Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/55)
  Náhled Tisk Nahoru
Hotel Omega Brno I

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 55 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Křivka Marek CZE057081 C DC Double Tops Omega 1 8 9 9 310
2. Poláček Petr CZE064035 D DC Double Tops Omega 1 6 7 7 280
3. Svoboda Lukáš CZE055083 C Snipers Brno B 1 5 6 6 275
4. Dostál Jan CZE063403 D DC Double Tops Omega 1 7 8 8 245
5. Král Roman CZE061381 C Snipers Brno B 1 6 7 7 230
5. Němeček Dominik CZE058602 C DC Double Tops Omega 1 6 7 7 230
7. Kvarda Josef CZE064034 Brno 1 7 8 8 200
8. Leret Andrij CZE064033 C Lama Darts Ivančice 1 4 5 5 180
9. Klein Tomáš CZE049016 A Snipers Brno 4 4 4 165
10. Jurečka Robert CZE061015 Brno 6 6 6 150
10. Míka Karel CZE061321 C DC Double Tops Omega 1 3 4 4 150
12. Martišek Tomáš CZE056038 C DC Double Tops Omega 6 6 6 125
12. Vozka Tomáš CZE063155 C To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 5 5 5 125
14. Rus Martin CZE059961 A Darts@Pipes Club 3 3 3 110
15. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar 2 2 2 95
16. Dočkal Jakub CZE035906 C Lama Darts Ivančice 1 1 1 80
17. Lang Marek CZE063210 D ZTP Kupé Brno 4 4 4 75
18. Miština Martin CZE061326 Bílovice 3 3 3 55
19. Rus Jan CZE061077 B ŠK Modřice 1 1 1 50
20. Bednář Jan CZE053541 C DC Bejvávalo U Kolečka 2 2 2 45
20. Marek Lukáš CZE060987 C Snipers Brno B 2 2 2 45
20. Dvořák Daniel CZE059177 D ZTP Kupé Brno 2 2 2 45
20. Novotný Jakub CZE015863 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 2 2 2 45
20. Tlamka Martin CZE035247 C O tečku 1 1 1 45
25. Svobodová Ilona CZE064260 Bílovice nad Svitavou 2 2 2 40
25. Floder Radim CZE057076 B Adalbertus Medlov 1 1 1 40
25. Hodovanec Jiří CZE046653 A Snipers Brno 1 1 1 40
25. Kvasnička Roman CZE013011 A GLG Velešovice 1 1 1 40
25. Bláha Petr CZE038810 C Šilingrák Team Brno 1 1 1 40
25. Bárek Denis CZE066593 Brno 1 1 1 40
31. Luklová Petra CZE064258 Bílovice nad Svitavou 2 2 2 35
32. Bezděk Martin CZE039821 B Darts Hodějice 1 1 1 30
32. Prokop Zdeněk CZE032156 B Darts Hodějice 1 1 1 30
32. Pindryč Tomáš CZE056039 C DC Double Tops Omega 1 1 1 30
32. Štveráček David CZE066594 Brno 1 1 1 30
32. Vahala Michal CZE065351 B Darts Hodějice 1 1 1 30
37. Mička Pavel CZE063451 D Šílené labutě Brno 1 1 1 25
37. Lachman Milan CZE059036 B Adalbertus Medlov 1 1 1 25
37. Dvořák Jaroslav CZE047093 C O tečku 1 1 1 25
40. Basaev Alex CZE065485 Brno 1 1 1 20
40. Vévodová Lucie CZE059450 Sloup 1 1 1 20
40. Jeřábek Lukáš CZE061019 C Snipers Brno B 1 1 1 20
40. Dostál David CZE063118 C To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 1 1 1 20
40. Pikna Marián CZE063450 D Šílené labutě Brno 1 1 1 20
40. Pachel Jan CZE065744 Brno 1 1 1 20
46. Výmola Valentin CZE064413 D Šílené labutě Brno 1 1 1 15
46. Macenauerová Michaela CZE060424 Brno 1 1 1 15
46. Vaverka Vít CZE054367 C Šilingrák Team Brno 1 1 1 15
46. Vitališ Petr CZE065994 Brno 1 1 1 15
46. Rejda David CZE051736 C Brno 1 1 1 15
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.5.2020 11:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.5.2020 13:47:55