Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1090)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2019

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1090 | Turnajů: 643

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
264. Adamec Jiří CZE055133 C Phoenix Ústí nad Labem 1 1 1 150
Raichlová Jitka CZE064742 Ústí nad Labem
532. Anděrová Tereza CZE061403 D DC Ptáci Poběžovice 1 1 1 70
Jelínek Michal CZE061401 D DC Ptáci Poběžovice
56. Augustin Tomáš CZE035717 A SK Senátoři Ostrava 1 1 1 900
Nagelová Denisa CZE050389 Řepiště
294. Bába Pavel CZE057235 D ŠK Na Vršku Praha 2 2 2 140
Roubalová Lucie CZE033944 D ŠK Na Vršku Praha
886. Bába Pavel CZE057235 D ŠK Na Vršku Praha 1 1 1 30
Továrková Petra CZE062001
361. Babukova Michaela CZE028379 Šipkový klub Ludvíkov 1 1 1 110
Mizera Jiří CZE035450 B Šipkový klub Ludvíkov
347. Bahníková Erika CZE049673 Dobruška 2 2 2 120
Melich Pavel CZE045073 Opočno
886. Balog Igor CZE058435 C Řízci z Výškovice 1 1 1 30
Křístková Denisa CZE052833 B Řízci z Výškovice
56. Balog Igor CZE058435 C Řízci z Výškovice 1 1 1 900
Plevová Jana CZE050557 C Řízci z Výškovice
886. Balog Petr CZE045250 1 1 1 30
Vacínková Jana CZE014214 Praha 7
361. Bardynová Kristýna CZE030117 Loužnice 1 1 1 110
Bardyn Martin CZE030084 A DEXTEROUS Krásný Les
294. Barešová Květoslava CZE049349 Dobruška 2 2 2 140
Zajac Martin CZE046506 Dobruška
264. Bartek Petr CZE009215 C Jižani z 213 Praha 1 1 1 150
Havlová Marie CZE060434 D Rychlý hroty Praha
224. Bártl Michal CZE056549 C Základna Kralupy n/Vlt. 1 1 1 190
Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
6. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 2 300
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
532. Batista Libor CZE059204 1 1 1 70
Jirkalová Milena CZE000958 B Praha 7
202. Batista Libor CZE059204 2 2 2 220
Krasanovská Žaneta CZE012884
689. Batista Libor CZE059204 1 1 1 50
Sýkorová Petra CZE002708 A Synové výčepu Praha
689. Bátrnová Lucie CZE064737 Praha 1 1 1 50
Zimmermann Jakub CZE054015 Pacienti z Berušky Praha
886. Bečková Kateřina CZE054341 C Horní Rozptyly Praha 1 1 1 30
Gregovský Tomáš CZE010613 C Horní Rozptyly Praha
532. Bečková Kateřina CZE054341 C Horní Rozptyly Praha 1 1 1 70
Gutvirt Petr CZE001292 B Horní Rozptyly Praha
886. Bečková Kateřina CZE054341 C Horní Rozptyly Praha 1 1 1 30
Jindra Tomáš CZE004175 B DC Fontána Praha
689. Bečková Kateřina CZE054341 C Horní Rozptyly Praha 1 1 1 50
Možný Michal CZE050357 C Horní Rozptyly Praha
411. Bečková Kateřina CZE054341 C Horní Rozptyly Praha 2 2 2 100
Murín Milan CZE045639 C Horní Rozptyly Praha
886. Bečková Kateřina CZE054341 C Horní Rozptyly Praha 1 1 1 30
Salwender Martin CZE053875 C Horní Rozptyly Praha
689. Bečková Kateřina CZE054341 C Horní Rozptyly Praha 1 1 1 50
Tarnoval Martin CZE063686 Praha 4
361. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 1 1 110
Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
307. Begzadiová Jaroslava CZE045207 1 1 1 130
Jermář Marek CZE000315 B Bohnice Legends Praha
689. Belányi Petr CZE051787 B ŠK Správná trefa z.s. 1 1 1 50
Henková Martina CZE045170 D ŠK Správná trefa z.s.
430. Bidlová Klára CZE052360 C Bulls Pardubice 1 1 1 90
Bidlo Karel CZE050715 A DC Roveň
689. Bidlová Klára CZE052360 C Bulls Pardubice 1 1 1 50
Škop František CZE051527 B Bulls Pardubice
886. Bláha Matěj CZE061445 D Dream Bar 1 1 1 30
Bláhová Monika CZE054559 C Dream Bar
532. Bláha Petr CZE049371 C Amatéři Praha 1 1 1 70
Tomaníková Pavlína CZE058867 C DC Country club Praha
886. Blahník Pavel CZE006374 B Pacienti z Berušky Praha 1 1 1 30
Mašková Galina CZE064655 Praha
430. Bláhová Monika CZE054559 C Dream Bar 1 1 1 90
Bárta Stanislav CZE037719 A Tornádo Chomutov
689. Blažek Michal CZE062767 1 1 1 50
Codlová Helena CZE000211 B ŠK Panapr Praha
532. Blažková Šárka CZE062560 Plzeň O 1 1 1 70
Jandík Vladimír CZE057511 C ŠK OKO Plzeň
66. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň 1 3 4 4 890
Bolek Miluše CZE052325 B VSB Bolevec Plzeň
74. Bordáčová Kateřina CZE053209 Rožmberk nad Vltavou 1 1 1 700
Bordáč Jan CZE000329 A Torres Team Rožmitál
689. Borecký Petr CZE057012 D Baba Jaga Praha 1 1 1 50
Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
689. Borovička Jan CZE059538 D Twenty 6 Praha 1 1 1 50
Prouzová Kristýna CZE045785
74. Bouček Daniel CZE003564 D Čajda Kuřim 1 1 1 700
Ráčková Kristýna CZE052154 D Čajda Kuřim
886. Branda Marek CZE059120 D Rebelové Dolní Přím 1 1 1 30
Dufková Kateřina CZE040561 Chotěvice
56. Brandejský Petr CZE008311 B Jeřišská Letka 1 1 1 900
Šustáčková Veronika CZE054254 D DC Štěstí Brno
689. Březina František 1949 CZE011868 Karlovy Vary-město 1 1 1 50
Esková Miroslava CZE060233 Abertamy
120. Brouková Eva CZE043339 C Vo díru vedle Prosek Praha 3 3 34 390
Brouk Petr CZE034490 C Vo díru vedle Prosek Praha
886. Brožík Jaroslav CZE001474 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 1 1 1 30
Morgensternová Aneta CZE046797 B Démoni Chotyně
307. Brožová Kateřina CZE057129 D Rychlý hroty Praha 1 1 1 130
Gutvirt Petr CZE001292 B Horní Rozptyly Praha
532. Brožová Kateřina CZE057129 D Rychlý hroty Praha 1 1 1 70
Kameník Tomáš CZE062967
532. Brožová Kateřina CZE057129 D Rychlý hroty Praha 1 1 1 70
Kapias Roman CZE053375
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.8.2019 02:25

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.8.2019 02:25:12