Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/109)
  Náhled Tisk Nahoru
Cinkili Cup - Český pohár - JUNIOŘI 2020

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 109 | Turnajů: 277

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Fidler David CZE061743 C U Havlů pension Třebenice 2 5 7 17 2 250
2. Mráz Adam CZE056866 A DC 90210 Prachatice 2 2 4 8 1 960
3. Vlček Daniel CZE060678 A Zlatý Barbaři Praha 2 5 7 21 1 710
4. Stapleton Daniel CZE065777 Máslojedy 1 3 4 7 1 620
5. Houdek Tomáš CZE058857 A Olympia Tábor 7 7 36 1 330
6. Šnobl Filip CZE060010 B U Gabči Moravská Třebová 7 7 43 1 270
7. Korotvička Ondřej CZE063886 Trutnov 1 7 8 28 1 200
8. Štefáček Jan CZE063557 C Černý Sup Starý Rokytník 1 4 5 17 1 110
9. Vrba Oliver CZE059804 Tábor 2 1 3 4 1 010
10. Kastl Jiří CZE063864 B Phoenix Ústí nad Labem 1 5 6 13 940
10. Vosecký David CZE059556 C ŠK Retro Domažlice 6 6 18 940
12. Řehák Tomáš CZE063822 A Panteři Hranice 6 6 23 840
13. Svoboda Ondřej CZE057659 B Kleopatra Chrudim 6 6 11 820
14. Srazil Jaroslav CZE060466 C DC Kačamba Praha 7 7 28 810
15. Balog Martin CZE060189 D Řízci z Výškovic 7 7 37 790
16. Ráž Vítězslav CZE066488 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 3 4 5 780
17. Komárek Jiří CZE065781 Máslojedy 1 3 4 6 760
18. Vondrus Tomáš CZE065778 Máslojedy 1 3 4 7 740
19. Fiala Michal 2003 CZE062260 A Sherwood Mariánské Údolí 7 7 20 650
20. Vysloužil Ondřej CZE056107 B Sokol Plumlov 7 7 16 530
21. Pilař Luboš CZE057211 D Noční Můry Most 5 5 21 490
22. Protivánek Patrik CZE063445 Ostrava 6 6 25 400
23. Marek Matěj CZE064476 D Démoni Chotyně 5 5 22 390
24. Čeliga Viktor CZE056635 B Rubín Red Stones Ostrava 6 6 13 360
24. Hřebejk Miroslav CZE064244 Crazy darts Milevsko 6 6 14 360
26. Vrána Matěj CZE054468 Hradec Králové 3 3 12 350
26. Pekárek Jiří CZE064473 D Démoni Chotyně 5 5 11 350
26. Bejr Denis CZE066770 Markoušovice 1 2 3 4 350
29. Šindelář David CZE065508 ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 5 5 11 310
29. Svoboda Marek CZE064477 D Démoni Chotyně 5 5 16 310
31. Whitehead Josh CZE055655 Charvatce 4 4 6 300
32. Bubla Jan CZE061249 B Nikola Kraslice 3 3 7 290
33. Rychecký Lukáš CZE049502 Dušejov 4 4 14 280
33. Erben Pavel CZE064667 B Rebel Olomouc 2 2 2 280
35. Novák Dominik CZE067293 Kapitán Duchcov 2 2 6 260
36. Šipoš Dominik CZE067073 Semily 3 3 9 250
36. Morávek Tomáš CZE066479 Lenešice 1 1 1 250
38. Trnka Václav CZE065668 DC Brooklyn Havířov 4 4 7 240
38. Poloch Jakub CZE057050 D U Káňů Radvanice 4 4 9 240
38. Stiller Jakub CZE066608 Lumírkovci Úpice 4 4 5 240
41. Zámostný Tomáš CZE062403 A Klub Zapomnění Jihlava 3 3 4 230
41. Sedláček Lukáš CZE066319 Praha 5 5 8 230
41. Pirkl Filip CZE051304 B Dřevěnka Broumov 3 3 5 230
41. Barry Keane WRD063917 C A zase my! Slavošovice 1 1 2 230
45. Lex Dominik CZE066153 Praha 6 6 8 220
46. Záruba David CZE038712 A (Ložisková mafie Pšov) 1 1 3 210
47. Zahradník Jakub CZE065911 Morkovice 3 3 4 190
47. Gubran Stanislav CZE060073 C Bobři Dasnice 3 3 7 190
49. Nemeth Josef CZE064267 Nová Včelnice 4 4 11 180
50. Kunc Zdeněk CZE058509 Nový Bor 3 3 6 170
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 8.8.2020 16:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 8.8.2020 16:23:39