Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/127)
 NáhledTiskNahoru
Cinkili Cup - Český pohár - JUNIOŘI 2020

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 127 | Turnajů: 402

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Fidler David CZE061743CU Havlů pension Třebenice2810282 760
2.Stapleton Daniel CZE065777Máslojedy24692 160
3.Mráz Adam CZE056866ADC 90210 Prachatice235132 130
4.Vlček Daniel CZE060678AZlatý Barbaři Praha2810331 960
5.Ráž Vítězslav CZE066488Ludvíkovi Sokolíci Rtyně257101 850
6.Houdek Tomáš CZE058857AOlympia Tábor99471 690
7.Kastl Jiří CZE063864BPhoenix Ústí nad Labem268151 660
8.Šnobl Filip CZE060010BU Gabči Moravská Třebová99491 590
9.Vondrus Tomáš CZE065778Máslojedy24691 580
10.Korotvička Ondřej CZE063886Trutnov1910431 440
10.Komárek Jiří CZE065781Máslojedy24681 440
12.Vosecký David CZE059556CŠK Retro Domažlice99301 370
13.Novák Dominik CZE067293Kapitán Duchcov156241 280
14.Řehák Tomáš CZE063822APanteři Hranice88301 140
15.Štefáček Jan CZE063557CČerný Sup Starý Rokytník145171 110
16.Balog Martin CZE060189DŘízci z Výškovic99521 090
17.Vrba Oliver CZE059804Tábor21341 010
18.Svoboda Ondřej CZE057659BKleopatra Chrudim7713950
19.Srazil Jaroslav CZE060466CDC Kačamba Praha8834940
20.Fiala Michal 2003CZE062260ASherwood Mariánské Údolí9928830
21.Pilař Luboš CZE057211DNoční Můry Most8827740
22.Šipoš Dominik CZE067073Netovka Deers Semily5520650
23.Vysloužil Ondřej CZE056107BSokol Plumlov9919630
24.Hřebejk Miroslav CZE064244Crazy darts Milevsko8823560
25.Čeliga Viktor CZE056635BTazman Jr. Ostrava7717510
26.Protivánek Patrik CZE063445Šipkaři Blikač Hrabůvka8837500
27.Marek Matěj CZE064476DDémoni Chotyně7725470
28.Erben Pavel CZE064667BRebel Olomouc446460
29.Bubla Jan CZE061249BNikola Kraslice5510450
30.Šindelář David CZE065508ŠK Krásná těla Klenčí p. Č.7713430
31.Rychecký Lukáš CZE049502Dušejov6620420
32.Bejr Denis CZE066770Markoušovice1346400
32.Vochozka Lubomír CZE067641Benešov nad Černou4410400
34.Kleiber Jiří CZE062894DBaba Jaga Praha5510390
34.Matloch Matouš CZE067842Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek3325390
36.Svoboda Marek CZE064477DDémoni Chotyně6619380
37.Whitehead Josh CZE055655Charvatce557370
37.Teichmann Martin CZE065420Olomouc7713370
39.Vybíral Matěj CZE066944The Rats Šumperk6611360
40.Vrána Matěj CZE054468Hradec Králové3312350
40.Pekárek Jiří CZE064473DDémoni Chotyně5511350
42.Zahradník Jakub CZE065911Morkovice668340
42.Novotný Martin CZE067529Orli Trutnov449340
44.Haman Jakub CZE067760Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek4425320
45.Kopal Lukáš CZE066768ŠK Bumerang Plzeň5518310
45.Pirkl Filip CZE051304BDřevěnka Broumov557310
47.Poloch Jakub CZE057050DU Káňů Radvanice5511290
48.Zámostný Tomáš CZE062403AKlub Zapomnění Jihlava445280
48.Gubran Stanislav CZE060073CBobři Dasnice449280
50.Vojtík Stanislav CZE064728Jindřichův Hradec446260
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 29.10.2020 02:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.10.2020 02:37:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement