Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/133)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup muži 2019/2020 - kat. A

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 133 | Turnajů: 774

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno13167898995 355
2.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno13117590914 655
3.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno1396174753 015
3.Vojta Radim CZE037412AYellov fish1375768683 015
5.Poráň David CZE051226AŠK Modřice1344856562 915
6.Picmaus Petr CZE039836ADarts@Pipes Club185261612 840
7.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno186170702 480
8.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno254148482 330
9.Hron Ondřej CZE016992ASnipers Brno344148482 190
10.Kučera Jiří CZE047020ADC Vandals Blansko34043432 070
10.Sedlák Ladislav CZE006859ADarts@Pipes Club164047472 070
12.Pixa Patrik CZE056658ADarts@Pipes Club35154542 035
13.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠK Modřice333541432 025
14.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov1361424251 930
15.Ondrůj David CZE043010ADarts@Pipes Club73744441 920
16.Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar1371930301 885
17.Slezáček Pavel CZE053185ADC Orli Ráječko B63440401 690
18.Kváčala Tomáš CZE046207ADarts@Pipes Club213740401 630
19.Dozbaba Martin CZE019805AYellov fish133034341 620
20.Rus Jan CZE061077AŠK Modřice162128281 530
21.Pelech David CZE058116AŠilingrák Team Brno152935351 470
22.Klein Tomáš CZE049016ASnipers Brno142732321 465
23.Vlach Otakar CZE009658ADC Šipky Sloup32831311 430
24.Toman Filip CZE059491ADC Vandals Blansko42327271 405
25.Matuška Osvald CZE004192ADarts@Pipes Club132529291 350
26.Kořínek Stanislav CZE024440ADC HORNETS Adamov242026261 225
27.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar1221116161 175
28.Brychta Darius CZE003244AClub 2V Vyškov31922221 045
29.Bradáč Marek CZE056314AŠilingrák Team Brno111719191 040
30.Minařík Tomáš CZE002811AZámečtí páni z Rebešovic3232626980
30.Přibyl Pavel 1993CZE045427ADC Double Tops Omega12242727980
32.Villa Sanchez CZE038390AYellov fish13202424975
33.Effenberger Pavel CZE028207APřibice3261112950
34.Richter Pavel CZE048987AŠilingrák Team Brno32141919875
35.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov391212855
36.Floder Radim CZE057076AAdalbertus Medlov22121616845
37.Vaculovič Martin CZE009642ADC Vandals Blansko3131616795
38.Hynšt Petr CZE008359AClub 2V Vyškov2202222785
39.Novotný Jan CZE036458AEx na Ex3161919765
40.Oláh Roman CZE006486ADC Vandals Blansko1181919745
41.Rus Martin CZE059961ASnipers Brno1691616730
41.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar3341010730
43.Marčík Petr CZE062069AYellov fish11202222695
44.Cenek Libor CZE007652AŠenkýři21161919670
45.Kotas Tomáš CZE017802AŠilingrák Team Brno2151717665
45.Lachman Milan CZE059036AAdalbertus Medlov22131717665
47.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar3145550
48.Šabata Petr CZE001364AZámečtí páni z Rebešovic1141515520
49.Jiroušek Zdeněk CZE006202ADC Bejvávalo U Kolečka21161919500
50.Přibyl Martin CZE053188ADC Orli Ráječko B2141616495
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 18.10.2021 19:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 18.10.2021 19:29:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement