Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/50)
  Náhled Tisk Nahoru
Cinkili Cup - Český pohár - ŽÁKYNĚ 2019

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 50 | Turnajů: 106

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Sehnalová Kateřina CZE059995 Brzice 1 2 6 9 10 2 580
2. Janischová Nikol CZE052146 D ŠK.Op-Ko.VČ Damníkov 1 1 7 9 32 2 480
3. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 2 7 9 14 2 470
4. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov 2 7 9 19 2 450
5. Jebousková Barbora CZE052147 D ŠK.Op-Ko.VČ Damníkov 1 1 7 9 30 1 700
5. Tvrdíková Vendula CZE062710 1 1 3 5 5 1 700
7. Kropáčková Natálie CZE060448 Velký Třebešov 2 7 9 10 1 290
8. Šustrová Adéla CZE062162 Nový Bydžov 1 1 2 4 4 1 250
9. Chládková Eliška CZE059016 Česká Skalice 2 4 6 6 980
10. Doležalová Sandra CZE052719 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 7 7 46 930
11. Tvrdíková Šárka CZE062709 1 7 8 9 870
12. Jirků Anna CZE060143 Velký Třebešov 2 2 4 4 860
13. Jírů Veronika CZE055325 České Budějovice 1 7 8 8 800
14. Jůzlová Alžběta CZE049492 Dušejov 7 7 16 570
14. Sudíková Jessica CZE062113 7 7 8 570
16. Bittnerová Kateřina CZE062513 Vlčkovice v Podkrkonoší 2 2 4 4 560
17. Okrouhlíková Sára CZE057179 6 6 6 440
18. Macečková Markéta CZE048239 Supíkovice 7 7 10 410
19. Kecinová Magdalena CZE063894 Hradec Králové 1 1 2 2 400
20. Okrouhlíková Marie CZE057178 6 6 6 360
21. Vokounová Karolína CZE062555 Charvatce 7 7 8 350
22. Dolejšová Anna CZE062114 3 3 3 290
23. Marková Denisa CZE062983 1 1 1 250
23. Kollertová Radka CZE063254 1 1 1 250
25. Maříková Magdaléna CZE057366 3 3 3 190
26. Březinová Markéta CZE057364 3 3 3 150
27. Maříková Anežka CZE057365 3 3 3 130
28. Matošková Samanta CZE042428 Hradec Králové 2 2 2 120
28. Jandíková Natálie CZE060501 klíč 2 2 2 120
30. Krejčová Štěpánka CZE055784 Dušejov 3 3 3 110
30. Kouřilová Markéta CZE063101 Velká Kraš 1 1 1 110
32. Kadlečková Lucie CZE061587 Hradec Králové 2 2 2 100
33. Nechvátalová Klára CZE057177 1 1 1 70
33. Němcová Kristýna CZE063494 Praha 4 1 1 1 70
33. Novotná Emma CZE063457 1 1 1 70
33. Nechvátalová Šárka CZE057173 1 1 1 70
33. Třísková Aneta CZE057191 C Asterix Nový Bor 1 1 1 70
38. Kaločayová Eliška CZE063480 Květnice 2 2 2 60
38. Kaločayová Štěpánka CZE063479 Květnice 2 2 2 60
38. Kozlová Denisa CZE062768 2 2 2 60
38. Lukšová Veronika CZE059390 České Budějovice 2 2 2 60
42. Šmalclová Nikola CZE058706 České Budějovice 1 1 1 50
42. Dvořáková Pavlína CZE064122 Hradec Králové 1 1 1 50
42. Jakubcová Lucie CZE053472 Frýdek-Místek 1 1 1 50
42. Růžičková Lucie CZE063979 Újezd nad Lesy 1 1 1 50
42. Šmejkalová Jana CZE057664 1 1 1 50
42. Říhová Kateřina CZE061450 Nový Bor 1 1 1 50
48. Goldšmídová Tereza CZE063099 Vítězná 1 1 1 30
48. Schmidtová Daniela CZE062802 České Budějovice 1 1 1 30
48. Titzová Kristýna CZE063963 Žabovřesky 1 1 1 30
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.6.2019 13:32

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.6.2019 14:49:28