Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/125)
  Náhled Tisk Nahoru
2019 - Český pohár - JUNIOŘI

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 125 | Turnajů: 623

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Houdek Tomáš CZE058857 A Olympia Tábor 1 1 1 11 14 66 6 830
2. Hotový Miroslav CZE039380 B Václavák Černčice 1 1 2 11 15 21 6 220
3. Záruba David CZE038712 A (Ložisková mafie Pšov) 1 1 1 10 13 14 5 900
4. Čeliga Viktor CZE056635 B Rubín Red Stones Ostrava 1 1 11 13 67 4 400
5. Házi Milan CZE049429 C Respekt Tábor 1 2 9 12 14 3 130
6. Rypáček Radim CZE058902 B Kozlíci Prachatice 1 2 11 14 16 2 810
7. Chára Richard CZE062250 Krupka 1 2 11 14 55 2 660
8. Prokýšek Karel CZE039674 Praha 1 1 1 3 6 7 2 630
9. Svoboda Ondřej CZE057659 B Kleopatra Chrudim 1 11 12 15 2 380
10. Fidler David CZE061743 C U Havlů pension Třebenice 2 8 10 12 2 280
11. Poloch Jakub CZE057050 D U Káňů Radvanice 1 1 11 13 29 1 880
12. Bačík Martin CZE062321 A Pomatenci Hranice 1 11 12 45 1 850
13. Šnobl Filip CZE060010 B U Gabči Moravská Třebová 11 11 79 1 710
14. Štefáček Jan CZE063557 C Černý Sup Starý Rokytník 1 11 12 33 1 660
15. Ošťádal Pavel CZE057726 B Kulturák Čehovice 11 11 23 1 630
16. Zámostný Tomáš CZE062403 A Klub Zapomnění Jihlava 11 11 35 1 610
17. Vysloužil Ondřej CZE056107 B Sokol Plumlov 1 11 12 20 1 590
18. Nový Zdeněk 2001 CZE037061 B BRILLIANT DARTS Praha 1 11 12 14 1 570
19. Fiala Michal CZE062260 A Sherwood Mariánské Údolí 11 11 38 1 490
20. Gatial Filip CZE064101 C Respekt Tábor 2 8 10 10 1 440
21. Drtil Pavel CZE053159 B Miserich Zlaté Hory 11 11 28 1 350
22. Bubla Jan CZE061249 B Nikola Kraslice 11 11 20 1 310
23. Pirkl Filip CZE051304 B Dřevěnka Broumov 11 11 22 1 230
24. Whitehead Josh CZE055655 Charvatce 11 11 24 1 030
25. Ryčl Daniel CZE059129 C Sport Bar Slovan Šternberk 11 11 28 910
26. Ondrášek Martin CZE058847 C BB Brno 11 11 15 850
27. Šlouf Michal CZE060474 D Zálesáci B 11 11 24 830
27. Rada Petr CZE043087 Česká Skalice 11 11 17 830
29. Vrána Jan CZE063351 Tvorovice 11 11 24 810
30. Pilař Luboš CZE057211 D Noční Můry Most 11 11 53 790
31. Stapleton Daniel CZE065777 Máslojedy 1 2 3 3 750
31. Kleiber Jiří CZE062894 D Baba Jaga Praha 11 11 17 750
31. Hřebejk Miroslav CZE064244 Písek 11 11 23 750
34. Korotvička Ondřej CZE063886 Trutnov 11 11 13 730
34. Semerák David ml. CZE059558 D Haluzáci Hradec králové 9 9 9 730
34. Jedinák Jan ml. CZE059844 D Klub 44 Liberec 11 11 19 730
37. Okrouhlík Tadeáš CZE057169 10 10 10 700
38. Prekop David CZE063029 1 10 11 11 690
39. Polák Zdeněk CZE058918 D DC ALEX SOKOLOV 8 8 8 660
40. Maceček Michal CZE048240 Supíkovice 11 11 18 650
41. Řehák Tomáš CZE063822 A Panteři Hranice 9 9 9 630
42. Jindra Michal CZE064063 Pardubice 11 11 29 610
43. Váňa Lukáš CZE058027 D Blue stars Sadská 1 1 2 2 590
43. Jahoda Václav CZE062168 Česká Lípa 11 11 18 590
45. Kunc Zdeněk CZE058509 Nový Bor 10 10 10 560
46. Vyleťal Filip CZE061548 D Buď A.L.F. Roudnice 11 11 11 550
47. Marek Matěj CZE064476 D Démoni Chotyně 11 11 14 510
48. Koderič Jakub CZE061874 C Grizzly Chotěvice 1 1 2 2 460
49. Adamus Dan CZE061667 Charvatce 11 11 12 450
50. Erben Pavel CZE064667 B Rebel Olomouc 4 4 4 440
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.2.2020 08:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 18.2.2020 08:05:29