Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4110)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2019

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 4110 | Turnajů: 991

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek 1 4 1 6 6 7 790
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
2. Moravec Jiří 1983 CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 4 5 7 7 200
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
3. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 4 4 9 9 7 080
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
4. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 1 3 4 4 6 850
Sedlák Vítězslav CZE037330 A DC Mustang Bar
5. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov 1 4 4 9 12 6 780
Surma Stanislav CZE001546 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
6. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV 1 4 4 9 12 6 560
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
7. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 4 1 6 8 6 170
Doležal Michal 1982 CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
8. Kraus Jan CZE006700 A Sněženka a Machři Hořice 1 4 4 9 9 6 020
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
9. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice 1 4 1 6 6 5 890
Mašek Alexander CZE016972 A 40+ Trutnov
10. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most 1 4 3 8 8 5 750
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
11. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl 1 4 3 8 8 5 630
Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl
12. Houdek Tomáš 2003 CZE058857 A Olympia Tábor 1 4 1 6 6 5 570
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
13. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 4 5 5 5 200
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
14. Jílek Dušan CZE010763 A Dream team Ostrava 1 3 4 8 8 5 050
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
15. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 1 3 4 4 4 750
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
16. Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most 4 1 5 5 4 570
Trousil Marek CZE042579 B Kanec Most
17. Urbánek Petr CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava 1 4 4 9 12 4 360
Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
18. Vacek Václav CZE005070 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 4 2 7 7 4 300
Benda Lukáš 1992 CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
18. Pokorný David 1986 CZE044298 A Scorpions Plzeň 1 4 5 7 4 300
Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
20. Adámek Vladimír CZE000657 A Kaspec Libina 1 3 4 4 4 150
Skopalík Zbyněk CZE004213 A Kaspec Libina
21. Patera Patrik CZE000135 A ŠK PAST Nezvěstice 1 4 4 9 10 4 080
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
22. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 3 4 8 20 4 070
Černý Milan 1981 CZE015453 A Sgt. Pepik's Band Praha
23. Fiala Petr CZE030729 A Ložisková mafie Pšov 4 4 4 4 000
Trnka Jiří 1982 CZE032649 A Ložisková mafie Pšov
24. Mikeš Jan 1996 CZE051377 C Zelená Laguna DC Stránčice 1 2 4 7 16 3 940
Procházka Jaroslav 1965 CZE000025 A Zelená Laguna DC Stránčice
25. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice 1 3 4 4 3 850
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
26. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 1 4 5 5 3 800
Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV
27. Gerstner Robert CZE004733 A JP Čechie Dalovice 4 4 8 16 3 740
Ševčík Leoš CZE007889 A JP Čechie Dalovice
28. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín 1 4 4 9 12 3 680
Svoboda Libor CZE026803 B Black Angels Trutnov
29. Dlab Josef CZE000097 A (Čerti na Ještědu) 1 2 1 4 4 3 650
Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les
30. Kalaš Lukáš CZE000146 A Tequila Hrádek nad Nisou 3 4 7 8 3 630
Pietsch Enrico CZE041474 A Tequila Hrádek nad Nisou
31. Jašek Vlastimil CZE010749 A Buď a nebo Huslenky 4 4 4 3 600
Machálek Petr CZE000068 Hošťálková
32. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 1 3 4 4 3 550
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
33. Jičínský Milan CZE026549 A Tornádo Chomutov 4 2 6 6 3 420
Bárta Stanislav CZE037719 A Tornádo Chomutov
34. Svět Jiří CZE029972 A ŠK Řenčováci Řevničov 4 4 4 3 400
Poklop Karel CZE021006 A Sgt. Pepik's Band Praha
35. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 1 2 1 4 4 3 370
Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
36. Červenka Michal CZE021517 C T.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice 1 4 1 6 6 3 350
Marek Vladimír CZE030454 C T.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice
37. Haleňák Marek CZE046364 A Kaspec Libina 1 2 3 3 3 300
Hrtoň Kamil CZE053486 A Kaspec Libina
38. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game 1 3 4 4 3 250
Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game
38. Lihotský Marek CZE034370 A Jedlička Prostějov 3 4 7 7 3 250
Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov
40. Fuchs Pavel 1964 CZE010594 A DC ŽÍLA CHODOV 4 4 8 12 3 200
Šimůnek Milan CZE032907 A DC ŽÍLA CHODOV
41. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina 1 1 2 2 3 150
Povolný Karel CZE000663 A 40+ Trutnov
42. Holeček Zdeněk CZE029121 C Metráčci České Budějovice 1 3 4 8 8 3 090
Granov Radek CZE001597 C Švejci České Budějovice
43. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 4 4 8 11 2 980
Wisniewski Tomáš CZE021152 A DEVIL DOGS CHODOV
44. Petrželka Miloš 1965 CZE054766 C ŠK Bělští klokani 3 3 3 2 950
Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
45. Hronek Stanislav CZE001494 B T.U.P.Á Vltava Č. Budějovice 3 3 3 2 850
Moser Michal CZE000118 A Sněženka a Machři Hořice
46. Petera Ondřej CZE000182 A Námořníci z Paluby Dvůr Králové 3 1 4 4 2 820
Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
47. Svoboda Miroslav 1977 CZE011392 A Scorpions Plzeň 1 2 3 3 2 800
Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň
47. Pidima Petr CZE010151 A U Ajšíra Studnice 3 1 4 4 2 800
Vašulín Miloš CZE045567 A U Ajšíra Studnice
49. Rohoň Róbert CZE050107 B Tazman Jr. Ostrava 3 4 7 8 2 790
Čujdík Štefan CZE000067 A DC Brooklyn Havířov
50. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov 3 1 4 4 2 780
Král Vratislav CZE038786 A AC STAR-ARENA CHODOV
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2019 16:17

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.9.2019 17:03:33