Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/3834)
 NáhledTiskNahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2020

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 3834 | Turnajů: 807

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Jaroš Václav CZE000051ARed Hornets Litoměřice34784 250
Zábranský Simon CZE011623ARed Hornets Litoměřice
2.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most34773 850
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
3.Svět Jiří CZE029972AŠK Řenčováci Řevničov3343 650
Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
4.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha3343 550
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
4.Trousil Marek CZE042579AKanec Most34773 550
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
6.Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov34773 510
Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
6.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov347113 510
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
8.Pokorný Vlastimil CZE000823ARed Hornets Litoměřice34783 310
Hájek Tomáš CZE036305AWFS Evaň
9.Houdek Tomáš 2003CZE058857AOlympia Tábor3333 250
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
10.Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov3333 150
Bauer Lukáš CZE030051APrůšvih Karlovy Vary
11.Pecha Ondřej CZE044177BTJ Viktoria Radim347133 070
Novák Ivan CZE025179ADC Falcon Praha
12.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc3333 050
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
13.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor34783 030
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
14.Mikeš Jan 1996CZE051377BZelená Laguna DC Stránčice347183 010
Procházka Jaroslav CZE000025BZelená Laguna DC Stránčice
15.Jašek Vlastimil CZE010749ABuď a nebo Huslenky3342 950
Machálek Petr CZE000068ABulls Hošťálková
15.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha3342 950
Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
17.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov347152 870
Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
18.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim3332 850
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
19.Kalaš Lukáš CZE000146ATequila Hrádek nad Nisou34772 830
Pietsch Enrico CZE041474ATequila Hrádek nad Nisou
20.Cirkovský Jaroslav CZE021269DI am 180 Praha347192 750
Kos Matouš CZE063561BDC Mirage Sobín
20.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov32562 750
Trnka Jiří 1982CZE032649AAC Star-Arena Chodov
22.Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice21332 690
Černý Josef 1993CZE047116ANikola Kraslice
23.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov31452 660
Koky Filip CZE020493AAC Star-Arena Chodov
24.Pokorný Michal CZE000501AŽabčice3332 650
Effenberger Pavel CZE028207APřibice
25.Mička Tomáš CZE019336ADarts La Putica Prostějov3332 550
Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
26.Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar31442 540
Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar
27.Gerstner Robert CZE004733AJP Čechie Dalovice347132 510
Ševčík Leoš CZE007889AJP Čechie Dalovice
28.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov2242 500
Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
29.Cupian David CZE032173ATazman Jr. Ostrava22442 460
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
30.Reczai Miroslav CZE001536ALas Vegas Jablonec n/N.31442 420
Šlambor Zdeněk CZE052010ALucky Panthers Liberec
31.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor21332 410
Milo Jakub CZE040577ACrazy České Budějovice
32.Holeček Zdeněk CZE029121ACrazy České Budějovice347122 390
Granov Radek CZE001597CŠvejci České Budějovice
33.Vácha Martin 1977CZE000293BLeninovci Havířov23552 290
Surma Stanislav CZE001546ALeninovci Havířov
33.Eger Patrik CZE056231CTitans Praha34772 290
Vavruška Petr CZE045553BBílá Hora Praha
35.Fiala Miroslav CZE062353BOggy a Škodíci Ostrov3332 250
Hochmann František CZE039717BOggy a Škodíci Ostrov
36.Petrželka Miloš 1965CZE054766CŠK Bělští klokani31442 240
Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
37.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)2222 200
Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
38.Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim32582 150
Lexa Petr CZE023169ATJ Viktoria Radim
38.Kulišan Jan CZE046152AŠK Posterguys OKO Plzeň32572 150
Jandík Vladimír CZE057511BŠK Posterguys OKO Plzeň
40.Adámek Vladimír CZE000657AKaspec Libina2222 100
Hrtoň Kamil CZE053486AKaspec Libina
40.Svoboda Miroslav 1977CZE011392AŠK OKO Plzeň2222 100
Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň
40.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar2222 100
Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
43.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov24682 080
Vaško Michal CZE040197ADC Žíla Chodov
44.Nerušil Marek CZE059026CČerti Poděbrady347232 070
Nerušil Martin CZE059025CČerti Poděbrady
44.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov21332 070
Lacina Zdeněk 1966CZE000798AFofr Duchcov
46.Richter Jan 1977CZE055501BHanácká trefa Prostějov3332 050
Novák Jan 1987CZE031915BHanácká trefa Prostějov
46.Kraus Karel 1993CZE052436CPanoramix Klášterec nad Ohří3332 050
David Karel CZE004342BKorbel II Litvínov
46.Klimáček Michal CZE042363BBez názvu Praha3342 050
Komyšák Martin CZE004000BBez názvu Praha
49.Pokorný David 1986CZE044298AŠK OKO Plzeň2232 000
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
49.Matějíčný Radek CZE009463ATrosky Litomyšl2222 000
Gregar Pavel CZE049227ATrosky Litomyšl
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 1.12.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.12.2020 07:15:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement