Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/403)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cricket Cup muži - osobní jackpoty

Strmeň Cup - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 403 | Turnajů: 134

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno2222221 135
2.Nimmrichter Jan CZE005000CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany2525251 040
3.Cvrček Tomáš CZE062413ABrno121212790
4.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno161616780
5.Vozka Tomáš CZE063155BTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou252525765
6.Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice272727730
7.Bičan Robert CZE065745CBrno141414705
8.Daška Pavel CZE001049BSiga121212530
9.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov888455
10.Picmaus Petr CZE039836ADarts@Pipes Club101010445
11.Javorský Zdeněk CZE052341DŠmoulové z PBL171717435
12.Kvarda Josef CZE064034Brno141414430
13.Dočkal Jakub CZE035906CLama Darts Ivančice101010425
14.Ondrůj David CZE043010ADarts@Pipes Club888420
14.Suchý Roman CZE032109BSiga111111420
16.Sedláček Michal CZE050944DŠmoulové z PBL222222410
16.Pátek Jaroslav CZE000158ABraStr Kohoutovice777410
18.Zigmund Marek CZE004126AŠenkýři666400
19.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno101010395
20.Rus Jan CZE061077AŠK Modřice666380
20.Vojta Radim CZE037412AYellov fish101010380
22.Lasovský Dušan CZE033525DŠmoulové z PBL111111365
23.Čermák Miroslav CZE059854BZálesáci777355
24.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno666340
25.Rýznar Pavel CZE065316BSiga121212335
25.Gruber Roman CZE000710Brno 999335
27.Bednář Jan CZE053541BDC Bejvávalo U Kolečka777330
27.Drahuta Štefan CZE007656BDC Bejvávalo U Kolečka999330
29.Caha Miroslav CZE055827CZálesáci777325
30.Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar777320
31.Vymazal Stanislav CZE006276BPPaO - Tuřany888305
32.Miklovič Martin CZE068840BRumoví pralinky999300
33.Abrahámek Petr CZE001470CDC Fako Tuřany777295
34.Toman Filip CZE059491ADC Vandals Blansko555290
35.Poráň David CZE051226AŠK Modřice555280
35.Dozbaba Martin CZE019805AYellov fish555280
35.Slezáček Pavel CZE053185ADC Orli Ráječko B666280
38.Funk Michal CZE055518CPhoenix Darts141414275
38.Rus Martin CZE059961ASnipers Brno666275
40.Zelina Martin CZE000159CDC Rychlé šipky Bosonohy131313260
41.Pelech David CZE058116AŠilingrák Team Brno666255
42.Sedlák Ladislav CZE006859ADarts@Pipes Club666250
43.Kaláb Libor CZE055662CTa tam byla Brno888245
43.Křivka Marek CZE057081CDC Double Tops Omega777245
43.Šlouf Michal CZE060474BZálesáci666245
46.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno101010240
47.Vlach Otakar CZE009658ADC Šipky Sloup444235
48.Kořínek Stanislav CZE024440ADC HORNETS Adamov444230
48.Franěk Radim CZE065925DDc Summit Ivančice666230
50.Pavlík Vojtěch CZE032487CDC Sport Barbarians Třebíč444225
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 27.5.2022 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 27.5.2022 07:57:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement