Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/53)
 NáhledTiskNahoru
2020 - Český pohár - JUNIORKY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 53 | Turnajů: 171

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Lukšová Šárka CZE053629Branišov2911432 590
2.Vrzalová Eliška CZE059389BSatanova legie České Budějovice2911981 490
3.Davidová Klára CZE055748CKorbel II Litvínov268211 320
4.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov191012940
5.Pekáriková Anna CZE062220Fantom Opatov16732890
6.Boháčová Lucie CZE059353BCerberos Netín9952850
6.Nagelová Denisa CZE050389AŠipkaři Meteor Vratimov9935850
8.Podlezlova Tereza CZE066459Habřina2355770
9.Nasková Veronika CZE061871DVidláci Minkovice8828540
10.Šustrová Adéla CZE062162CŠK Stolinka Nový Bydžov1234530
11.Rychecká Julie CZE049501Dušejov6623400
12.Erbenová Kateřina CZE065776Máslojedy1233390
13.Mitrofanová Natálie CZE065492Jablonec nad Nisou8816380
14.Feixová Eliška CZE063458DVendetta Nová Role7718370
15.Fílová Barbora CZE049497Dušejov6619360
16.Dlabková Kamila CZE066163BHezky Pěkně7726350
17.Feklová Denisa CZE055875BDC Zahrádkáři Slavoj Stod222340
18.Dohnalová Jana CZE067322CNáchod5514310
19.Šírlová Kateřina CZE067320Praha5510290
20.Jůzlová Alžběta CZE049492Dušejov339270
21.Vlčková Nikol CZE063535BFormani Duchcov557250
22.Krejčová Kateřina CZE049493Dušejov446240
23.Braunová Barbora CZE067202Liberec5518230
24.Jandošová Aneta CZE067319Osek449220
25.Melicharová Nicol CZE056427BVelký Třebešov222200
26.Svěráková Radka CZE061190Pšov558190
27.Vraštilová Viktorie CZE067000BHrobaři Hradec Králové111170
28.Vysloužilová Natálie CZE063110111150
28.Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf3312150
30.Srnková Vanesa CZE066444Cheb445140
31.Tvrdíková Šárka CZE062709112130
32.Dvorská Denisa CZE067195Liberec224100
32.Loužilová Lenka CZE064500Kolin223100
32.Pechová Aneta CZE067980CBuldoci Moravská Třebová223100
32.Mančálová Petra CZE067409DHrádek Boys222100
36.Besperátová Marie CZE066639Ostrov11270
36.Koňaříková Lenka CZE067850Vsetín 111170
38.Bittnerová Kateřina CZE062513Vlčkovice v Podkrkonoší22260
39.Rýzová Melánie CZE066793Vsetín11150
39.Hiršlová Nikola CZE063868Plzeň O11250
39.Potůčková Tereza CZE037091Praha11250
39.Vlčková Nikola CZE067025Mlékojedy11250
39.Horáková Michaela CZE068488Hradec Králové11150
39.Nouzecká Tereza CZE067096Prosenická Lhota11150
39.Farská Valérie CZE062839CNa pohodu Vítězná11150
46.Čvančarová Julie CZE067286Praha 911130
46.Křížová Natálie CZE068506Decin11130
46.Kocmanová Iveta CZE05717411130
46.Vaňková Dominika CZE064633Hradec Králové11130
46.Podrázká Markéta CZE068055Duchcov11230
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.7.2024 03:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.7.2024 03:10:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement