Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/306)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2020

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 306 | Turnajů: 108

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 2 2 2 1 900
Sobotková Eva CZE035591 B Pohodáři z Knihovny Olomouc
2. Kocánová Lucie CZE060456 C Dream Bar 2 2 2 1 800
Bláhová Monika CZE054559 B Dream Bar
3. Vokřálová Petra CZE048805 D Bastards DC Praha 2 1 3 8 1 790
Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha
4. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 2 2 2 1 700
Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
5. Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava 2 1 3 5 1 630
Nagelová Denisa CZE050389 B Jestřábi Ostrava
6. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary 2 2 2 1 600
Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
7. Havlíková Andrea CZE053465 B Sea Bowling Medáci Karlovy Vary 2 1 3 6 1 570
Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
8. Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu) 2 1 3 3 1 510
Strnádková Radka CZE044989 D (Vichřice z Ještědu)
9. Tůmová Petra 1985 CZE047361 B Magistři Duo Most 2 2 2 1 500
Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
10. Křístková Svatava CZE057622 C Řízci z Výškovic 2 1 3 5 1 410
Křístková Denisa CZE052833 A Řízci z Výškovic
11. Chudárková Zdeňka CZE003195 B Tsunami Vsetín 2 2 4 1 400
Vráblová Gabriela CZE025797 A A jaj Huslenky
11. Rosíková Alena CZE031703 C Horny Darts Lipník 2 2 2 1 400
Vranková Julie CZE062101 C Horny Darts Lipník
11. Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov 2 2 2 1 400
Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov
11. Doležalová Monika CZE002255 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 2 2 2 1 400
Doležalová Sandra CZE052719 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
11. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 2 2 1 400
Chalupová Petra CZE033692 D DC Texas Cheb
11. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 2 2 2 1 400
Frühaufová Marcela CZE039792 A Dragon Darts Jihlava
17. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice 2 2 2 1 300
Kroupová Martina CZE000184 B Kočky do Švejka Č.Budějovice
17. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín 2 2 2 1 300
Valchářová Kateřina CZE021563 C Tsunami Vsetín
19. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 2 1 3 3 1 290
Tvrdíková Miroslava CZE000727 A DC Smrkáči Břežany
20. Teichnerová Kateřina CZE045221 B No stress Praha 2 1 3 12 1 230
Vlachopulosová Daniela CZE032509 ŠK AJETO Praha
21. Patakiová Milena CZE000102 B Milli a její tygři ČB 2 2 2 1 200
Květenská Ivana CZE000481 B DC Slávie Větřní
22. Rážová Zuzana CZE050312 A Rebel Olomouc 2 2 2 1 100
Beutelová Lenka CZE019261 B Uničov
22. Dubcová Lucie CZE060232 C Netovka Deers Semily 2 2 2 1 100
Samlerová Michaela CZE048405 B Dragonflies
22. Vágnerová Alena CZE051526 B Na Palubě Pardubice 2 2 2 1 100
Novotná Jiřina CZE049730 B Hornets Darts Pardubice
25. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha 1 1 1 1 050
Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha
26. Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha 2 1 3 4 1 030
Jirkalová Milena CZE000958 Praha 7
27. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 2 2 4 1 000
Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim
27. Kyselová Hana CZE063003 2 2 2 1 000
Trmalová Marcela CZE059211
27. Doubravová Kateřina CZE060317 B No Men Prostějov 2 2 2 1 000
Doubravová Tereza CZE060092 B No Men Prostějov
27. Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř) 2 2 2 1 000
Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov
27. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 2 2 2 1 000
Lacinová Dagmar CZE009006 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
27. Hlavatá Zdena CZE000734 D U Tulipánu Žatec 2 2 2 1 000
Jindrová Kateřina CZE033128 C Hrozen Ploskovice
33. Michálková Michaela CZE052185 D Bastards DC Praha 1 1 2 3 980
Vokřálová Petra CZE048805 D Bastards DC Praha
34. Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha 1 1 1 950
Korčáková Renáta CZE012799 B STS Moskovice Praha
34. Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov 1 1 1 950
Pokorná Markéta CZE054536 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří
36. Kobrová Vrbová Karolína CZE022014 B Piráti z Ruprechtic 2 2 2 900
Šikolová Šárka CZE055144 A Gripeni Liberec
36. Formanová Denisa CZE056395 D Velký Třebešov 2 2 2 900
Formanová Monika CZE056394 A ŠK Medvědi Velký Třebešov
36. Nákonečnijová Hana CZE062653 D Phoenix Ústí nad Labem 2 2 2 900
Dimmerová Kristýna CZE062027 D Phoenix Ústí nad Labem
36. Lišková Lucie CZE056755 D U Šlenců 2 2 2 900
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
36. Marková Tereza CZE000613 C Angry Girls Větřní 2 2 2 900
Staňková Michaela CZE054825 B Sousedky České Budějovice
36. Tlustá Kateřina CZE018282 B DC Kings Tachov 2 2 2 900
Redlová Martina CZE000535 B Veselý Obušky Cheb
36. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Easy Game B 2 2 2 900
Abrahámková Petra CZE019030 A Stavba Brno
43. Švorcová Zuzana CZE062930 D Queens From Double's Praha 2 1 3 6 890
Roubalová Lucie CZE033944 D ŠK Na Vršku Praha
44. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo 1 1 1 850
Šmudlová Romana CZE014036 A Hamerské kladivo
44. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové 1 1 1 850
Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
44. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 1 1 850
Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
44. Hodanová Miroslava CZE048828 C ŠK KD Soběkury 1 1 1 850
Špačková Tereza CZE003914 A ŠK Sušice
44. Kadeřábková Irena CZE058853 C Rafani Olbramovice 1 1 1 850
Petrová Marie CZE048906 C Rafani Olbramovice
44. Mrňková Markéta CZE000111 B Olomoučtí orli 1 1 1 850
Chudá Martina CZE000056 B Grácie Brno
44. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 A ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 1 1 850
Zoubková Hlinková Lucie CZE038179 Kaznějov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.2.2020 11:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 24.2.2020 12:21:11