Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4836)
  Náhled Tisk Nahoru
2019 - Český pohár dvojic - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice muži | Dvojic: 4836 | Turnajů: 1208

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 1 2 4 7 7 15 150
Sedlák Vítězslav CZE037330 A DC Mustang Bar
2. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 2 4 4 11 11 12 330
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
3. Sienko Milan CZE001656 A DC Žíla Chodov 1 2 4 4 11 16 11 230
Andráško Milan CZE032103 A DC Žíla Chodov
4. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice 1 2 4 2 9 10 11 110
Mašek Alexander CZE016972 A 40+ Trutnov
5. Kraus Jan CZE006700 A Olympia Tábor 1 2 4 4 11 11 11 070
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
6. Moravec Jiří 1983 CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 2 4 1 8 11 10 560
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
7. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 1 2 4 7 7 10 550
Šebesta Filip CZE035999 A Gerlich Fulnek
8. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov 1 2 4 4 11 17 10 430
Surma Stanislav CZE001546 A Leninovci Havířov
9. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 2 4 7 8 10 250
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
10. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most 1 2 4 4 11 12 9 130
Hájek Zdeněk CZE000284 A Red Hornets Litoměřice
11. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl 1 2 4 4 11 12 8 890
Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl
12. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 1 2 4 7 8 8 850
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
13. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 2 4 2 9 12 8 810
Doležal Michal 1982 CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
14. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor 1 1 2 2 7 850
Milo Jakub CZE040577 A Crazy České Budějovice
15. Hendrych Daniel CZE042296 A Jičín 1 2 4 4 11 18 7 830
Svoboda Libor CZE026803 B Trutnov
16. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek 1 4 1 6 6 7 790
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
17. Mikeš Jan 1996 CZE051377 B Zelená Laguna DC Stránčice 1 2 3 4 10 24 7 720
Procházka Jaroslav 1965 CZE000025 B Zelená Laguna DC Stránčice
18. Kysilka Ondřej CZE003828 A 40+ Trutnov 1 2 3 3 7 350
Poklop Karel CZE021006 A Sgt. Pepik's Band Praha
19. Petera Ondřej CZE000182 A Námořníci z Paluby Dvůr Králové 1 1 4 3 9 9 7 340
Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
20. Houdek Tomáš 2003 CZE058857 A Olympia Tábor 2 4 1 7 7 7 270
Horák Jan CZE023812 A Růžek team J. Hradec
21. Vacek Václav CZE005070 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 2 4 3 10 11 7 220
Benda Lukáš 1992 CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
22. Holeček Zdeněk CZE029121 A Crazy České Budějovice 1 2 3 4 10 11 6 900
Granov Radek CZE001597 C Švejci České Budějovice
23. Povolný Karel CZE000663 A 40+ Trutnov 1 1 2 2 6 450
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
24. Drtil Pavel 1973 CZE000003 A (Čerti na Ještědu) 1 1 1 3 3 6 300
Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
24. Dlab Josef CZE000097 A (Čerti na Ještědu) 1 2 2 1 6 6 6 300
Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les
26. Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most 1 4 2 7 8 6 250
Trousil Marek CZE042579 A Kanec Most
27. Patera Patrik CZE000135 A ŠK PAST Nezvěstice 1 1 4 4 10 14 5 750
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
28. Fiala Petr CZE030729 A Ložisková mafie Pšov 1 4 1 6 7 5 500
Trnka Jiří 1982 CZE032649 A AC Star-Arena Chodov
29. Pomichálek Zdeněk CZE001530 D Červené Pečky 1 2 3 4 10 31 5 420
Ventura René CZE003777 D Praha 4
30. Urbánek Petr 1988 CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava 2 4 4 10 15 5 360
Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
31. Dofek Leoš CZE001717 A ŠK Vyškov 1 1 3 5 5 5 300
Březovský Bořivoj CZE004145 A ŠK Vyškov
31. Vémola Jiří CZE000819 A Hamerské kladivo 1 1 4 1 7 7 5 300
Vémola Dominik CZE048666 A Zetko Prostějov
33. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov 1 1 2 4 4 5 250
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Duchcov
34. Šarközi Jakub CZE060355 A ŠK Vyškov 1 1 3 1 6 6 5 230
Mik Richard CZE027490 A BraStr Kohoutovice
35. Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl 1 2 3 1 7 7 5 170
Dostál Petr 1976 CZE052889 A Trosky Litomyšl
36. Kiss Petr CZE056293 A DC Žíla Chodov 1 1 4 4 10 18 5 090
Steidl František CZE053355 A DC Žíla Chodov
37. Jílek Dušan CZE010763 A Dream team Ostrava 1 3 4 8 8 5 050
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
38. Jičínský Milan CZE026549 A Dream Bar Jirkov 1 4 3 8 9 4 860
Bárta Stanislav CZE037719 A Dream Bar Jirkov
39. Rohoň Róbert CZE050107 A Tazman Jr. Ostrava 1 4 4 9 13 4 720
Čujdík Štefan CZE000067 B DC Brooklyn Havířov
40. Kalaš Lukáš CZE000146 A Tequila Hrádek nad Nisou 4 4 8 10 4 680
Pietsch Enrico CZE041474 A Tequila Hrádek nad Nisou
41. Grillo Milan CZE019534 A AC Star-Arena Chodov 1 3 1 5 5 4 670
Bauer Lukáš CZE030051 A Průšvih Karlovy Vary
42. Pokorný David 1986 CZE044298 A Mariánské Lázně 1 4 5 9 4 600
Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
42. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice 1 1 3 5 5 4 600
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
44. Pravda Lukáš CZE059677 C Švejci České Budějovice 1 2 3 3 9 9 4 450
Motáň Miroslav CZE031978 C Švejci České Budějovice
45. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC Žíla Chodov 1 4 1 6 7 4 350
Poživil František CZE000168 A DC Žíla Chodov
46. Lihotský Marek CZE034370 A Jedlička Prostějov 4 4 8 8 4 300
Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov
46. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar 1 1 2 1 5 5 4 300
Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
48. Puharič Petr CZE043225 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 1 1 1 4 4 4 230
Nedó David CZE049959 A Ostré hroty Svémyslice
49. Adámek Vladimír CZE000657 A Kaspec Libina 1 3 4 4 4 150
Skopalík Zbyněk CZE004213 A Kaspec Libina
50. Granov Michal CZE053458 A Švejci České Budějovice 1 1 2 3 7 7 4 100
Vosika Radek CZE050285 B DC Rožmitál na Šumavě
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.9.2020 23:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 19.9.2020 01:07:26