Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/58)
  Náhled Tisk Nahoru
Cinkili Cup - Český pohár - ŽÁKYNĚ 2020

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 58 | Turnajů: 95

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jebousková Barbora CZE052147 D Šipkaři Damníkov, z.s. 2 5 7 36 2 090
2. Jiroušková Nela CZE064441 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 2 5 7 11 2 070
3. Rážová Leontýna CZE064443 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 2 5 7 11 1 950
4. Rážová Marie CZE064444 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 2 5 7 11 1 630
5. Janischová Nikol CZE052146 D Šipkaři Damníkov, z.s. 2 4 6 28 1 500
6. Rážová Adéla CZE064442 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 2 5 7 11 1 310
7. Kropáčková Natálie CZE060448 Velký Třebešov 1 4 5 12 1 190
8. Jírů Veronika CZE055325 B Milli a její tygři ČB 2 3 5 13 1 150
9. Doležalová Sandra CZE052719 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 7 7 45 850
10. Punčochářová Adriana CZE066849 Horní Maršov 1 1 2 2 720
11. Sehnalová Kateřina CZE059995 Brzice 1 3 4 7 700
12. Látalová Nela CZE066547 Zásmuky 1 5 6 8 620
13. Chládková Eliška CZE059016 Velký Třebešov 1 3 4 10 560
13. Látalová Jana CZE066463 Zásmuky 1 5 6 9 560
15. Matějčková Lucie CZE065694 Hrobaři Charvatce 7 7 37 470
15. Charalambidu Simela CZE065945 Šumperk 5 5 23 470
17. Jírová Luisa CZE065649 Hrádek nad Nisou 7 7 39 410
17. Chlebounová Natálie CZE060961 Lanškroun 3 3 10 410
19. Kovačevičová Eva CZE066212 Lanškroun 4 4 13 400
20. Demuthová Barbora CZE066850 Horní Maršov 1 1 2 2 380
21. Chlebounová Lucie CZE060960 Lanškroun 3 3 10 370
21. Bohmová Vanesa CZE065409 Ostrava 5 5 16 370
23. Sudíková Jessica CZE062113 4 4 5 280
24. Velehradská Monika CZE066210 Litomyšl 4 4 9 260
25. Jandíková Natálie CZE060501 ŠK CHodský Šelmy 2 2 3 220
26. Podzimková Jolana CZE065947 Opatov 3 3 6 210
26. Marvalová Šárka CZE066216 Praha 5 5 9 210
26. Maříková Magdaléna CZE057366 3 3 3 210
29. Okrouhlíková Marie CZE057178 3 3 3 190
29. Maříková Anežka CZE057365 3 3 3 190
31. Kouřilová Markéta CZE063101 C Šipkaři Žulová 1 1 1 170
31. Macečková Markéta CZE048239 Supíkovice 3 3 7 170
33. HORAKOVA ADELA CZE067148 BENATKY 2 2 8 160
34. Messnerová Jana CZE063837 Praha 8 3 3 3 150
34. Okrouhlíková Sára CZE057179 3 3 3 150
36. Kozlová Denisa CZE062768 2 2 2 140
37. Vykysalá Nela CZE064166 Sedlec 3 3 3 130
38. Kucynová Natálie CZE066804 Praha 2 2 2 120
39. Zdychyncová Inka CZE066228 České Budějovice 3 3 4 110
39. Krejčová Štěpánka CZE055784 Dušejov 3 3 5 110
39. Michalak Julia CZE066941 Magistři Duo Most 3 3 5 110
42. Růžičková Diana CZE066963 Ploskovice 2 2 2 100
43. Šmejcová Žaneta CZE064953 Havraň 1 1 1 90
44. Růžičková Lucie CZE063979 Újezd nad Lesy 2 2 2 80
44. Chalupová Milena CZE067467 České Budějovice 2 2 7 80
46. Steinhauserová Natálie CZE066683 Krnov 1 1 1 70
47. Janovská Kristýna CZE066708 Krnov 1 1 1 50
47. Tvrdíková Vendula CZE062710 1 1 1 50
47. Březinová Markéta CZE057364 1 1 1 50
47. Polednova Barbora CZE066679 Pardubice 1 1 3 50
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 8.8.2020 13:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 8.8.2020 16:06:41