Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/148)
 NáhledTiskNahoru
Cinkili Cup - Český pohár - ŽÁCI 2020

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 148 | Turnajů: 294

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hofman Petr CZE050491Vemena Hradec Králové2911723 510
2.Malach Matěj CZE051928AŠK Maséři Hradec Králové235113 030
3.Ďurica Sebastian CZE065916Ludvíkovi Sokolíci Rtyně279182 490
4.Chára Jan CZE061717Krupka2810442 340
5.Macháček Adam CZE064634DHradec Králové2911522 290
6.Talavášek Filip CZE066465Hradec Králové24682 180
7.Válek Jakub CZE050583C(Ne) Chyba team Nová Včelnice2911542 070
8.Přibyl Jan CZE064026DPaďouři Liberec167191 930
9.Kroužek Lukáš CZE063090BAmatéři Písnice1910341 900
10.Lukš Dominik CZE053888Branišov2911521 630
11.Richter Kryštof CZE068141Ludvíkovi Sokolíci Rtyně21341 570
12.Krzák Daniel CZE0632511910181 560
13.Konšel Martin CZE063250Vemena Hradec Králové2911221 510
14.Podlezl Matyáš CZE065779Máslojedy24671 460
15.Pour Filip CZE064024DPaďouři Liberec189291 310
16.Kroužek Tomáš CZE063514Krč189291 290
17.Genik Ivan CZE059017Hradec Králové178151 280
17.Polák Jakub CZE065783Máslojedy24691 280
19.Jaška Patrik CZE065339Hradec Králové257141 250
19.Erben František CZE065782Máslojedy23551 250
21.Mynář Ondřej CZE061865JiHočeská Trefa J. Hradec257191 230
22.Kavalík Pavel CZE065780Máslojedy24671 220
23.Fatka Tobiáš CZE065623Ustí nad Labem268121 200
24.Jaška Petr CZE065338Hradec Králové257141 150
25.Genik Oliver CZE063893Hradec Kralove25791 110
26.Popelka Martin CZE063865Nový Bor2221 100
27.Mrkos Filip CZE067059Ludvíkovi Sokolíci Rtyně23581 090
28.Chládek Tomáš CZE059014Velký Třebešov235111 070
29.Vrba Daniel CZE059803Tábor21341 030
30.Sroka Maxim CZE062112Black Bridge DC Praha7712990
31.Fleischmann Jiří CZE0632532579930
32.Chráska Marek CZE068140Ludvíkovi Sokolíci Rtyně2134870
33.Kovařík Matyáš CZE066478Zvíkov2133750
34.Hartman Ondřej CZE06546618914730
34.Bláha Matěj CZE061445CDream Bar Jirkov2356730
36.Turan Tomáš CZE058498BVP Evaň1123700
37.Cisár Ján CZE065340DTygři z Neznášova1233650
38.Pánek Adam CZE066460Hradec Králové1346640
39.Trubač Filip CZE06602650 NA 50 Litvínov16717630
40.Schieferdecker Vít CZE050608CLožisková mafie Pšov7724610
41.Marek Adam CZE066213Démoni Chotyně8817600
42.Skalický Ondřej CZE065741Úvaly444580
43.Bouška Richard CZE066481Zahrádky u České Lípy111550
44.Verner Denis CZE065711Rtyně v podkrkonoší1123520
45.Doležal David CZE066462Újezd1122480
46.Mileňky Maxim CZE066464Smiřice1233450
46.Žebrakovský Robin CZE065476CSpolek šipkařů Piráti Podbořany779450
48.Molnár Petr CZE059109Litomyšl4411440
49.Herman Vojtěch CZE066553Pardubice3315430
50.Kulas Jakub CZE066909Souky Sport Bar Fast Arrow Česká Lípa4416420
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 29.10.2020 03:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.10.2020 03:22:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement