Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/74)
  Náhled Tisk Nahoru
2019 - Liberecký pohár - MUŽI kat. C

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 74 | Turnajů: 372

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Srna Petr 1994 CZE048361 C U Péci Jablonec nad Nisou 3 24 27 49 3 730
2. Mauerman Robert CZE061478 C Netovka Deers Semily 3 17 20 45 3 000
3. Petrus Martin CZE053018 C Bakaláři Liberec 2 24 26 58 2 920
4. Srna Petr 1973 CZE048360 C Peckaři Kokonín 1 24 25 48 2 730
5. Šlajch Vojtěch CZE058501 C Bakaláři Liberec 22 22 60 2 700
6. Richter Daniel CZE061482 C Klub 44 Liberec 18 18 44 2 260
7. Přibyl Radim CZE036518 C Bakaláři Liberec 22 22 64 2 240
8. Tomek Pavel CZE017315 C U Péci Jablonec nad Nisou 22 22 33 2 140
9. Krchov Pavel CZE059771 C Asterix Nový Bor 17 17 41 1 970
10. Kain Jakub CZE053108 C Klub 44 Liberec 1 22 23 55 1 910
11. Bobek Vladimír CZE020555 C Bakaláři Liberec 21 21 50 1 870
12. Pavlík Josef CZE059250 C Pandy Liberec 14 14 20 1 480
12. Valenta Radek CZE035793 C Netovka Deers Semily 16 16 51 1 480
12. Dubec Jiří CZE012079 C Netovka Deers Semily 1 13 14 25 1 480
15. Horáček Lukáš CZE037767 C Peckaři Kokonín 1 13 14 16 1 440
15. Kuča Jan CZE060807 C Netovka Deers Semily 3 7 10 16 1 440
17. Stránský Jan CZE017392 C Pandy Liberec 9 9 22 1 350
18. Toman Jaromír ml. CZE058504 C Pandy Liberec 21 21 44 1 290
19. Schmidt Pavel CZE011311 C Peckaři Kokonín 16 16 19 1 280
20. Sedlmajer Libor CZE054547 C Bakaláři Liberec 15 15 30 1 250
21. Kovář Jiří CZE056265 C U Péci Jablonec nad Nisou 21 21 29 1 130
22. Tvrdý Jiří CZE032922 C Studenec 1 6 7 8 1 070
23. Gabriel Alexandr CZE045251 C Asterix Nový Bor 16 16 39 1 060
24. Touš Oldřich CZE053434 C Pandy Liberec 17 17 20 1 050
25. Plíva Miloš CZE060890 C Netovka Deers Semily 13 13 18 1 030
26. Baborák Daniel CZE034379 C Asterix Nový Bor 18 18 50 1 020
26. Štolba Jiří CZE017333 C Bakaláři Liberec 16 16 28 1 020
28. Srp Jakub CZE058701 C Pandy Liberec 12 12 17 880
28. Hartman Petr CZE009848 C Pandy Liberec 8 8 18 880
30. Jalovecký Dušan CZE040615 C Šipkový klub Dobranov z.s. 8 8 8 860
31. Vosecký Jakub CZE048226 C Lucky Panthers Liberec 10 10 11 820
32. Holoubek David CZE060792 C Klub 44 Liberec 13 13 16 810
33. Řehák Josef CZE060887 C Šipkový klub Ludvíkov 7 7 15 790
34. Valko Jaroslav CZE001043 C Asterix Nový Bor 8 8 18 760
35. Dvorský Josef CZE063960 C Klub 44 Liberec 8 8 9 680
36. Rebroš Patrik CZE058129 C Lucky Panthers Liberec 6 6 17 640
37. Marcin Jan CZE061039 C Astra Česká Lípa 5 5 6 550
38. Sukovatý Jan CZE063516 C Šipkový klub Dobranov z.s. 6 6 10 520
38. Zajac Jakub CZE061479 C Netovka Deers Semily 6 6 11 520
40. Hujer Zdeněk CZE021589 C Liberec 9 9 9 510
41. Holomucký Tomáš CZE032400 C Astra Česká Lípa 5 5 8 490
42. Till Radek CZE053713 C Astra Česká Lípa 6 6 7 460
42. Kolínský Jakub CZE054610 C Chotyně 10 10 12 460
44. Kopecký Josef CZE017611 C Lucky Panthers Liberec 5 5 7 450
44. Bouška Daniel CZE062258 C Asterix Nový Bor 7 7 7 450
46. Ráž Lukáš CZE057723 C Frýdlant 9 9 11 390
47. Nedopita Rudolf CZE062387 C Astra Česká Lípa 2 2 2 380
48. Hlinka Jiří CZE058946 C Bohemia Hearts Poděbrady 3 3 3 350
48. Charvát Jan CZE014636 C Lucky Panthers Liberec 5 5 6 350
50. Stejskal Maritn CZE058698 C Bílý Kostel 7 7 7 330
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.1.2020 09:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 23.1.2020 09:18:17