Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1122)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2019

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1122 | Turnajů: 664

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 3 500
Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les
2. Sedlák Vítězslav CZE037330 A DC Mustang Bar 1 1 2 2 3 330
Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
3. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov 1 1 1 2 700
Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
3. Vémola Dominik CZE048666 B Hamerské kladivo 1 1 1 2 700
Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo
5. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 1 3 4 21 2 330
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
6. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 2 300
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
6. Přidal Petr CZE024692 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 1 1 1 2 300
Sobotková Eva CZE035591 A Pohodáři z Knihovny Olomouc
6. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov 1 1 1 2 300
Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
6. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 1 1 1 2 300
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
10. Nedó David CZE049959 B Ostré hroty Svémyslice 1 1 2 2 2 050
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
11. Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha 1 3 4 12 2 010
Frei Pavel CZE053845 B Proti proudu Praha
12. Puharič Petr CZE043225 C Proti proudu Praha 1 3 4 57 1 990
Dlouhá Barbora CZE060521 D JZD Praha
13. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 1 1 1 1 900
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
13. Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov 1 1 1 1 900
Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov
13. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 1 1 1 1 900
Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
13. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 1 1 1 900
Kraus Jan CZE006700 A Sněženka a Machři Hořice
13. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové 1 1 1 1 900
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
13. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov 1 1 1 1 900
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
19. Šikolová Šárka CZE055144 A Gripeni Liberec 1 2 3 3 1 660
Pecina Vojtěch CZE051824 A Lucky Panthers Liberec
20. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice 1 1 2 2 1 650
Houdek Tomáš 2003 CZE058857 A Olympia Tábor
21. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 1 1 2 2 1 590
Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
22. Křístková Denisa CZE052833 B Řízci z Výškovice 1 1 1 1 500
Jílek Dušan CZE010763 A Dream team Ostrava
22. Tůmová Petra CZE047361 B Magistři Duo Most 1 1 1 1 500
Trousil Marek CZE042579 B Kanec Most
22. Granov Michal CZE053458 B Metráčci České Budějovice 1 1 1 1 500
Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
22. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 1 1 1 1 500
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
22. Čílová Helena CZE055338 Chroustov 1 1 1 1 500
Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
22. Ondová Andrea CZE035383 Vysoké Mýto 1 1 1 1 500
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
22. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 1 1 1 1 500
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
22. Radová Karla CZE000873 A Mosteckej ŠK 1 1 1 1 500
Šáro Michal CZE039824 A Metro music club
22. Povolný Karel CZE000663 A 40+ Trutnov 1 1 1 1 500
Malíšková Veronika CZE028897 B No Men Prostějov
22. Prokopcová Martina CZE046509 D Prosečné 1 1 1 1 500
Svoboda Libor CZE026803 B Black Angels Trutnov
22. Křepelková Simona CZE048773 A Olympia Tábor 1 1 1 1 500
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
33. Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 3 4 4 1 450
Frühaufová Marcela CZE039792 A Dragon Darts Jihlava
34. Hrušová Vlasáková Veronika CZE050593 D Upíři Hradec Králové 1 3 4 5 1 330
Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
35. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 B ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 3 4 9 1 290
Krieglstein Josef CZE041050 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice
36. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín 1 3 4 25 1 270
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
37. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 1 1 2 2 1 210
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
38. Novotná Iva CZE046685 C Shadow Darts Pardubice 1 3 4 4 1 190
Novotný Tomáš CZE000359 A ŠK Ambiente 2000 Pardubice
39. Tancošová Štěpánka CZE053580 C Hotel Hobit České Budějovice 1 3 4 4 1 130
Lukš Josef CZE000396 C Hotel Hobit České Budějovice
40. Vinklárková Gertruda CZE060764 Zlín 1 1 1 1 100
Kopp Radek CZE046553 A Machine Šumperk
40. Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany 1 1 1 1 100
Tvrdíková Miroslava CZE000727 C DC Smrkáči Břežany
40. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 1 100
Chládková Lucie CZE047073 C Klub 44 Liberec
40. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 1 1 1 1 100
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
40. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 1 1 100
Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
40. Komorová Dagmar CZE000653 A Zippo team Štít 1 1 1 1 100
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
40. Marksová Blanka CZE003507 C ŠK Gambáč Mělník 1 1 1 1 100
Lichtenberg Jiří CZE029473 B ŠK Gambáč Mělník
40. Ptáčková Kateřina CZE043207 D Šmoulové z PBL 1 1 1 1 100
Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
40. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka 1 1 1 1 100
Bašný David CZE016236 A Vratíkov
40. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 1 1 1 1 100
Dostálek Stanislav 1965 CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
40. Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha 1 1 1 1 100
Malý Petr 1975 CZE009023 B DC Podlesáci Králův Dvůr
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.8.2019 08:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 26.8.2019 08:50:02