Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/84)
  Náhled Tisk Nahoru
Cinkili Cup - Český pohár - JUNIOŘI 2020

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 84 | Turnajů: 169

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Fidler David CZE061743 C U Havlů pension Třebenice 2 3 5 9 1 910
2. Mráz Adam CZE056866 A DC 90210 Prachatice 2 2 2 1 700
3. Vlček Daniel CZE060678 A Zlatý Barbaři Praha 2 4 6 19 1 620
3. Stapleton Daniel CZE065777 Máslojedy 1 3 4 7 1 620
5. Štefáček Jan CZE063557 C Černý Sup Starý Rokytník 1 3 4 15 1 020
6. Vrba Oliver CZE059804 Tábor 2 1 3 4 1 010
7. Kastl Jiří CZE063864 B Phoenix Ústí nad Labem 1 4 5 12 870
8. Korotvička Ondřej CZE063886 Trutnov 1 4 5 12 850
9. Šnobl Filip CZE060010 B U Gabči Moravská Třebová 4 4 24 840
10. Komárek Jiří CZE065781 Máslojedy 1 3 4 6 760
11. Vondrus Tomáš CZE065778 Máslojedy 1 3 4 7 740
12. Houdek Tomáš CZE058857 A Olympia Tábor 4 4 11 720
13. Ráž Vítězslav CZE066488 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 2 3 3 690
14. Svoboda Ondřej CZE057659 B Kleopatra Chrudim 4 4 5 660
15. Vosecký David CZE059556 C ŠK Retro Domažlice 4 4 9 600
16. Srazil Jaroslav CZE060466 C DC Kačamba Praha 4 4 16 520
17. Balog Martin CZE060189 D Řízci z Výškovic 4 4 23 440
18. Fiala Michal CZE062260 A Sherwood Mariánské Údolí 4 4 12 420
19. Řehák Tomáš CZE063822 A Panteři Hranice 3 3 12 410
20. Marek Matěj CZE064476 D Démoni Chotyně 4 4 21 360
20. Vysloužil Ondřej CZE056107 B Sokol Plumlov 4 4 9 360
22. Vrána Matěj CZE054468 Hradec Králové 3 3 12 350
23. Pekárek Jiří CZE064473 D Démoni Chotyně 4 4 10 320
23. Bejr Denis CZE066770 Markoušovice 1 1 2 2 320
25. Pilař Luboš CZE057211 D Noční Můry Most 3 3 16 310
26. Bubla Jan CZE061249 B Nikola Kraslice 3 3 7 290
27. Rychecký Lukáš CZE049502 Dušejov 4 4 14 280
27. Svoboda Marek CZE064477 D Démoni Chotyně 4 4 14 280
27. Erben Pavel CZE064667 B Rebel Olomouc 2 2 2 280
30. Morávek Tomáš CZE066479 Lenešice 1 1 1 250
30. Whitehead Josh CZE055655 Charvatce 3 3 4 250
32. Trnka Václav CZE065668 DC Brooklyn Havířov 4 4 7 240
32. Čeliga Viktor CZE056635 B Rubín Red Stones Ostrava 4 4 7 240
34. Záruba David CZE038712 A (Ložisková mafie Pšov) 1 1 3 210
35. Protivánek Patrik CZE063445 Ostrava 4 4 10 200
36. Šindelář David CZE065508 ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 3 3 6 190
37. Nemeth Josef CZE064267 Nová Včelnice 4 4 10 180
38. Kunc Zdeněk CZE058509 Nový Bor 3 3 6 170
38. Stiller Jakub CZE066608 Lumírkovci Úpice 3 3 3 170
40. Pirkl Filip CZE051304 B Dřevěnka Broumov 2 2 2 160
40. Grešša Lukáš CZE062313 D Piráti GOBI Hradec Králové 2 2 2 160
40. Sanický Petr CZE065774 Hostomice pod Brdy 4 4 7 160
43. Házi Milan CZE049429 C Respekt Tábor 1 1 2 150
43. Hřebejk Miroslav CZE064244 Písek 3 3 4 150
45. Sedláček Lukáš CZE066319 Praha 2 2 5 140
45. Ligus Martin CZE061507 C XPneu Orlová 2 2 4 140
45. Zahradník Jakub CZE065911 Morkovice 2 2 3 140
45. Lex Dominik CZE066153 Praha 4 4 6 140
49. Poloch Jakub CZE057050 D U Káňů Radvanice 3 3 5 130
49. Eisenvort Josef CZE066702 Rozsochatec 1 1 1 130
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 10.4.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 10.4.2020 07:23:37