Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/198)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cricket Cup muži - osobní jackpoty

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 198 | Turnajů: 26

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Cvrček Tomáš CZE062413 C Brno 4 4 4 245
2. Kořínek Stanislav CZE024440 A DC HORNETS Adamov 3 3 3 195
3. Poráň David CZE051226 A Darts@Pipes Club 3 3 3 180
3. Picmaus Petr CZE039836 A Darts@Pipes Club 4 4 4 180
5. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno 3 3 3 155
6. Leret Andrij CZE064033 C Lama Darts Ivančice 5 5 5 140
7. Zigmund Marek CZE004126 B PPaO - Tuřany 2 2 2 135
8. Vozka Tomáš CZE063155 C To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 4 4 4 125
8. Slezáček Pavel CZE053185 B DC Orli Ráječko 3 3 3 125
10. Daška Pavel CZE001049 B Siga 2 2 2 120
10. Dočkal Jakub CZE035906 C Lama Darts Ivančice 3 3 3 120
12. Ondrůj David CZE043010 A Darts@Pipes Club 2 2 2 115
12. Javorský Zdeněk CZE052341 D Šmoulové z PBL 5 5 5 115
14. Toman Filip CZE059491 D Popelka Team 2 2 2 105
14. Vykouřil Pavel CZE018232 B Ex na Ex 2 2 2 105
16. Drahuta Štefan CZE007656 A DC Bejvávalo U Kolečka 3 3 3 95
16. Vymazal Stanislav CZE006276 B PPaO - Tuřany 3 3 3 95
16. Křivka Marek CZE057081 C DC Double Tops Omega 2 2 2 95
16. Novotný Jakub 1982 CZE015863 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 2 2 2 95
20. Abrahámek Petr CZE001470 B DC Fako Tuřany 2 2 2 90
21. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 1 1 1 80
21. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar 2 2 2 80
23. Svoboda Lukáš CZE055083 C Snipers Brno B 1 1 1 75
23. Dočkal Jan CZE029807 B Ex na Ex 1 1 1 75
23. Kostelka Martin CZE019339 A Devastators Brno 2 2 2 75
26. Michalčík Josef CZE057064 B Adalbertus Medlov 2 2 2 70
26. Pelech David CZE058116 A Šilingrák Team Brno 2 2 2 70
26. Pavlík Vojtěch CZE032487 C DC Sport Barbarians Třebíč 1 1 1 70
26. Suchý Patrik CZE033778 A Devastators Brno 1 1 1 70
26. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 B ŠK Modřice 1 1 1 70
31. Lasovský Dušan CZE033525 A Šmoulové z PBL 2 2 2 65
31. Pátek Jaroslav CZE000158 B BraStr Kohoutovice 1 1 1 65
31. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar 1 1 1 65
31. Rýznar Pavel CZE065316 D DC Mojitos Brno 2 2 2 65
35. Lachman Milan CZE059036 B Adalbertus Medlov 2 2 2 60
35. Frühauf Milan CZE048894 B DC Orli Ráječko 1 1 1 60
35. Kaláb Libor CZE055662 D Ta tam byla Brno 2 2 2 60
35. Bednář Jan CZE053541 C DC Bejvávalo U Kolečka 2 2 2 60
35. Dozbaba Martin CZE019805 A Yellov fish 1 1 1 60
35. Vaculovič Martin CZE009642 B DC Vandals Blansko 1 1 1 60
35. Neubauer Ivo CZE049000 A DC Bejvávalo U Kolečka 3 3 3 60
42. Funk Michal CZE055518 A Phoenix Darts 3 3 3 55
42. Pixa Patrik CZE056658 A Darts@Pipes Club 2 2 2 55
42. Urban Petr CZE052814 Třebíč 1 1 1 55
42. Kvarda Josef CZE064034 Brno 2 2 2 55
42. Hlodan Pavel CZE006285 B PPaO - Tuřany 1 1 1 55
42. Reniers Radim CZE046998 C BB Brno 1 1 1 55
48. Kyzlink David CZE040369 A Darts@Pipes Club 3 3 3 50
48. Floder Radim CZE057076 B Adalbertus Medlov 2 2 2 50
48. Vymazal Lukáš CZE058327 C DC Bikers Sloup A 1 1 1 50
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 31.5.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 31.5.2020 05:19:36