeň 2 2 2 2 100
Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň
18. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV 2 2 2 2 100
Bauer Lukáš CZE030051 A Průšvih Karlovy Vary
18. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 2 2 2 2 100
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
23. Mikeš Jan 1996 CZE051377 B Zelená Laguna DC Stránčice 2 2 4 13 2 080
Procházka Jaroslav CZE000025 B Zelená Laguna DC Stránčice
24. Pecha Ondřej CZE044177 B Expendables Praha 2 2 4 5 2 000
Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha
25. Reczai Miroslav CZE001536 A Las Vegas Jablonec n/N. 2 1 3 3 1 970
Šlambor Zdeněk CZE052010 A DEXTEROUS Krásný Les
25. Pokorný Ladislav CZE006654 A TJ Viktoria Radim 2 1 3 3 1 970
Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim
27. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 2 2 2 1 900
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
27. Tauš Václav CZE025434 A ŠK Šipkaři Sedlec 2 2 2 1 900
Vykysalý Radek CZE022400 A ŠK Šipkaři Sedlec
27. Kopa Pavel CZE053837 A ŠK Sušice 2 2 2 1 900
Dvořák Jan 1981 CZE000462 A ŠK OKO Plzeň
30. Kiss Petr CZE056293 A DC ŽÍLA CHODOV 2 2 4 11 1 880
Steidl František CZE053355 A DC ŽÍLA CHODOV
31. Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov 2 2 4 5 1 860
Vinárek René CZE009173 A Supi Dolní Benešov
32. Král Vratislav CZE038786 A AC STAR-ARENA CHODOV 2 1 3 4 1 810
Koky Filip CZE020493 A AC STAR-ARENA CHODOV
33. Beníšek Karel CZE027317 A Dobří bobři Olomouc 2 2 2 1 800
Hořín Marek CZE032946 A Pomatenci Hranice
33. Linhart Zdeněk CZE043683 B T.U.P.Á Vltava Č. Budějovice 2 2 2 1 800
Květenský Jan CZE001420 B Větřní
33. Louda Petr CZE006905 A ŠK PAST Nezvěstice 2 2 2 1 800
Průcha Josef CZE005025 A ŠK PAST Nezvěstice
33. Auervek Lukáš CZE056878 A DC Bunda Starý Klíčov 2 2 2 1 800
Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
37. Klemera Petr CZE031296 A DC ŽÍLA CHODOV 2 2 4 6 1 720
Timko Jiří CZE063465 A cz Kahan Vintířov
38. Richter Lukáš CZE064873 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 2 2 2 1 700
Vosecký David CZE059556 C ŠK Retro Domažlice
38. Pokorný Michal CZE000501 A DC frogs Žabčice 2 2 2 1 700
Effenberger Pavel CZE028207 A DC frogs Žabčice
40. Kulišan Jan CZE046152 A ŠK OKO Plzeň 2 1 3 5 1 630
Jandík Vladimír CZE057511 B ŠK OKO Plzeň
41. Gerstner Robert CZE004733 A JP Čechie Dalovice 2 2 4 9 1 600
Ševčík Leoš CZE007889 A JP Čechie Dalovice
41. Mašek Martin CZE058394 A Netovka Deers Semily 2 2 2 1 600
Kobr Petr CZE049646 B ŠK Nola Vilémov
41. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina 2 2 2 1 600
Vémola Dominik CZE048666 A Hamerské kladivo
41. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar 2 2 2 1 600
Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
45. Anton Jakub CZE057034 C Klikaři Litovel 2 1 3 3 1 530
Dostál Jaromír CZE021065 A Kupec Tážaly
46. Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov 2 2 2 1 500
Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov
46. Pidima Petr 1970 CZE010151 A U Ajšíra Studnice 2 2 2 1 500
Vašulín Miloš CZE045567 A U Ajšíra Studnice
46. Kraus Jan CZE006700 A Sněženka a Machři Hořice 2 2 2 1 500
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
46. Bordáč Jan CZE000329 B Torres Team Rožmitál 2 2 2 1 500
Vosika Radek CZE050285 B Torres Team Rožmitál
46. Cirkovský Jaroslav CZE021269 D Bastards DC Praha 2 2 4 10 1 500
Kos Matouš CZE063561 B DC Mirage Sobín
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 10.4.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 10.4.2020 09:22:52