Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1592)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽENY 2019

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 1592 | Turnajů: 3195

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 1 3 4 4 7 650
2. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 1 3 6 10 29 7 470
3. Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha 1 3 6 10 28 7 390
4. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice 1 3 6 10 36 7 310
5. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž 1 3 6 10 25 7 050
6. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 2 6 9 21 6 480
7. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 1 3 6 10 39 5 930
8. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY 1 3 1 5 5 5 900
9. Křístková Denisa CZE052833 B Řízci z Výškovice 1 2 6 9 36 5 860
10. Radová Karla CZE000873 A Oceloti Most 1 3 6 10 45 5 790
11. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 1 3 6 10 37 5 690
12. Šildbergerová Kateřina CZE059131 C Severní vítr Hradec Králové 1 3 6 10 44 5 490
13. Formanová Monika CZE056394 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 3 6 10 82 5 470
14. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B 1 2 6 9 61 5 400
15. Tvrdíková Miroslava CZE000727 C DC Smrkáči Břežany 1 3 6 10 18 5 290
16. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 1 3 6 10 23 5 150
17. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 1 3 6 10 27 5 030
18. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 1 3 6 10 53 4 970
19. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové 1 3 4 8 11 4 850
20. Feklová Denisa CZE055875 D ŠK Zahrádkáři Stod 1 2 6 9 9 4 840
21. Beutelová Lenka CZE019261 C Uničov 1 3 6 10 36 4 770
22. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov 1 3 6 10 24 4 450
23. Pachtová Adéla CZE055615 B U Huberta Hradec Králové 1 3 6 10 34 4 250
24. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové 1 3 6 10 14 4 150
24. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 1 3 6 10 50 4 150
26. Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo 1 2 6 9 13 4 140
27. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 1 3 6 10 14 4 110
28. Rážová Zuzana CZE050312 A Sport Bar Slovan Šternberk 1 3 6 10 37 4 050
29. Nasková Dagmar CZE000326 B Smajlíci Liberec 1 2 6 9 51 4 040
30. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 3 6 10 22 4 010
31. Staňková Michaela CZE054825 C Sousedky České Budějovice 1 3 6 10 18 3 890
32. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice 1 3 4 4 3 850
33. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín 1 3 6 10 34 3 810
33. Husáková Alžběta CZE000428 A Asterix Nový Bor 3 6 9 46 3 810
35. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 1 2 6 9 14 3 800
36. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 B ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 2 6 9 15 3 740
37. Vráblová Gabriela CZE025797 A Vsetínské štičky 1 3 6 10 47 3 730
38. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 3 700
39. Jirků Elen CZE044613 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 6 9 32 3 690
40. Bláhová Monika CZE054559 C Dream Bar 3 6 9 50 3 670
41. Vosiková Sandra CZE051478 B Do roka a do dne J.Hradec 1 3 3 7 7 3 660
42. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 1 3 6 10 64 3 650
42. Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu) 3 4 7 11 3 650
42. Dlouhá Barbora CZE060521 D JZD Praha 1 3 6 10 62 3 650
45. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice 1 2 2 5 5 3 560
46. Šikolová Šárka CZE055144 A Lucky Panthers Liberec 1 3 6 10 72 3 410
46. Handlová Klára CZE053800 B Ostré hroty Svémyslice 3 6 9 41 3 410
46. Hrnčiariková Radka CZE038118 B Dangerous Rebels Jičín 3 6 9 17 3 410
49. Čílová Helena CZE055338 Chroustov 1 3 6 10 21 3 390
50. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov 1 2 6 9 19 3 360
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.5.2019 20:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 24.5.2019 00:44:37