Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/68)
  Náhled Tisk Nahoru
Cinkili Cup - Český pohár - ŽÁKYNĚ 2019

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 68 | Turnajů: 196

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 1 2 11 14 21 5 120
2. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov 1 2 11 14 30 4 940
3. Janischová Nikol CZE052146 D Šipkaři Damníkov, z.s. 1 1 2 11 15 41 4 280
4. Doležalová Sandra CZE052719 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 1 11 12 79 3 940
5. Sehnalová Kateřina CZE059995 Brzice 1 1 2 11 15 18 3 900
6. Jebousková Barbora CZE052147 D Šipkaři Damníkov, z.s. 1 1 2 11 15 39 3 820
7. Jiroušková Nela CZE064441 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 2 5 8 8 3 280
8. Rážová Leontýna CZE064443 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 2 5 8 8 2 800
9. Kropáčková Natálie CZE060448 Velký Třebešov 1 2 11 14 22 2 580
10. Rážová Marie CZE064444 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 2 5 8 8 2 480
11. Šustrová Adéla CZE062162 Nový Bydžov 1 2 3 6 6 1 750
12. Tvrdíková Vendula CZE062710 1 1 3 5 5 1 700
13. Rážová Adéla CZE064442 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 2 5 8 8 1 520
14. Jírů Veronika CZE055325 Milli a její tygři ČB 1 11 12 13 1 060
15. Chládková Eliška CZE059016 Česká Skalice 2 4 6 6 980
15. Sudíková Jessica CZE062113 1 11 12 14 980
17. Tvrdíková Šárka CZE062709 1 9 10 10 930
18. Jůzlová Alžběta CZE049492 Dušejov 11 11 23 890
19. Jirků Anna CZE060143 Velký Třebešov 2 2 4 4 860
20. Zoufalá Justýna CZE065561 Karlovy Vary 1 1 1 750
21. Macečková Markéta CZE048239 Supíkovice 11 11 16 730
22. Okrouhlíková Sára CZE057179 8 8 8 600
23. Bittnerová Kateřina CZE062513 Vlčkovice v Podkrkonoší 2 2 4 4 560
24. Vokounová Karolína CZE062555 Charvatce 11 11 11 510
25. Okrouhlíková Marie CZE057178 8 8 8 480
26. Kadlečková Lucie CZE061587 Hradec Králové 1 3 4 4 420
27. Kecinová Magdalena CZE063894 Hradec Králové 1 1 2 2 400
28. Vykysalá Nela CZE064166 Sedlec 11 11 13 390
29. Šmejcová Žaneta CZE064953 Havraň 4 4 4 380
30. Maříková Magdaléna CZE057366 4 4 4 300
31. Dolejšová Anna CZE062114 3 3 3 290
32. Kollertová Radka CZE063254 1 1 1 250
32. Marková Denisa CZE062983 1 1 1 250
32. Krejčová Štěpánka CZE055784 Dušejov 7 7 7 250
35. Bohmová Vanesa CZE065409 Ostrava 4 4 4 220
35. Jandíková Natálie CZE060501 ŠK CHodský Šelmy 4 4 4 220
35. Březinová Markéta CZE057364 4 4 4 220
38. Messnerová Jana CZE063837 Praha 8 2 2 2 200
39. Vlčková Nikol CZE063535 Formani Duchcov 3 3 3 170
40. Maříková Anežka CZE057365 4 4 4 160
40. Kouřilová Markéta CZE063101 Šipkaři Žulová 2 2 2 160
42. Matošková Samanta CZE042428 Hradec Králové 3 3 3 150
43. Dvořáková Pavlína CZE064122 Hradec Králové 3 3 3 110
44. Bečková Barbara CZE064200 Praha 9 2 2 2 100
44. Šmalclová Nikola CZE058706 České Budějovice 2 2 2 100
46. Goldšmídová Tereza CZE063099 Vítězná 3 3 3 90
46. Lukšová Veronika CZE059390 České Budějovice 3 3 3 90
46. Kolářová Tereza CZE065530 Stračov 3 3 3 90
49. Schettlová Adéla CZE064146 Most 2 2 2 80
49. Růžičková Lucie CZE063979 Újezd nad Lesy 2 2 2 80
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.10.2019 12:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 14.10.2019 12:41:36