Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/775)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2019

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 775 | Turnajů: 408

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 3 500
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
2. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek 1 1 2 2 3 330
Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
3. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov 1 1 1 2 700
Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
3. Vémola Dominik CZE048666 B Hamerské kladivo 1 1 1 2 700
Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo
5. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 1 1 1 2 300
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
5. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 2 300
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
5. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov 1 1 1 2 300
Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
5. Přidal Petr CZE024692 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 1 1 1 2 300
Sobotková Eva CZE035591 A Pohodáři z Knihovny Olomouc
9. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 1 2 3 15 2 180
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
10. Nedó David CZE049959 B Sport club 1930 Praha 1 1 2 2 2 050
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
11. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov 1 1 1 1 900
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
11. Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov 1 1 1 1 900
Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov
11. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 1 1 1 1 900
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
11. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové 1 1 1 1 900
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
11. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 1 1 1 900
Kraus Jan CZE006700 A Sněženka a Machři Hořice
11. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 1 1 1 1 900
Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
17. Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha 1 2 3 9 1 840
Frei Pavel CZE053845 B Proti proudu Praha
17. Puharič Petr CZE043225 C JZD Praha 1 2 3 47 1 840
Dlouhá Barbora CZE060521 D JZD Praha
19. Šikolová Šárka CZE055144 A Lucky Panthers Liberec 1 2 3 3 1 660
Pecina Vojtěch CZE051824 A Oštěpaři Liberec
20. Prokopcová Martina CZE046509 D Grizzly Chotěvice 1 1 1 1 500
Svoboda Libor CZE026803 B Black Angels Trutnov
20. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 1 1 1 1 500
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
20. Tůmová Petra CZE047361 B Magistři Duo Most 1 1 1 1 500
Trousil Marek CZE042579 B Nervotoči na Pekárně
20. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 1 1 1 1 500
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
20. Radová Karla CZE000873 A Oceloti Most 1 1 1 1 500
Šáro Michal CZE039824 A Metro music club
20. Ondová Andrea CZE035383 Kašna Vraclav 1 1 1 1 500
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
20. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice 1 1 1 1 500
Houdek Tomáš 2003 CZE058857 A Olympia Tábor
20. Křístková Denisa CZE052833 B Řízci z Výškovice 1 1 1 1 500
Jílek Dušan CZE010763 A Dream team Ostrava
20. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 1 1 1 1 500
Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
20. Granov Michal CZE053458 B Metráčci České Budějovice 1 1 1 1 500
Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
20. Čílová Helena CZE055338 Chroustov 1 1 1 1 500
Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
20. Křepelková Simona CZE048773 A Olympia Tábor 1 1 1 1 500
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
20. Povolný Karel CZE000663 A 40+ Trutnov 1 1 1 1 500
Malíšková Veronika CZE028897 B No Men Prostějov
33. Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 2 3 4 1 360
Frühaufová Marcela CZE039792 A Fčely Střítež
34. Hrušová Vlasáková Veronika CZE050593 D Upíři Hradec Králové 1 2 3 4 1 280
Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
35. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 1 1 2 2 1 210
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
36. Šafránek Martin CZE045511 A Darts Boubín Kolín 1 2 3 23 1 160
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
37. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 B ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 2 3 6 1 140
Krieglstein Josef CZE041050 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice
38. Kuboš Petr CZE060733 C Řízci z Výškovice 1 1 1 1 100
Křístková Svatava CZE057622 C Řízci z Výškovice
38. Marksová Blanka CZE003507 C Valérie team Mělník 1 1 1 1 100
Lichtenberg Jiří CZE029473 B ŠK Gambáč Mělník
38. Vinklárková Gertruda CZE060764 Zlín 1 1 1 1 100
Kopp Radek CZE046553 A Machine Šumperk
38. Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany 1 1 1 1 100
Tvrdíková Miroslava CZE000727 C DC Smrkáči Břežany
38. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 1 100
Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín
38. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 1 1 100
Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
38. Komorová Dagmar CZE000653 A Zippo team Štít 1 1 1 1 100
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
38. Pekařová Alice CZE050148 D DC Easy Game B 1 1 1 1 100
Přibyl Pavel CZE045427 A DC Easy Game
38. Ptáčková Kateřina CZE043207 D Šmoulové z PBL 1 1 1 1 100
Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
38. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B 1 1 1 1 100
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
38. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 1 1 1 1 100
Dostálek Stanislav 1965 CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
38. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 1 1 1 1 100
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
38. Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha 1 1 1 1 100
Malý Petr 1975 CZE009023 B DC Podlesáci Králův Dvůr
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.5.2019 20:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 24.5.2019 00:45:52