Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1378)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽENY 2019

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 1378 | Turnajů: 2012

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Radová Karla CZE000873 A Oceloti Most 2 4 6 33 2 960
2. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž 2 4 6 14 2 680
3. Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha 2 4 6 17 2 640
4. Tůmová Petra 1985 CZE047361 B Magistři Duo Most 2 4 6 23 2 600
5. Jirků Elen CZE044613 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 4 6 24 2 580
6. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 2 4 6 20 2 540
7. Husáková Alžběta CZE000428 A Asterix Nový Bor 2 4 6 24 2 520
8. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 2 4 6 13 2 500
8. Bláhová Monika CZE054559 C Dream Bar 2 4 6 31 2 500
10. Šlechtová Monika CZE039600 C Zifčák Úpice 2 4 6 27 2 460
10. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 B ŠK BSOD 334 01 Přeštice 2 4 6 10 2 460
10. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 2 4 6 15 2 460
13. Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu) 2 3 5 7 2 450
14. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 2 4 6 32 2 440
14. Křístková Denisa CZE052833 B Řízci z Výškovice 2 4 6 28 2 440
16. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 2 4 6 16 2 420
16. Handlová Klára CZE053800 B Ostré hroty Svémyslice 2 4 6 29 2 420
16. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 2 4 6 32 2 420
19. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové 2 3 5 7 2 370
20. Šildbergerová Kateřina CZE059131 C Severní vítr Hradec Králové 2 4 6 27 2 340
21. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 2 2 2 2 300
22. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov 2 4 6 16 2 280
22. Linhartová Hana CZE045575 B Grófky Dubičné 2 4 6 14 2 280
24. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov 2 4 6 12 2 220
24. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice 2 4 6 27 2 220
26. Fukalová Marcela CZE000460 B DC Billiard bar Ostrava 2 4 6 8 2 200
27. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice 2 4 6 25 2 180
27. Pachtová Adéla CZE055615 B U Huberta Hradec Králové 2 4 6 24 2 180
29. Formanová Monika CZE056394 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 4 6 51 2 160
30. Dolejší Dana CZE003188 B EKS - Neuděláš nic Most 2 4 6 16 2 140
30. Hrnčiariková Radka CZE038118 B Dangerous Rebels Jičín 2 4 6 14 2 140
32. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 2 4 6 27 2 120
32. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 2 4 6 6 2 120
34. Novotná Adriana CZE027404 B Angry Girls České Budějovice 2 3 5 5 2 070
35. Stráníková Šárka CZE016104 D ŠK Běleč nad Orlicí 2 4 6 17 2 060
35. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín 2 4 6 15 2 060
37. Tvrdíková Miroslava CZE000727 C DC Smrkáči Břežany 2 4 6 11 2 040
38. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 2 4 6 15 1 980
38. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 2 4 6 17 1 980
40. Ilenčíková Jana CZE000062 B MANDL Klub Žatec 2 4 6 14 1 920
41. Solnařová Martina CZE036655 C Best of Litoměřice 2 4 6 19 1 900
41. Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov 2 4 6 16 1 900
43. Krásová Jana CZE055516 A DC ŽÍLA CHODOV 2 4 6 6 1 880
43. Jindrová Nela CZE055738 B Angry Girls České Budějovice 2 4 6 9 1 880
45. Beutelová Lenka CZE019261 C Uničov 2 4 6 17 1 860
45. Kocánová Lucie CZE060456 D Dream Bar 2 4 6 21 1 860
45. Goldmannová Anna CZE039588 C Klikaři z Podskalky Úpice 2 4 6 30 1 860
48. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most 2 4 6 33 1 840
48. Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo 2 2 4 4 1 840
48. Doležalová Monika CZE002255 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 2 4 6 34 1 840
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.3.2019 18:43

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 25.3.2019 18:43:21