Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/530)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2019

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 530 | Turnajů: 280

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Nedó David CZE049959 B Sport club 1930 Praha 2 2 4 360
Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha
1. Karban Petr CZE001248 A Zákeřňáci DC Praha 2 2 3 360
Jirkalová Milena CZE000958 B Praha 7
3. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 2 2 17 340
Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
3. Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha 2 2 7 340
Frei Pavel CZE053845 B Proti proudu Praha
3. Puharič Petr CZE043225 C JZD Praha 2 2 35 340
Dlouhá Barbora CZE060521 D JZD Praha
3. Danišíková Andrea CZE060076 B Expendables Praha 2 2 12 340
Štola Ondřej CZE036567 A AHV Strančice
7. Polena Jaroslav CZE019355 B DC Red Barons Plzeň 2 2 3 320
Troníčková Eva CZE050014 A VSB Bolevec Plzeň
8. Handlová Klára CZE053800 B Ostré hroty Svémyslice 2 2 18 300
Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice
8. Horák Filip CZE057360 C Proti proudu Praha 2 2 16 300
Grätzová Monika CZE061704 Vyzobané slunečnice Praha
8. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 2 2 14 300
Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha
8. Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha 2 2 41 300
Krasanovská Žaneta CZE012884
12. Junová Petra CZE001379 B Dart's Warriors Praha 2 2 7 280
Malinovský Zdeněk CZE000487 C Pohodáři Praha
12. Tomaníková Pavlína CZE058867 C DC Country club Praha 2 2 8 280
Setikovský Roman CZE004621 A Zlatý Barbaři Praha
12. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice 2 2 15 280
Dvořák Jiří 1983 CZE004155 A AHV Strančice
12. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha 2 2 2 280
Pírek Tomáš CZE040947 B Avengers Praha
16. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 2 2 9 260
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
16. Mynář Michal CZE052672 C Proti proudu Praha 2 2 3 260
Michálková Michaela CZE052185 C ŠK Na Vršku Praha
16. Fekl Tomáš CZE056696 D ŠK Zahrádkáři Stod 2 2 2 260
Feklová Denisa CZE055875 D ŠK Zahrádkáři Stod
16. Havránková Pavla CZE056801 D JZD Praha 2 2 7 260
Wardas Tomáš CZE055548 D JZD Praha
16. Fuchs Pavel CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 2 2 2 260
Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
16. Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 2 2 2 260
Frühaufová Marcela CZE039792 A Fčely Střítež
22. Junová Petra CZE001379 B Dart's Warriors Praha 2 2 4 240
Littman Petr CZE006324 B Dart's Warriors Praha
22. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 2 4 240
Tvrdíková Miroslava CZE000727 C DC Smrkáči Břežany
22. Havírová Monika CZE053877 2 2 13 240
Polanský Jiří CZE003713 B DC Fontána Praha
22. Brouková Eva CZE043339 C Vo díru vedle Prosek Praha 2 2 18 240
Brouk Petr CZE034490 C Vo díru vedle Prosek Praha
22. Michálková Michaela CZE052185 C ŠK Na Vršku Praha 2 2 2 240
Kozel Pavel CZE002335 C Praha 5
22. Šafránek Martin CZE045511 A Darts Boubín Kolín 2 2 17 240
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
22. Mociková Pavla CZE051094 D Praha 5 2 2 4 240
Klán Jan CZE001618 B Expendables Praha
22. Eger Patrik CZE056231 C Horní Rozptyly Praha 2 2 2 240
Grätzová Monika CZE061704 Vyzobané slunečnice Praha
22. Šedivá Kopta Michaela CZE035423 B ŠK Běleč nad Orlicí 2 2 6 240
Rygl Luboš CZE027294 B ŠK Běleč nad Orlicí
31. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek 1 1 1 230
Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
32. Homola Jiří CZE002309 B BRILLIANT DARTS Praha 2 2 3 220
Famfulíková Veronika CZE057471 Stodůlky
32. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 2 2 3 220
Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov
32. Rennerová Lucie CZE061172 2 2 4 220
Frček Václav CZE060659 B Titans Praha
32. Šimunková Petra Johana CZE058621 2 2 9 220
Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha
32. Labant Milan CZE040539 B Titans Praha 2 2 5 220
Labantová Radka CZE040489 Vyzobané slunečnice Praha
32. Kovářová Lenka CZE047806 A Za Vodou Litomyšl 2 2 3 220
Kubeš Michal CZE056953 D Havana Lanškroun
32. Jindra Roman CZE015055 A Mendosino Praha 2 2 6 220
Roubalová Lucie CZE033944 D ŠK Na Vršku Praha
32. Havlová Marie CZE060434 D Hole in One Praha 2 2 30 220
Šlehofr David CZE056664 D Rychlý hroty Praha
32. Mareš Štěpán CZE054409 2 2 23 220
Krasanovská Žaneta CZE012884
32. Turnwald Jindřich CZE062350 Praha 4 2 2 7 220
Švorcová Zuzana CZE062930
32. Šonka Jaroslav CZE057923 C Dart's Warriors Praha 2 2 12 220
Roubalová Nikola CZE059908 C Dart's Warriors Praha
32. Sedláčková Martina CZE059130 D Mašinky Hradec Králové 2 2 2 220
Krejčí David CZE022612 A DC Sharks Hradec Králové
32. Machová Markéta CZE049886 2 2 3 220
Hrabák Luboš CZE015040 B DC Holoubkov
32. Kuchyňková Petra CZE063185 2 2 2 220
Smutný Jiří CZE038369 A DC Bonus Bendovka Praha
46. Littmanová Erika CZE054343 C Dart's Warriors Praha 2 2 10 200
Dostál Radim CZE060679
46. Poc Martin CZE013506 C DC Kačamba Praha 2 2 6 200
Krasanovská Žaneta CZE012884
46. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice 2 2 3 200
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
46. Holečková Iveta CZE024816 C DC Los Číčos Praha 2 2 3 200
Döme Matěj CZE000455 B Avengers Praha
46. Dubský Vladimír CZE060623 2 2 6 200
Zahradníková Michaela CZE006828 B DC Infarkt Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.3.2019 18:44

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 25.3.2019 18:44:28