Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/135)
  Náhled Tisk Nahoru
2019 - Český pohár - ŽÁCI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 135 | Turnajů: 413

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Malach Matěj CZE051928 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 2 11 15 26 9 020
2. Mráz Adam CZE056866 A DC 90210 Prachatice 1 1 2 11 15 34 7 720
3. Šoltys Tomáš CZE060600 Praha 1 1 2 11 15 40 7 520
4. Hofman Petr CZE050491 Brzice 1 1 2 11 15 56 6 000
5. Srazil Jaroslav CZE060466 C DC Kačamba Praha 1 1 2 11 15 75 5 740
6. Vlček Daniel CZE060678 A Zlatý Barbaři Praha 1 1 2 11 15 53 5 700
7. Válek Jakub CZE050583 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice 1 1 2 11 15 74 4 800
8. Válek Tomáš CZE057582 Kamenice nad Lipou 1 1 2 11 15 48 4 600
9. Balog Martin CZE060189 D Řízci z Výškovic 1 1 11 13 60 4 360
10. Hájek Šimon CZE060671 B Elita Jičín 1 1 2 8 12 14 4 110
11. Vrba Daniel CZE059803 Tábor 1 1 2 8 12 14 3 910
12. Lukš Dominik CZE053888 Branišov 1 1 2 11 15 72 3 860
13. Chára Jan CZE061717 Krupka 1 2 11 14 46 3 420
14. Deml Martin CZE061595 Mimoni Chudeřice 1 2 11 14 16 3 270
15. Kroužek Lukáš CZE063090 B Amatéři Písnice 1 11 12 19 3 110
16. Vrba Oliver CZE059804 Tábor 1 1 2 8 12 13 3 070
17. Rychecký Lukáš CZE049502 Dušejov 1 1 11 13 33 2 620
18. Sehnal Michal CZE062161 Brzice 1 1 1 4 7 7 2 400
19. Verner Denis CZE065711 Rtyně v podkrkonoší 1 2 4 7 8 2 320
20. Turan Tomáš CZE058498 B VP Evaň 1 1 1 2 250
21. Cisár Ján CZE065340 D Tygři z Neznášova 2 1 3 3 2 190
22. Genik Ivan CZE059017 Hradec Králové 2 11 13 18 2 130
23. Nový Nikolas CZE053353 C DC Helou&Wen Praha 1 1 11 13 17 2 060
24. Pilař Dominik CZE061561 Hradec Kálové 2 11 13 15 2 010
25. Schieferdecker Vít CZE050608 C Ložisková mafie Pšov 1 11 12 69 1 800
26. Dvirnyk Arsen CZE062725 1 11 12 14 1 610
27. Konšel Martin CZE063250 Hradec Králové 2 11 13 15 1 550
28. Krzák Daniel CZE063251 2 6 8 10 1 540
29. Bláha Matěj CZE061445 C Dream Bar Jirkov 1 2 2 5 7 1 510
30. Kastl Jiří CZE063864 B Phoenix Ústí nad Labem 11 11 11 1 390
31. Macháček Adam CZE064634 D Rising Stars Hradec Králové 1 11 12 12 1 240
31. Mynář Ondřej CZE061865 JiHočeská Trefa J. Hradec 1 1 5 7 7 1 240
33. Sroka Maxim CZE062112 1 11 12 17 1 220
34. Chládek Tomáš CZE059014 Velký Třebešov 2 3 5 6 1 150
35. Vondrák Vojtěch CZE055205 1 1 2 2 1 130
36. Lelek Petr CZE064886 Hlinsko 1 6 7 7 1 040
37. Ďurica Sebastian CZE065916 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 2 3 3 1 020
38. Procházka Martin CZE064797 Pelhřimov 1 1 2 2 960
39. Krzák Radek CZE063252 2 5 7 9 950
40. Genik Oliver CZE063893 Hradec Kralove 2 4 6 7 920
41. Popelka Martin CZE063865 Nový Bor 2 2 4 5 900
41. Jurč Jakub CZE062800 Český Brod 1 2 3 3 900
43. Pour Filip CZE064024 D Paďouři Liberec 11 11 19 850
44. Jaška Patrik CZE065339 Hradec Králové 2 3 5 5 830
45. Fleischmann Jiří CZE063253 2 4 6 8 820
46. Jaška Petr CZE065338 Hradec Králové 2 3 5 5 810
46. Podlezl Matyáš CZE065779 Máslojedy 1 2 3 3 810
48. Hlaváček Tomáš CZE063136 Dušejov 1 11 12 16 760
49. Rada Alfréd CZE065558 Svatý Jan pod Skalou 1 1 1 750
50. Tesař Jiří CZE066032 Zadní Zhořec 1 1 1 700
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 4.8.2020 14:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 4.8.2020 15:48:17