Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-49/49)
  Náhled Tisk Nahoru
Medailisté (od roku 2004)

Statistitky finálových turnajů STRMEŇ CUP | Jednotlivci muži | Hráčů: 49 | Turnajů: 47

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 19 19 19 19
2. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 14 14 14 14
3. Vorsa Jiří CZE000002 A Adalbertus Medlov 12 12 12 12
4. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 7 7 7 7
5. Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov 6 6 6 6
5. Bednařík Jaromír CZE000189 A DC HORNETS Adamov 6 6 6 6
5. Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov 6 6 6 6
5. Šmejda Michal CZE001960 A Trosky Litomyšl 6 6 6 6
9. Marinov Michal CZE000046 Zdounky 4 4 4 4
9. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar 4 4 4 4
9. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar 4 4 4 4
9. Ondráček Jiří CZE042593 Budišov 4 4 4 4
9. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 4 4 4 4
9. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 4 4 4 4
15. Šikula Martin CZE000383 C DC Domanín 3 3 3 3
15. Jaroš Karel CZE021925 A DC Domanín 3 3 3 3
17. Křupka Tomáš CZE000059 Kroměříž 2 2 2 2
17. Ulrych Jindřich CZE000540 2 2 2 2
19. Hochman Martin CZE000224 Brno 1 1 1 1
19. Benischko Roman CZE000001 Zlín 1 1 1 1
19. Pešina František CZE001526 A Žraloci Svitavy 1 1 1 1
19. Zigmund Marek CZE004126 B PPaO - Tuřany 1 1 1 1
19. Řehánek Jan CZE007619 Hodonín 1 1 1 1
19. Šváb Filip CZE000393 A Stefanplus Brno 1 1 1 1
19. Novotný Jiří CZE000052 Jevíčko 1 1 1 1 1
19. Koleniak Marek CZE000574 A DC Miagi Mohelnice 1 1 1 1
19. Račický Josef CZE000340 A Titáni Hodonín 1 1 1 1
19. Šroubek Pavel CZE000047 A Buldok Unčovice 1 1 1 1
19. Císař Petr CZE006449 Bystřice nad Pernštejnem 1 1 1 1
19. Pátek Jaroslav CZE000158 B BraStr Kohoutovice 1 1 1 1
19. Hála Jan CZE009842 Ivančice 1 1 1 1
19. Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl 1 1 1 1
19. Král Marek CZE053282 A Brno 1 1 1 1
19. Zahradník Jan CZE005636 A Siga 1 1 1 1
19. Ščudla Pavel CZE044609 A Usobrno 1 1 1 1
19. Přibyl Pavel CZE000066 B ŠK Modřice 1 1 1 1
19. Minařík Tomáš CZE002811 B Zámečtí páni z Rebešovic 1 1 1 1
19. Šarközi Jakub CZE060355 A Zběsile a rychle Vyškov 1 1 1 1
19. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game 1 1 1 1
19. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 1 1 1 1
19. Drahuta Štefan CZE007656 A DC Bejvávalo U Kolečka 1 1 1 1
19. Vaculovič Martin CZE009642 B DC Vandals Blansko 1 1 1 1
19. Pelánek Josef CZE032954 B PPaO - Tuřany 1 1 1 1
19. Tlamka Martin CZE035247 C O tečku 1 1 1 1
19. Cvrček Tomáš CZE062413 C Brno 1 1 1 1
19. Caha Miroslav CZE055827 D Zálesáci B 1 1 1 1
19. Pixa Patrik CZE056658 A Darts@Pipes Club 1 1 1 1
19. Nárožný Vladimír CZE002589 A Boskovice 1 1 1 1
19. Poráň David CZE051226 A Darts@Pipes Club 1 1 1 1
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.5.2020 07:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.5.2020 08:44:10