Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-43/43)
  Náhled Tisk Nahoru
Cinkili Cup - Český pohár - JUNIORKY 2020

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 43 | Turnajů: 122

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Lukšová Šárka CZE053629 C Hobiti České Budějovice 2 7 9 32 2 370
2. Vrzalová Eliška CZE059389 Hobiti České Budějovice 2 7 9 72 1 330
3. Davidová Klára CZE055748 Korbel II Litvínov 2 4 6 11 1 120
4. Pekáriková Anna CZE062220 Opatov 1 5 6 30 820
5. Boháčová Lucie CZE059353 B Cerberos Netín 6 6 45 660
6. Nagelová Denisa CZE050389 B Jestřábi Ostrava 7 7 16 590
7. Podlezlova Tereza CZE066459 Habřina 1 2 3 3 450
8. Vokounová Simona CZE050770 Běleč nad Orlicí 7 7 8 430
9. Erbenová Kateřina CZE065776 Máslojedy 1 2 3 3 390
10. Nasková Veronika CZE061871 Liberec 6 6 21 380
11. Feixová Eliška CZE063458 D Vendetta Nová Role 6 6 17 340
11. Feklová Denisa CZE055875 A ŠK Zahrádkáři Stod 2 2 2 340
13. Dlabková Kamila CZE066163 Brno 6 6 23 320
14. Jůzlová Alžběta CZE049492 Dušejov 3 3 9 270
15. Mitrofanová Natálie CZE065492 Jablonec nad Nisou 6 6 10 260
16. Rychecká Julie CZE049501 B Dušejov 4 4 16 240
17. Fílová Barbora CZE049497 Dušejov 4 4 13 220
18. Vlčková Nikol CZE063535 B Formani Duchcov 4 4 6 200
18. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov 2 2 2 200
20. Jandošová Aneta CZE067319 Osek 3 3 6 170
21. Svěráková Radka CZE061190 D Ložisková mafie Pšov 4 4 7 160
22. Vysloužilová Natálie CZE063110 1 1 1 150
23. Krejčová Kateřina CZE049493 Dušejov 2 2 4 140
23. Srnková Vanesa CZE066444 Cheb 4 4 5 140
25. Šírlová Kateřina CZE067320 Praha 2 2 6 120
26. Loužilová Lenka CZE064500 Kolin 2 2 3 100
26. Dvorská Denisa CZE067195 Liberec 2 2 4 100
28. Braunová Barbora CZE067202 Liberec 2 2 5 80
28. Dohnalová Jana CZE067322 SKKS Cukrárna Náchod 2 2 6 80
30. Besperátová Marie CZE066639 Ostrov 1 1 2 70
31. Potůčková Tereza CZE037091 Praha 1 1 2 50
31. Vlčková Nikola CZE067025 Mlékojedy 1 1 2 50
31. Hiršlová Nikola CZE063868 Plzeň O 1 1 2 50
31. Tvrdíková Šárka CZE062709 1 1 1 50
31. Farská Valerie CZE062839 Vítězná 1 1 1 50
31. Jelínková Leona CZE067454 Rumburská letka 1 1 1 50
31. Nouzecká Teteza CZE067096 Prosenická Lhota 1 1 1 50
38. Vaňková Dominika CZE064633 Hradec Králové 1 1 1 30
38. Bittnerová Kateřina CZE062513 Vlčkovice v Podkrkonoší 1 1 1 30
38. Čvančarová Julie CZE067286 Praha 9 1 1 1 30
38. Kocmanová Iveta CZE057174 1 1 1 30
42. Novotná Viktorie CZE067135 Ostrava 0 1 0
42. Kocanová Michaela CZE067144 Újezd nad Lesy 0 1 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 8.8.2020 13:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 8.8.2020 16:14:43