Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/89)
  Náhled Tisk Nahoru
Cinkili Cup - Český pohár - ŽÁCI 2019

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 89 | Turnajů: 264

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Malach Matěj CZE051928 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 2 9 12 19 5 090
2. Šoltys Tomáš CZE060600 Praha 1 2 9 12 28 4 590
3. Mráz Adam CZE056866 C DC 90210 Prachatice 1 2 9 12 26 4 230
4. Hofman Petr CZE050491 Brzice 1 2 9 12 39 4 130
5. Vlček Daniel CZE060678 A Zlatý Barbaři Praha 1 2 9 12 37 3 570
6. Srazil Jaroslav CZE060466 DC Kačamba Praha 1 2 9 12 53 3 470
7. Válek Jakub CZE050583 (Ne) Chyba team Nová Včelnice 1 2 9 12 47 3 070
8. Lukš Dominik CZE053888 Branišov 1 2 9 12 44 2 570
9. Hájek Šimon CZE060671 P&R Radim 1 2 7 10 10 2 490
10. Deml Martin CZE061595 Nový Bydžov 1 1 9 11 12 2 380
11. Vrba Daniel CZE059803 Tábor 1 2 8 11 11 2 060
12. Nový Nikolas CZE053353 C DC Helou&Wen Praha 1 1 9 11 13 1 840
13. Genik Ivan CZE059017 Hradec Králové 2 9 11 14 1 610
13. Chára Jan CZE061717 Krupka 2 9 11 16 1 610
15. Dvirnyk Arsen CZE062725 1 9 10 13 1 530
16. Vrba Oliver CZE059804 Tábor 1 1 8 10 10 1 470
17. Schieferdecker Vít CZE050608 C Ložisková mafie Pšov 1 9 10 50 1 260
18. Pilař Dominik CZE061561 Hradec Kálové 1 9 10 10 1 200
19. Vondrák Vojtěch CZE055205 1 1 2 2 1 130
20. Krzák Daniel CZE063251 2 2 4 4 1 100
21. Válek Tomáš CZE057582 Kamenice nad Lipou 1 9 10 32 1 080
22. Sehnal Michal CZE062161 Brzice 1 1 4 6 6 1 050
23. Mynář Ondřej CZE061865 1 5 6 6 990
24. Konšel Martin CZE063250 2 2 4 4 900
24. Jurč Jakub CZE062800 Český Brod 1 2 3 3 900
26. Kroužek Lukáš CZE063090 Amatéři Praha 9 9 9 870
27. Krzák Radek CZE063252 2 2 4 4 860
28. Chládek Tomáš CZE059014 Česká Skalice 2 2 4 4 780
29. Bláha Matěj CZE061445 D Dream Bar 2 2 4 4 660
29. Fleischmann Jiří CZE063253 2 2 4 4 660
31. Balog Martin CZE060189 D Řízci z Výškovice 9 9 32 610
32. Komyšák Ondřej CZE059698 9 9 13 550
33. Rychecký Lukáš CZE049502 TJ Dušejov 2000 9 9 20 530
34. Semerák Dominik CZE059996 Malé Svatoňovice 1 1 2 2 520
34. Neubauer Michal CZE053497 C Molly Darts Club 8 8 8 520
36. Fuit Patrik CZE062801 7 7 7 510
36. Genik Oliver CZE063893 Hradec Kralove 1 2 3 3 510
38. Kališ David CZE062298 Brno 9 9 21 490
39. Sroka Maxim CZE062112 8 8 8 460
40. Okrouhlík František CZE057175 7 7 7 410
41. Kecina Tomáš CZE063895 Hradec Králové 1 1 2 2 380
42. Šipula David CZE059158 D Angry Birds Olomouc 7 7 7 350
42. Šulc Daniel CZE062984 Dobroměřice 1 1 1 350
44. Křížek Tomáš CZE053835 8 8 8 340
45. Döme Robert CZE057172 5 5 5 310
46. Zajíc Leoš CZE060477 Dobranov 7 7 7 290
47. Hlaváček Tomáš CZE063136 Dušejov 8 8 8 280
47. Škarvada Adam CZE060685 Brtnice 8 8 8 280
47. Březina Matěj CZE057367 4 4 4 280
47. Popelka Martin CZE063865 Nový Bor 1 1 2 2 280
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.8.2019 00:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.8.2019 00:24:54