Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/157)
 NáhledTiskNahoru
2018 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - ŽENY abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 157 | Turnajů: 579

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov530354735 200
2.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc530359229 900
3.Beutelová Lenka CZE019261CPohodáři Olomouc5303511326 600
4.Rážová Zuzana CZE050312Šternberk430349923 300
5.Tůmová Petra CZE034926BProdarts club Lipník nad Bečvou530357721 600
6.Dorazilová Jitka CZE053572BChmelaři z Knihovny Olomouc330334320 800
7.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná222242420 000
8.Prčíková Alice CZE004856Syslíci Velká Kraš30304116 800
9.Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov330334516 500
10.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov330333416 000
11.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš24242415 900
12.Řeháková Renáta CZE053323AHospůdka u Bagarů Skalička430344815 300
13.Cuřínová Kristýna CZE060291CMolly Darts Club30306014 200
14.Malíšková Veronika CZE028897BNo Men Prostějov330334013 800
15.Otevřelová Andrea CZE057727DPříšerky Šternberk130313713 400
16.Doudová Šárka CZE004251CSport Bar Atláč Přerov30306613 100
17.Grygarová Vendula CZE057732ADC PreDARTors Ostrava30303412 600
18.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice120212112 300
19.Knápková Ludmila CZE046922Ludvíkov30303912 100
19.Kalužíková Jitka CZE057714Šternberk30304712 100
21.Vaculová Lenka CZE000193CGold Řídeč123242412 050
22.Tůmová Nikol CZE052017CProdarts club Lipník nad Bečvou526313111 700
23.Setlová Andrea CZE055428Zlaté Hory29292911 250
24.Čechová Ariana CZE028848Morkovice25252510 750
25.Koncerová Kateřina CZE022502Slavičín227292910 450
26.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín22222210 300
27.Malaníková Slavomíra CZE020013BDravci Supíkovice29292910 050
28.Zámorská Kateřina CZE059533Lipník nab Bečvou3030329 500
28.Dudková Barbora CZE057496BNo Men Prostějov12829299 500
30.Keclíková Marie CZE041009Hranice2525259 150
31.Dudíková Nikol CZE050318Uničov2626269 000
32.Spurná Vlasta CZE001052Olomouc 2020208 700
33.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo11314148 650
34.Malošíková Pavlína CZE057035Úsov2727278 450
35.Schwarzová Lucie CZE047809CProdarts club Lipník nad Bečvou21517178 350
36.Machková Veronika CZE058209CPohodáři Olomouc12425258 300
36.Kopčilová Monika CZE049221Hulín2020208 300
38.Bílková Pavla CZE057738BProdarts club Lipník nad Bečvou2525258 150
39.Zapletalová Veronika CZE047143BNo Men Prostějov12122227 950
40.Všianská Pavlína CZE045768DGold Řídeč2626267 700
41.Bejčková Veronika CZE054080CUDO Holštejn1818187 300
41.Benešová Hana CZE001574CUDO Holštejn1818187 300
43.Králíková Šárka CZE049825Počenice1616167 200
44.Hnátková Veronika CZE061531Olomouc2222227 100
45.Rosíková Alena CZE031703BProdarts club Lipník nad Bečvou1717176 950
46.Doubravová Tereza CZE060092BTrefa Olomouc2222226 800
47.Pastyříková Renáta CZE002454BSniper Nová Červená Voda1313136 650
48.Chromcová Klára CZE060849Lipník nad Bečvou2121216 450
49.Koncerová Markéta CZE041847Vsetín1414145 600
50.Vráblová Gabriela CZE025797BKlub Karolinka34775 500
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.4.2024 12:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.4.2024 12:49:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement