Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/306)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2019

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 306 | Turnajů: 129

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 2 2 2 2 100
Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
1. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice 2 2 2 2 100
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
3. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov 2 2 4 4 2 080
Hrnčiariková Radka CZE038118 B Dangerous Rebels Jičín
4. Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha 2 2 4 7 1 980
Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
5. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 2 2 2 1 800
Ilenčíková Jana CZE000062 B MANDL Klub Žatec
5. Kocánová Lucie CZE060456 D Dream Bar 2 2 2 1 800
Bláhová Monika CZE054559 C Dream Bar
7. Marková Tereza CZE000613 C Angry Girls České Budějovice 2 2 2 1 700
Staňková Michaela CZE054825 C Sousedky České Budějovice
7. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 2 2 2 1 700
Sobotková Eva CZE035591 A Pohodáři z Knihovny Olomouc
9. Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu) 2 1 3 5 1 610
Strnádková Radka CZE044989 D (Vichřice z Ještědu)
10. Doležalová Monika CZE002255 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 2 2 4 4 1 600
Doležalová Sandra CZE052719 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
10. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové 2 2 4 1 600
Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
10. Šildbergerová Kateřina CZE059131 C Severní vítr Hradec Králové 2 2 2 1 600
Pachtová Adéla CZE055615 B U Huberta Hradec Králové
10. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 2 2 2 1 600
Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
14. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 B ŠK BSOD 334 01 Přeštice 2 2 3 1 500
Pokorná Bronislava CZE056495 C ŠK OKO Plzeň
14. Novotná Iva CZE046685 C Shadow Darts Pardubice 2 2 2 1 500
Němcová Tereza CZE028638 B Kocouři Moravany
16. Husáková Alžběta CZE000428 A Asterix Nový Bor 2 1 3 3 1 450
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
17. Fukalová Marcela CZE000460 B DC Billiard bar Ostrava 2 2 4 6 1 440
Doležalová Andrea CZE031352 Ostrava
18. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 2 2 2 1 400
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
18. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 2 2 2 1 400
Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov
18. Rážová Zuzana CZE050312 A Sport Bar Slovan Šternberk 2 2 2 1 400
Beutelová Lenka CZE019261 C Uničov
18. Křístková Svatava CZE057622 C Řízci z Výškovice 2 2 4 5 1 400
Křístková Denisa CZE052833 B Řízci z Výškovice
18. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 2 2 2 1 400
Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
18. Šinfeltová Andrea CZE000120 C Profi Tytan Písty 2 2 2 1 400
Solnařová Martina CZE036655 C Best of Litoměřice
24. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín 2 2 4 1 300
Vráblová Gabriela CZE025797 A Vsetínské štičky
24. Krásová Jana CZE055516 A DC ŽÍLA CHODOV 2 2 2 1 300
Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
24. Dörrerová Markéta CZE059323 C Ex na Ex 2 2 2 1 300
Sadílková Kateřina CZE056161 B Honzíkova cesta Brno
27. Vrajová Milena CZE002964 C Rangers Vsetín 2 2 2 1 200
Trnová Adéla CZE059639 C Tsunami Vsetín
28. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 2 2 4 23 1 120
Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha
29. Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov 2 2 2 1 100
Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov
29. Waldhauserová Naděžda CZE045383 C Šutráci Oldřichov 2 2 2 1 100
Čepeláková Lenka CZE030429 B Pijonýři Litvínov
29. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 2 2 3 1 100
Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
29. Rohmová Jitka CZE028414 C BULDOCI CHODOV 2 2 2 1 100
Redlová Martina CZE000535 B ŠK Správná trefa z.s.
29. Šourková Veronika CZE055592 C Liberec 2 2 2 1 100
Šikolová Šárka CZE055144 A Lucky Panthers Liberec
34. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 2 1 3 3 1 050
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
35. Růžičková Lucie CZE055455 D Rychlá Rota Hradec Králové 2 2 2 1 000
Stráníková Šárka CZE016104 D ŠK Běleč nad Orlicí
35. Vojtková Michaela CZE054826 B Sousedky České Budějovice 2 2 2 1 000
Mariničová Eva CZE054039 A Kosatky České Budějovice
35. Henková Michaela CZE047713 D DC Texas Cheb 2 2 2 1 000
Polomová Veronika CZE037440 B Fedor Sokolov
35. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín 2 2 2 1 000
Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo
35. Hevkánová Věra CZE026781 C DC ŽÍLA CHODOV 2 2 4 4 1 000
Pumrová Michaela CZE036272 C DC ŽÍLA CHODOV
35. Lencová Ludmila CZE057518 DC Žabovřesky 2 2 2 1 000
Linhartová Hana CZE045575 B Grófky Dubičné
35. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice 2 2 3 1 000
Goldmannová Anna CZE039588 C Klikaři z Podskalky Úpice
35. Jandíková Kateřina CZE055042 B ŠK Štiky z Tunelu Domažlice 2 2 2 1 000
Špačková Tereza CZE003914 B ŠK Sušice
35. Makkaiová Šárka CZE061375 D Šipkaři Lány 2 2 2 1 000
Bidlová Klára CZE052360 C Bulls Pardubice
44. Vávrová Jana CZE052734 C ŠK Lašská jizba Sedliště 2 2 4 5 920
Malíková Naděžda CZE046859 C Bernard Frýdek-Místek
45. Manojlínová Alena CZE062441 Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 2 2 2 900
Pokorná Markéta CZE054536 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří
45. Jirků Elen CZE044613 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 2 2 900
Hofmanová Jitka CZE044079 B DC Prima Česká Skalice
45. Prokopová Alena CZE059762 Rtyně 2 2 2 900
Máslová Iva CZE052128 B Darts Brothers Červený Kostelec
48. Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava 2 2 4 4 860
Nagelová Denisa CZE050389 Řepiště
49. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B 1 1 1 850
Hořínková Petra CZE033745 A ŽL Knedla Team Brno
49. Henková Martina CZE045170 D ŠK Správná trefa z.s. 1 1 1 850
Tlustá Kateřina CZE018282 B DC Kings Tachov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.3.2019 19:02

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 25.3.2019 19:02:47