Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/64)
 NáhledTiskNahoru
Cinkili Cup - Český pohár - ŽÁKYNĚ 2020

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 64 | Turnajů: 137

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Jebousková Barbora CZE052147DŠipkaři Damníkov, z.s.2810412 500
2.Rážová Leontýna CZE064443Ludvíkovi Sokolíci Rtyně279172 250
3.Jiroušková Nela CZE064441Ludvíkovi Sokolíci Rtyně268152 140
4.Rážová Marie CZE064444Ludvíkovi Sokolíci Rtyně279172 050
5.Janischová Nikol CZE052146DŠipkaři Damníkov, z.s.279331 910
6.Rážová Adéla CZE064442Ludvíkovi Sokolíci Rtyně279171 650
7.Kropáčková Natálie CZE060448Velký Třebešov167161 290
8.Jírů Veronika CZE055325BMilli a její tygři ČB235131 150
9.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou99601 050
10.Kovačevičová Eva CZE066212Lanškroun167171 010
11.Sehnalová Kateřina CZE059995Brzice15610860
12.Punčochářová Adriana CZE066849Horní Maršov1122720
13.Michalak Julia CZE066941Magistři Duo Most16715710
14.Látalová Nela CZE066547Zásmuky16710690
15.Hurdálková Vendula CZE067947Ludvíkovi Sokolíci Rtyně2245680
16.Látalová Jana CZE066463Zásmuky16711630
17.Matějčková Lucie CZE065694Hrobaři Charvatce9950610
18.Chlebounová Natálie CZE060961Lanškroun4412560
18.Chládková Eliška CZE059016Velký Třebešov13410560
20.Jírová Luisa CZE065649Hrádek nad Nisou9953550
21.Bohmová Vanesa CZE065409Ostrava8825540
22.Charalambidu Simela CZE065945Šumperk5523470
23.Chlebounová Lucie CZE060960Lanškroun4412440
24.Demuthová Barbora CZE066850Horní Maršov1233430
25.Jandíková Natálie CZE060501ŠK Štiky Domažlice445320
26.Růžičková Diana CZE066963Ploskovice557290
27.Sudíková Jessica CZE062113445280
27.Maříková Magdaléna CZE057366444280
29.Marvalová Šárka CZE066216Praha7712270
30.Velehradská Monika CZE066210Litomyšl449260
31.Maříková Anežka CZE057365444240
32.Okrouhlíková Marie CZE057178444220
32.Šmejcová Žaneta CZE064953Havraň226220
34.Podzimková Jolana CZE065947Opatov336210
34.Krejčová Štěpánka CZE055784Dušejov558210
36.Chalupová Milena CZE067467České Budějovice4412180
36.Dvořáková Pavlína CZE064122Hradec Králové446180
36.Okrouhlíková Sára CZE057179444180
39.Macečková Markéta CZE048239Supíkovice337170
39.Kouřilová Markéta CZE063101CŠipkaři Žulová111170
41.Zdychyncová Inka CZE066228České Budějovice445160
41.Horáková Adéla CZE067148Benátky228160
43.Messnerová Jana CZE063837Praha 8333150
44.Kozlová Denisa CZE062768222140
45.Vykysalá Nela CZE064166Sedlec333130
45.Růžičková Lucie CZE063979Újezd nad Lesy333130
47.Kucynová Natálie CZE066804Praha222120
48.Hrubá Michaela CZE054033Tovačov111110
49.Přibylová Natálie CZE067041Praha222100
50.Steinhauserová Natálie CZE066683Krnov11170
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 29.10.2020 02:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.10.2020 02:14:41
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement