Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/680)
 NáhledTiskNahoru
2019 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 680 | Turnajů: 401

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha1225510 850
Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
2.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina1241899 240
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
3.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov114678 250
Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
4.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary114668 050
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
5.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov12418117 300
Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
6.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové1241896 220
Pachtová Adéla CZE055615Hradec Králové
7.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov12429106 130
Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
8.Hergetová Monika CZE031649Praha 4114410245 950
Cihelková Martina CZE024118ASedmá rota Praha
9.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín1247115 850
Vráblová Gabriela CZE025797BKlub Karolinka
9.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice122555 850
Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
11.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby124310105 600
Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
12.Křístková Svatava CZE057622CŘízci z Výškovic114410155 130
Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
13.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná1121555 080
Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
14.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 11224 850
Radová Karla CZE000873AMostecký Most
15.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)1438144 840
Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
16.Venclová Ludmila CZE000778Klub Ajeto z.s. Praha123410184 780
Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha
17.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov124411114 550
Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
18.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov13444 450
Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
19.Nasková Dagmar CZE000326AVidláci Minkovice121444 200
Chládková Lucie CZE047073AKlub 44 Liberec
20.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 448133 940
Hrnčiariková Radka CZE038118AJičín
21.Rážová Zuzana CZE050312Šternberk141673 930
Beutelová Lenka CZE019261CPohodáři Olomouc
22.Moravcová Jana CZE048433CŠK Kolinec11223 900
Štroblová Veronika CZE046043Nejdek
23.Marková Tereza CZE000613ASuper Ženy České Budějovice141663 790
Staňková Michaela CZE054825ASousedky České Budějovice
24.Melicharová Nela CZE057628BVelký Třebešov241773 690
Melicharová Nicol CZE056427BVelký Třebešov
25.Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov114410113 430
Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
26.Rosíková Alena CZE031703BProdarts club Lipník nad Bečvou141663 350
Vranková Julie CZE062101ASport Bar Atláč Přerov
27.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice12333 300
Javorková Petra CZE039499CGrófky Dubičné
27.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina4443 300
Ilenčíková Jana CZE000062AStrawberry Žatec
29.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha131553 280
Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
30.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les1113 150
Vojtková Blanka CZE000027Želešice
31.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou43783 130
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
32.Novotná Iva CZE046685AShadow Darts Pardubice141673 070
Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany
33.Kulíšková Jana CZE028512AOutsiders Vsetín12333 050
Valchářová Kateřina CZE021563ATsunami Incinity Vsetín
34.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha122563 030
Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha
35.Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava448132 880
Doležalová Andrea CZE031352CŘízci z Výškovic
36.Krieglsteinová Zbyňka CZE043602BŠK BSOD 334 01 Přeštice13452 850
Pokorná Bronislava CZE056495Horní Bříza
37.Filipíková Petra CZE047771CThe LegenDarts Praha114662 800
Codlová Helena CZE000211Klub Ajeto z.s. Praha
38.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice1211552 770
Prokopcová Martina CZE046509CHaFani Trutnov
39.Vojtková Blanka CZE000027Želešice11222 750
Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
40.Vágnerová Alena CZE051526DHornets Darts Pardubice43772 690
Novotná Jiřina CZE049730DHornets Darts Pardubice
41.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary112442 670
Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
42.Pikrtová Jana CZE055516Karlovy Vary41562 650
Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
43.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II1121572 620
Moravcová Eliška CZE022455Cerhenice
44.Šejvlová Lucie CZE055455Hradec Králové4452 600
Stráníková Šárka CZE016104AHradec Králové
44.Kobrová Vrbová Karolína CZE022014AOštěpaři Liberec113552 600
Šikolová Šárka CZE055144CGripeni Liberec
46.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary141672 580
Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary
46.Hevkánová Věra CZE026781Chodov448112 580
Pumrová Michaela CZE036272ADC Žíla Chodov
48.Michenková Eva CZE035734DŠipkaři Meteor Vratimov1449112 560
Nagelová Denisa CZE050389AŠipkaři Meteor Vratimov
49.Nejedlá Hana CZE037495CDC Fontána Praha448142 540
Jirkalová Milena CZE000958Klub Ajeto z.s. Praha
50.Hergetová Monika CZE031649Praha 41112 500
Feklová Denisa CZE055875BDC Zahrádkáři Slavoj Stod
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.7.2024 18:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.7.2024 19:04:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement