Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/106)
  Náhled Tisk Nahoru
Cinkili Cup - Český pohár - ŽÁCI 2020

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 106 | Turnajů: 112

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Malach Matěj CZE051928 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 2 3 9 1 650
2. Hofman Petr CZE050491 Brzice 1 4 5 28 1 590
3. Ďurica Sebastian CZE065916 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 2 3 5 7 1 550
4. Macháček Adam CZE064634 D Rising Stars Hradec Králové 1 4 5 18 1 490
5. Válek Jakub CZE050583 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice 2 4 6 14 1 200
6. Lukš Dominik CZE053888 Branišov 2 4 6 19 1 180
6. Talavášek Filip CZE066465 Hradec Králové 1 3 4 6 1 180
8. Genik Ivan CZE059017 Hradec Králové 1 4 5 9 1 130
9. Krzák Daniel CZE063251 1 4 5 7 1 050
10. Vrba Daniel CZE059803 Tábor 2 1 3 4 1 030
11. Konšel Martin CZE063250 1 4 5 11 910
12. Polák Jakub CZE065783 Máslojedy 1 3 4 7 840
13. Fatka Tobiáš CZE065623 Ustí nad Labem 1 4 5 8 810
14. Turan Tomáš CZE058498 B VP Evaň 1 1 2 3 800
15. Kavalík Pavel CZE065780 Máslojedy 1 3 4 5 760
16. Jaška Petr CZE065338 Hradec Králové 1 4 5 10 730
17. Kovařík Matyáš CZE066478 Zvíkov 2 2 2 700
18. Cisár Ján CZE065340 D Tygři z Neznášova 1 2 3 3 650
18. Kulas Jakub CZE066909 Zahrádky 1 1 1 650
18. Jaška Patrik CZE065339 Hradec Králové 1 4 5 10 650
21. Fleischmann Jiří CZE063253 1 4 5 7 630
21. Chládek Tomáš CZE059014 Velký Třebešov 1 2 3 5 630
21. Erben František CZE065782 Máslojedy 1 2 3 3 630
24. Genik Oliver CZE063893 Hradec Kralove 1 4 5 7 610
25. Podlezl Matyáš CZE065779 Máslojedy 1 2 3 4 570
26. Pour Filip CZE064024 D Paďouři Liberec 4 4 13 560
27. Přibyl Jan CZE064026 D Paďouři Liberec 3 3 7 550
28. Verner Denis CZE065711 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 1 2 3 520
29. Doležal David CZE066462 Újezd 1 1 2 2 480
30. Mileňky Maxim CZE066464 Smiřice 1 2 3 3 450
30. Mynář Ondřej CZE061865 1 1 1 450
30. Kulas Kryštof CZE066908 Zahrádky 1 1 1 450
30. Sroka Maxim CZE062112 3 3 6 450
34. Chára Jan CZE061717 Krupka 4 4 23 440
34. Schieferdecker Vít CZE050608 C Ložisková mafie Pšov 4 4 17 440
36. Pánek Adam CZE066460 Hradec Králové 1 1 2 2 420
36. Krček Jiří CZE066503 Hradec Králové 1 1 2 2 420
38. Kroužek Lukáš CZE063090 B Amatéři Praha 4 4 16 400
39. Zahradník Stanislav CZE066910 Zahrádky 1 1 1 350
39. Bouška Richard CZE066481 Zahrádky u České Lípy 1 1 1 350
41. Kroužek Tomáš CZE063514 Krč 3 3 14 330
42. Žebrakovský Robin CZE065476 C Spolek šipkařů Piráti Podbořany 4 4 5 300
42. Skalický Ondřej CZE065741 Úvaly 2 2 2 300
44. Herman Vojtěch CZE066553 Pardubice 2 2 5 260
45. Marek Adam CZE066213 Chotyně 3 3 4 250
45. Popelka Martin CZE063865 Nový Bor 1 1 1 250
47. Ligus Jan CZE065830 C XPneu Orlová 2 2 4 220
48. Pilař Dominik CZE061561 Hradec Kálové 3 3 6 210
49. Hlous Jakub CZE065505 Krupka 3 3 4 190
50. Válek Tomáš CZE057582 Kamenice nad Lipou 2 2 6 180
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 10.4.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 10.4.2020 08:28:22