Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/52)
 NáhledTiskNahoru
2019 - Český pohár - JUNIORKY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 52 | Turnajů: 275

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Lukšová Šárka CZE053629CHobiti České Budějovice11211151445 020
2.Feklová Denisa CZE055875AŠK Zahrádkáři Stod1111013133 900
3.Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)112453 230
4.Vrzalová Eliška CZE059389Hobiti České Budějovice1121115712 720
5.Rychecká Julie CZE049501BDušejov111113432 000
6.Davidová Klára CZE055748Korbel II Litvínov21113371 710
7.Nagelová Denisa CZE050389BJestřábi Ostrava18991 380
8.Horká Pavlína CZE060948Úpice21113341 270
9.Pekáriková Anna CZE062220Opatov18991 120
10.Fílová Barbora CZE049497Dušejov111135950
11.Boháčová Lucie CZE059353BCerberos Netín111900
12.Nasková Veronika CZE061871Klub 44 Liberec111197870
13.Krejčová Kateřina CZE049493Dušejov1101111850
14.Bidlová Klára CZE052360CDašice111111810
15.Potůčková Tereza CZE037091Praha1455790
16.Vokounová Simona CZE050770ŠK Běleč nad Orlicí111122690
17.Tučková Markéta CZE061219BDragon Darts Jihlava111131610
18.Zvěřinová Kateřina CZE063716Česká Skalice1566580
18.Šafářová Tereza CZE065713Ústí nad Orlicí2244580
20.Feixová Eliška CZE063458DVendetta Nová Role111116550
20.Schusterová Klára CZE060516DBuldoci Moravská Třebová111116550
22.Holubová Pavla CZE064549Plzeň111112470
23.Novotná Karolína CZE048393CLiga vyjímečných Budyně nad Ohří101010440
24.Farská Valerie CZE062839Vítězná888420
25.Hanušová Pavlína CZE050059Měník777410
25.Dvořáková kateřina CZE064095Bučovice111112410
27.Karbanová Barbora CZE0552031344340
28.Tůmová Natálie CZE065750Krhov555270
29.Klusáčková Jana CZE049408DVonoklasy 26555250
30.Mitrofanová Natálie CZE065492Jablonec nad Nisou444200
31.Loužilová Lenka CZE064500Kolin444160
32.Kristenová Klára CZE064716Šumperk111150
32.Vysloužilová Natálie CZE063110111150
34.Rulcová Sabina CZE065352DGripeni Liberec333130
35.Dufková Kateřina CZE040561Grizzly Chotěvice222100
35.Hašková Zuzana CZE047522DSmečka od Dvořáků Hradec Králové222100
37.Svěráková Radka CZE061190DPšov33390
38.Vaňková Dominika CZE064633Hradec Králové22280
38.Vokounová Martina CZE055374Cowhand Dušníky22280
40.Krumerová Vlasta CZE059346Kostelec11170
41.Novotná Zuzana CZE049993Pardubice22260
41.Jiroutková Kristýna CZE065693Páleček22260
43.Červenková Eliška CZE063971Prosenická Lhota11150
43.Benčovská Stela CZE063985Liberec11150
43.Žaludová Pavlína CZE060203Vyškov11150
46.Kopecká Tereza CZE062514Smidary11130
46.Kovárnická Veronika CZE05606911130
46.Nohejlová Amálie CZE06265511130
46.Wollenheitová Lucie CZE062841Charvatce11130
46.Hiršlová Nikola CZE063868Plzeň O11130
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 29.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.10.2020 12:14:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement